Sadece erkekler baksın. Acil yardım!! ?

Kısaca anlatayım. Bugün uzun süre kalkık durdu. (Anladiniz siz) ama bosalmadim. Ondan sonra geri indi ama 1.5 - 2 saattir çok fena bir sancı var kasiklarimda testislerde. Geçmiyor bir türlü. Ne oturabiliyorum ne yuruyebiliyorum. Nasil gecer bu ağrı? Ve normal bir sey mi size de oluyor mu?

Güncellemeler:
Biraz azaldı ama gecmiyor.. off çok fena..

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Bide bu derdiniz var sizin yazik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşımın ergen kardeşinden olmuştu mastürbasyon yapmadigin için büyük ihtimalle haftada bir yap sağlık için

0|0
    0|0
  • Tutmicaksın içinde. Boşalman gerek. Çok zararlı. Boşalırsan geçer

0|0
    0|0
    • Bosalamam bundan sonra.. bir çözüm bul :(

Erkekler Ne Diyor 19

• aslında erkegınde kadına benzer ay donumu vardır.. eskımış vasfını yıtırmış sperm vucutdan atılmak ıster sıze sınyal vermıs.. bugun yarın ruyanızda bıter o iş.. tabıat bılır sını..

0|0
    0|0
  • bılımsel açıdan bakarsak orda bırıkmeden dolayıdır hepımıze olmustur cok sıddetlı olmasada bol su iç sonra eline kuvvet :D

0|0
    0|0
  • birader çok oynamışsındır ondan boşalmadığın için kasık ağrısı yapmıştır boşalınca geçer diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kardes normalde bosalma olmadigindan oluyor bu sen bir doktora gorun mast falan yapmadan gorun şu an mast yaparsan zarar gorebilirsin cunku.

0|0
    0|0
  • uyarıdan sonra boşalman gerekli başka türlü geçmez, varolan spermden daha fazlasını üretmek için uyarıda bulunmuşsun ve o fazlalık orada ağrı yapıyor

0|0
    0|0
    • Istemsizce kalkiyor durduramiyorum. Günah olduğu için de bosalmak istemiyorum. Böyle oluyor. Ah şunu bir kontrol edebilsek. Istesek kalkmaz.. istemesek iki saat inmez

• erkekler zamanı gelince yani senin durumunda olunca boşalması gerekli bunun günahı yok, durduk yere zevk için uyarı yaparsan ve bagımlılık haline getirirsen günah

• Haci doktora git

0|0
    0|0
  • Hic normal degil

0|0
    0|0
  • normal acilen boşalman gerek hatta yapabilirsen 2 kez mast yap iyice boşal rahatla

0|0
    0|0
  • Çekince rahatlatsin

0|0
    0|0
  • Ayaklarını yukarı kaldır ve dinlen. Uzun sure bosalmazsan olacağı bu :)

0|0
    0|0
  • cevabi biliyorsun

0|0
    0|0
  • doktora git kesin

0|0
    0|0
  • Arada olur bir tokatla geçer ;)

0|0
    0|0
  • boşalamamaktan olmustur bosalırsan gecer elizabeth e devam

0|0
    0|1
  • mast. yap geçecektir.

0|0
    0|0
  • Normal boşalman lazım

0|0
    0|0
  • En son atatürk ölmeden mi boşaldın mk?

0|0
    0|0
  • Neden kalkti

0|0
    0|0
  • Su vur su.

0|0
    0|0
Yükleniyor...