Gece yatarken sutyen?

Sizce gece yatarkern sutyen cikartilmalimidir? Goguslerin buyumemesinin sebebi sutyen midir?

Güncellemeler:
Goguslerimizin olmasi sutyen takmamiz utanilacak bir sey degil. Bunu dile getirmemis mi utanc verici?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Kim dio onu ben ölsem çıkartmam :-D :-D

1|1
    1|1
    • Ama olunce cikartacaklar baska seylerde yapabilirler😃

Erkekler Ne Diyor 21

• bir kaç arkadaşım gece sütyenin çok fazla rahatsızlık verdiğini söylemişti. Sütyenin göğüs büyüme üzerinde bir etkisi yoktur

0|0
    0|0
  • Bence çorapla yatmak gibi bişey. Büyüyüp küçüleceğini bilmem ama. Rahatlık açısından olumsuz bir durumdur diye düşünüyorum. Hoş ya, hiç yaşamadım o duyguyu :))

0|0
    0|0
  • büyümesine engel olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bence çıkartmak daha mantıklı. sonuçta vücudunu en rahat şekilde tutmak uyurken , sana en rahat uykuyu tattıracaktır. yine göğüslerin sağlığı içinde önemli bu. sürekli havasız bir ortamda kalması sağlıklı olmayacaktır. ayrıca iyi niyetimle şu düzeltmeyi yapmak isterim. Kadınlarda göğüs değilde meme olarak adlandırılır. doğrusu budur.

0|0
    0|0
  • Rahatlik icin evet.

0|0
    0|0
  • maşallahh cesaretine hayran kaldım

0|0
    0|0
  • çok rahatsız ediyorsa çıkartırsın, göğüslerin büyük ya da küçük olmasının giydiğin sütyenle bir alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • valla o kadar ayrıntısını bilemem ama insanın kendisini sıkıp duran birşeyle uyuma fikri pek hoş değil. rahat olamaz insan kanımca..

0|0
    0|0
  • Çıkartılmalı tabi, onunla rahat edilmez ki.

0|0
    0|0
  • Gece nasıl rahat ediyorsunuz onunla ya :D

0|0
    0|0
  • Çıkarılması sağlıklı diyorlar. kimiside sarkar diyor.

0|0
    0|0
  • Özgürlük olmalı :)

0|0
    0|0
  • Çıkar rahat uyu

0|0
    0|0
  • Ben kullanmıyorum. (Gizli Kullanıcı)

0|0
    0|0
  • Ben takmıyorum. Gece de gündüz de. Sizi bilmem :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet, memelerin şeklinin bozulması ve sarkması sütyenle yatmaktan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • bencede cıkarmalısın gece yatarken sutyen cok zararlı bence

0|0
    0|0
  • tabikide küçültmez ya da engel olmaz ama yatarken çıkartmalı rahatsız eder gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Bilemedim :) ne desem ki

0|0
    0|0
  • Nasil rahat ediyorsan onu yapmalisin.

0|0
    0|0
  • şimdi oldu mu bu soru? rüyalarıma girecek şimdi memişler :D

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimkiler gayet büyük. Genelde de çıkartmam. Yani alakası yok

0|2
    0|1
  • Takılmamasını tavsiye ederim ben. Göğüslerin fazla sıkıştırılmaması ezilmemesi sağlık açısından önemlidir. Göğüs ölçüsüne göre sütyenle uyumak bazen hormon dengesini bile bozmaktadır. Fakat ispat edilmiş bir zararıda yoktur.

0|0
    0|0
  • Alakası yok ancak çıkarmak varken şimdi

0|1
    0|0
    • Ben bayilirim yanimda bir bayanin sutyensiz yatmasina off ne hos olurdu bre

• Hayatta çıkartmam beni hiç rahatsız etmiyor

0|1
    1|0
  • onunla alakası yok, rahatsız oluyorsan çıkart :)

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmiyor bazen çıkarıyorum bende rahat oluyor sanki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...