Cinsel sağlık hakkında bilgisi olanlar ve ya daha önce tecrübe etmiş birileri?

Yaklaşık 5-6 senedir, ergenlik zamanlarımda mastürbasyonda, cinsel hayatım olduğunda ise seks esnasında karşılaştığım bir problemim var arkadaşlar. Ereksiyon konusunda hiç bir problem yaşamadım şuana kadar, hatta yerli yersiz sık sık erekte olmaktan şikayetçiyimdir, yalnız "seks" söz konusu olmaya başladığında, alkol ile birleştiğinde hem erekte olmakta, hem de ejakülasyonda rahatsız edici düzeyde problem yaşamaya başladım, ve son olarak, geçen hafta yaklaşık 3-4 günlük periyodda, ecstacy hap kullandım,4 günün toplamı 10-11 adedi bulmuştur, daha önce de kullandım fakat şu sıralar yaşadığım cinsel isteksizlik ve boşalamama problemi beni korkuttu, evet bu söyleyeceğim komik olacak ama, yaklaşık 1,5 saat masturbasyon yaptım, ve yarı erekte halde kan ter içinde kalmama rağmen boşalamadım, sizce bunun sebebi ne olabilir? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar ve ya tecrübe etmiş olan arkadaşlar cevaplasın.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• eşim sadece alkol vodka ile kan ter içinde kalıp boşalamıyor kavga ediyoruz cevabı sağlıklı yaşam tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Qynini bende yasadin tek sebebi seker.. ben hayatimda bir sefer aldim seker onuda hollandali kiz arkadasim getirdi ve alkolle birlesince patladi ve yuksek muzik ve seks olamaz boyle bisey cunki konsantren farkki yone kayiyo o sekerin verdigi rahatlik huzur ve piskopatligi yaptigin seks e veremiyosun coj gec bosaliyosun ki bayann arkadasim sen beni istemiyosun bisakamiyosun muhabbetine kadar geldi.. dusun. birdaha da kullanmadim. tavsiyem bagimlilik yaptin galiba sen seker aldiginda mast yapma. yara olur sitres olursun.. vazgec seker den

0|0
    0|0
Yükleniyor...