Penis uzunluğunun ortalaması açıklandı, ne düşünüyorsunuz?

araştırmaya göre 12-13 cm arası sağlıklı ve en ideal penis boyutuymuş. yani bana çok gerçekçi geliyor çünkü 15-16 cm diyenlerin abarttığı çok aşikar.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne zaman açıklandıya son dakka haberlerinde de geçmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• alakası yok utanmasa millet 9 cm diyecek ulan 9 cm penis mi olur anasını satayım adam 26 27 yaşında övüne övüne 9 cm penisim var diyor bence bu hastalık 12 13 cm bile ideal penis boyu değildir...

0|0
    0|1
  • bence bunlar insanlar üzülmesin diye yapılan araştırmalar

0|0
    0|0
  • ya milletin morali bozulmasın diye düşük tutuyorlar :D yalan haber yalan

0|0
    0|0
    • kardeşim bilimden bahsediyoruz öyle geliş güzel araştırmalar değil.

• ne bilimi abicim ya bıraksınlar bu işleri... kimse benim aleti gelip ölçmedi, kimseyi de duymadım. nasıl yapıyorlarsa bu işi... bence fantazi yapıyorlar.

• Ereksiyon hali 7 cm

0|0
    0|0
  • Ya abi inanma 19 20 santim diyenlere sana yemin ediyorum bak hertürlü yemini ediyorum yüzde doksanı yalam söylüyo

0|1
    0|0
  • Valla burada bir kıza ısrar etti ispatladım 19 yaşındayım tam 18.6 cm ispata açıgım şimdi nolucak bana

0|0
    0|0
    • demek ki sağlıksızsın. bu övünülecek bir şey değil.

• Sen küçükle nasıl tatmin edicen bu zamana kadar yattım kadınlar hep küçüklükten şikayetci sen bamyanla kendini avut ufaklık

• Yanlış. Türkiye ortalaması 15-16 cm. Penisi 12-13 cm olanlar kendini avutmasın :):):)

0|1
    0|0
  • 29 Yaşındayım Benim ki Tam 17 Cm Yalan mı Söylüyorum Şimdi...

0|0
    0|0
    • sağlıklı birinin peniz uzunluğu 17 cm olamaz. en fazla 13 olabilir. bilmsel açıklama

• Ben Anormalim O Zaman

• yani hormonlarında sorun olabilir. ciddiyim bak hafife alma

• 15-16 abartıysa 20 ler ne oluyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...