Tam boşalırken penisin başını sıkarak tuvalete gitmek zararlımı acaba?

Tam boşalırken penisin başını tutmak ve meninin gelmesine engel olmak zararlımı?

Güncellemeler:
peki içine boşalmamak ve prezarvatif , dışında ne yapmak gerekiyo

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• Bende manitaninkini dikyorumerken gelmesin diye sonra devam zararlimiki

0|0
    0|0
    • Bu soranın konusu ile aynı değil. Soran , yola çıkmış askerlerin önünü tıkayarak kasılmaların geriye vurmasına neden oluyor. Sen eğer dipten sıkarak yola çıkmayı engelliyorsan ama orgazmına izin veriyorsan bu beyne orgazm olma ama boşalma sinyalinin gitmemesini sağlar , dolayısı ile bir müddet daha işe yarar halde kalır.

Ancak yola çıkmış askerlerin önünü tıkamak , beklenmedik kanal patlamasına sebep olabilir ya da baloncuk yapar , bu da akıntı halinde asker gelmeye devam eder demektir.

• Yok bende gelerken sikiyorum cundayken nezarari olur ki

• bilmiyodum sağolun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesinlikle zararlı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kanalları patlatırsan tuvalette ucunu bırakmana gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • Elbette zararli ole sey yapilirmi geldimi akit gelsin yapcan kardesim yaninda bizim biricik urunumuz belki uretilis amaci budur pecete olacak olmazsa olmazdan pecetelerimiz :D

0|0
    0|0
  • tabancayla tam ateş ederken namluyu tıkarsan ne olur?

0|0
    0|0
  • Boyle birseyi kesinlikle yapma. Kanallar patlar, prostat gider, kisir kalirsin daha bircok yonden zarari vardir. Kesinlikle yapma.

0|0
    0|0
    • vallahi bilmiyodum sağolun...

• evet o çok zararlı soru cevapta görmüştüm. bir adam öyle yapıyormuş sonra penisinde morluk flan olmuş bidaha sakın yapma.

0|0
    0|0
  • cok zararli tuvalette bosal

0|0
    0|0
  • İcınde patlar. s

0|0
    0|0
  • Geri cekme yontemi ama kesin cozum olamaz cunku zevk suyundada bir miktar sperm bulundugu soyleniyo

0|0
    0|0
  • Parasini ben vereyim git bir paket okey al... yapmayın kardeşim şöyle şeyler

0|0
    0|0
  • Peçete kullan

0|0
    0|0
  • Zararlı olabilr

0|0
    0|0
  • tutmak nedir ya yanına peçete bisey alamyomusun :D

0|0
    0|0
    • yoo bazen unutuyom açıkcası

• ne amacla böyle birşey yapma ihtiyacın varki

0|0
    0|0
    • içine boşalmamak için

• sıkma şu bu tam zevkin doruguna gelirken hem kendini hem partnerini yarı yolda bırakıyorsun. onun yerine partnerinin korunması daha iyi senin acından be partnerin acısından işiniz yarım kalmamış olur

• partner konusunda sıkıntı yok...

• sanırım çok tehlikeli bişi. ben ergenlikte çok yapıyodum mast yaparken.. şu an varikoselden şüpheleniyorum buna bağlı gelişti sanırım. bide başını değilde gövdesini sıkıp sağa sola aşağı yukarı kıvırırsan yırtılma olur eğrilik olur.

0|0
    0|0
    • bidaha yapmam

• bnde yaptığıma pişmanım zaten. ben bide gövdesinden tutup bastırıyodum. eğrilik var biraz

Yükleniyor...