Kızlığı bozamiyorum?

Kaç defa denediysek olmadı, Iki tarafli istek çok yüksek sevisirken bile 5 dk da orgazm olabiliyor ama beceremedik bir türlü. (Penisin kısa demeyin 17 18 cm net dalga geçmeyin bilgisi olan yorum atsin)

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• bakire değildir? olamaz mı? olabilir.

0|3
    2|0
    • ne istiyosun vermiştir işte birine zaten çok yüksek istek diyosun bakire olan kız öyle yüksek istekli olmaz korkak olur atı alan Üsküdarı geçmiş sen hala kızlık bozamıyorum derdindesin

• Nerden biliyosun?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakin kizlik zari kisiye gore degisiyo bazilarinda penis zor girer senin durumundaki gibi degisik position deneyin ve vajinanin ve penisin islak olmasi lazim. Sevgilinde kendini sikmasin kendini siktigi icin girmiyodur.

1|0
    0|0
  • az daha zorla başarırsın :/

0|1
    0|0
    • Olmuyor oda kasiyo zaten kendini

• Al ablanida git ajdjkd

• aşkım yha asdf

• 1 buçuk 2 cm içeride kızlık zarı. Bazıları çok esnek olabiliyomuş ama belkide bakire değildir

0|0
    1|0
  • bagzi kadinlarin zarlari cok esnek oluyor ve yirtilmiyor bir doktora gizuksun

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çift dikiş atildiysa zor patlar

0|0
    0|1
    • O ne demek

• Benim eski sevgilim ben den önce biriyle birlikte olmuş yani zarı yırtılmış sonra bu da gitmiş zarı yorgan iğnesi ile dikmiş bide çift dikiş atmış
      O yüzden ben de çok zorlanmıştım ilk sefer de

• Amma zekisiniz hee

• Bazı kızlık zarları esnektir kolay yırtılmaz bazısıda yumuşaktır ve bozulur ama kan belirgin şekilde görünmez
    Yani belkide çoktan bozuldu ama fark etmediniz

0|0
    0|0
    • Ya hocam kan man yok 1 kere denemedik defalarca denedik yok olmadi

• O zaman ya kızlık zarı bozuldu ama kan gelmediği için siz fark etmedini neden bu kadar bozmak istiyorsunuz anlamadım

• Ya durum biraz farklı olması gerekiyor sadece, eşek şansı bizdekide

• Sen giremiyorsun ki. Mesele bu. bir evli kadın kendi vajinasının 3 saatten çok daha fazla sürede açıldığını söyledi. Sabret ve aç orayı. Oral , parmakla falan aç.

0|0
    0|0
  • bazılarında doğumda bozuluyormuş zar :) ama oda çok çok nadir büyük bir ihtimal kızlığını daha önce bozdurmuştur. eğer daha önce başkası ile ilişki yaşamış olsaydı ne yapardın?

0|0
    0|0
  • kızlıkla penis boyunun alakası nedir? zar zaten 1-2 cm. içeride bir yapıda.

0|0
    0|0
    • Abi 3 cm kadar giriyor ama okadar bozulmadi kan man yok

• zar esnek olabilir tamamen içine girsen bile yırtılmayabilir. bazı zarlak kalın ve esnek olur. yırtılması zordur.

• esnektir kızlık zarı. bozulmaz öyleyse penis uzunluğuyla alakası yok. zaten 1.5 cm içerde kızlık zarı dediğimiz gereksiz ayrıntı :)

0|0
    0|0
  • ;))) baska yerde soyleme gulerler

0|1
    0|0
  • Esnek olanlardır. Havuç kanka havuç elini kana bulama

0|0
    0|0
    • Nasıl anlamadim

• Aga havuç ne alaka bir anlat anlamıyorum mk

• Havuçu alsın vakinaya soksun kendi kendini patlatsın anladın mı

• yolla bana ben bozarım sende zorlanmazsın

0|0
    0|0
    • 45 yaşında bir o çocuğu evet. Sen karını ananı kızını kime yolladın acaba

• Ihtiyar sen sus 45 yaşına gelmissin ne sık yediğin belli degil

• gel sana yedireyim senin değil sülalenin ne yediği belli olsun klavye erkekliği yapma gel özele yavrum aynaya baksana tam oğlan çoçuğusun

• Olmadı derken giremedinmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...