40 yaşı hayatını yaşamak için geç bir yaş mı?

Bekarım ve 40 yaşındayım, her türlü maddi olanağa, güzel bir otomobile lüks bir yerde güzel bir daireye sahibim, hayatımı deli gibi yaşamak istiyorum. Sizce geç bir yaş mı bu? yoksa hemen birini bulup bu hayat yaşama işini unutmalı mıyım?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gec degil.. de.. ben yine de aile kurmaktan yanayim.. duzenli hayat. Para, pul , yalniz yaslaninca neye yarar? Cocuk civiltisi istiyorum artik cevremde.. tek bir kadin ve minik bir kopyasi icin yasamak.. bana daha yakın.. bence son dedigin daha bir hoş.. mutluluk.

0|0
    0|0
    • kanka haklısın da bu devirde düzgün kız mı kaldı, en iyisi 5-10 kişiye vermiş oluyor, insanın içine sinmiyor, bundan dolayı da ben evlenmek istemiyorum

• evet kardeşim , teşekkürler... yorumundan sonra içimde az da olsa umut oluştu

• Alemlerin sonu yok.. hep para, pul pesindeki sacma insanlar dolusur cevremize.. duzGun bir kiz bulup evlenmek en iyisi.. ve merak etme, gercekten duzgun kizlar ve kadinlar var cevremizde hala..

Kızlar Ne Diyor 6

• Gez bence evlilik her zaman olur

0|0
    0|0
    • ben de öyle yapmayı planlıyorum da nereden başlayacağımı çözemedim, bu işlere biraz acemiyim :)

• benim zaman problemim de var ama, öyle kafama göre gezemem ki...

• ne kadar süren varsa işte değerlendir yani

• Vallaa yaşamalısın çünki insan bir kere doğuyor

0|1
    0|0
  • Kendine göre birini bul evlen derim.

0|0
    0|0
    • bulamadım bu yaşıma kadar, bundan sonra nasıl bulayım ki :(

• Para icinde olcen yani hmm :D

0|0
    0|0
  • Amca bu yasta kendini mi pazarlican napcan. Maddi skntim yok de gec ne detay veriyosun.

0|1
    0|0
    • kendimi pazarlıyorum zaten, belki pazar olur

• Geç sayılmaz gez toz arkadaşlarinla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu saate kadar yaşayamadıysan bir iki seneliğine yaşamalısın. Sonrası kısmet.

0|1
    0|0
  • Kusura bakmada 40 yasina gelmissin mal-mülk sahibi olmussun ve ne yapacagini bilmiyorsun, bu bana cok sacma geldi. Bu yasina kadar ne yaptinki. hic birsey icin geç degil ama bu yapmak istediklerin sorunun kategorisine bakilirsa cinsel anlamda. Ozaman sana tavsiyem bul bir eskort deli gibi yasa.

0|0
    0|0
  • reklam verilmiştir yollu kızlara duyrulur asdfg

0|1
    0|0
    • hacı süpersin :) tam da ifade etmek istediğim buydu..

• :D:D adamın aklının ıcınden gecenı anlarım

• Allah göynüne göre versin ağabey

0|0
    0|0
    • sağol güzel kardeşim benim, Allah senin de gönlüne göre versin...

• Anlaytigin gibi olsan burlara gerek kalmaz.. mantikli dusun.. reklam. etme kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...