Doğum kontrol hapı?

Adet günlerimde çok sancı çektiğim için doktor doğum kontrol hapı verdi. Adetimin ilk gününde bu hapa başladım ve adetin 2. gününde adetim kesildi. Sizce 1-2 gün sonra devam eder mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk zamanlar böyle oluyo bende uzun sürdüğü için yıllardır kullanıyodum ama düzene giriyo bu haplar genelde regli dönemini keser fakat düzene girdiği zaman aynı ayda aynı tarihte olmaya başlarsın arada içip dvm Edersen yani aklına geldikce icersen o hapı adet düzensizliği yapar ara kanamalar başlar korkma doğum kontrol hapının zararı yok bilmeden konuşuyolar sadece hormonsal etkisi var buda normal doğum kontrol hapını googleden araştır görüceksin nedemek istediğimi canım geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Adetin devam etsede etmesede Doktorun verdiği haplara devam et o haplar senin adetini düzenler ve sancılarını azaltır.
    sıkıntı olursa tekrar doktora kontrole git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne alâka da onu vermiş la duymuştum 2 gunde hastalığı bitiriyormus arkadaşım o hap zararlı kullanma :/

0|0
    0|0
  • Yanlış zamanda başlamışsın o yüzden kesilmiş. Doktorunun dediği zaman adetinin ilk gününde başlaman mıydı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...