Yaa ben delircem ya da esim artik beni bosiycak bu gidisle yardim edin nolur?

Esimle birlikde olamiyorz olmuyo her gece aglamakdan biktim skiyorum kendimi bu vanisismus denilen illet galiba esim sakin ilimli davraniyo ala nereye kadr ben biktim ben napicam bilmiyorum dr gidemiyorum esimde gitmek istemiyo ama napcaz blmiyom 😔😔😔😔😔 ?

1|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, kardeşim. Bu illet hastalık yüzünden gitmediğimiz doktor kalmadı, verdiğimiz paranın haddi hesabı yok. Öncelikle üzülmemen gerekir. Bu sorun senden kaynaklanmıyor. Bu tamamen psikolojik bir rahatsızlık ve beynin vücuduna bir savunma mekanizması koymuş. Aslında sen de biliyorsun ki vajina birleşme için kendini inanılmaz bir şekilde hazırlıyor. O kayganlıkta bir vajinaya penisin girmemesi imkansız. Öncelikle bunu düşün ve kafanda yerleştirmeye çalış. İkinci olarak muhakkak bir psikologdan destek almalısın. Bu konunun uzmanı kişiler ülkemizde hemen her ilde çalışmalar yapmaktalar. Öyle iki kadeh içki iç ya da p*rno izle gibi saçma düşüncelere itibar etme. Parmak egzersizleri, nefes egzersizleri var. Biz çok kısa sürede bu sorunu aştık, umarım siz de aşarsınız. Ama değinmek istediğim bir konu daha var ki bunun da seninle alakası yok, eşinle alakalı. Eşin bu dönemde sana yardımcı olmak zorunda. Eşin o kadar hassas olmalı ki yoksa geri dönüşü olmayan zararlar doğabilir. Her şey eşinin anlayışı ve senin azminle birleşecek ve sorun çözülecektir umarım..

1|2
    0|0
    • aciklamis gayet mantikli. baksa soze gerek yok.

• Esim anlasiyli ama diyorum ya nereye kadat bide parmaknegzersizi nasil yaparm bilmiyorum :(

• Güzel aciklamis cidden. Egzersiz nasil olur diyorsun ya sakin oyle sagdan soldan ogrenip biseyler yapma artik kır önyargını uzmanına gidin çunku o egzersizler ve diger uygulamalar belli bir sistem dahilnde uygulanir ve uzmaninindan ogrenmen cok önemli

Erkekler Ne Diyor 30

• Hocam bu Türkiye de kadınlarda emin ol çok sık yaşanan bir durum. Sebebi de bilirsin sen bir kız olarak cinsellikten öyle korkutur ki aile toplum böyle olur işte. Ama rahat ol bu durumun çaresi var. Cinsel terapiyle hemen hemen herkes sonuca ulaşıyor. Ama tabi önce bir doktora gitmek gerek bir jinekologa ya da kadin uzmanina işte. Cidden bunu yasamak zorunda degilsiniz çaresi var ve inan bu kadar sıkıntı yaşadiginiza degmez

1|1
    0|0
    • Evet okudum dr gıtmeden atlatan yokmus almanyada yasiyorum burada da kesin sonuc alirmiyiz ki?

• Heryerde alirsiniz hatta oradaki uzmanlar daha profesyoneldir iyi egitim almislardir.

• vajinusmus nir hastalik bir gerilme bir panik psikolojik hastalik. ilk once bilinc altindaki korkuyu yenmelisinn. sonra kafanda biseyler olmamali. bu sonucta ne senin sucun nede esinin ama asil is esine dusuyor. direk ise baslamali. on sevisme sozlu olarak isi iyice isitmali

0|2
    0|1
  • kardeşim aynı sonrun bizim bir tanıdığın başındada vardı. onda idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı onlarda ayrılma dercesine gelmişlerdi 4 çocuğuda var üstelik. ilişki anında acı çektiği için yapmak istemiyormuş aynı senin gibi ağlıyormuş. eşide beni istemiyor diye yarın tasını tarağını topla baban gile git demiş :( çok kötüydü. kızları var yetişkin 20 21 yaşalarında eğer annem giderse bizde gideriz baba diyerek karşı çıktılar biraz arayı düzelttiler. 2 sıkıntı olabilir ya idrar yollaında enfeksiyon vardır ki bizim tanıdığın öyleydi, bir diğeri de psikolojik olabilir en kısa zamanda bir doktora görünmeni dilerim çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Ama biz hic olamadk birlikte sadece aciyla oda cok zor ama

• Doktora gitmezseniz cozum bulamazsiniz

0|2
    0|0
  • yenimi evlisiniz?

0|1
    0|0
  • Doktora gidince dogal olarak antremanlar vericektir psikolojiktir dicek ve seks oyunları yaptırıcaktır size. tanıdık bir arkadas oyle demişti. fazla kasılmalardan dolayı vajınan yeterli ıslanmaz ve kaslar kasıldıgı ıcın penis girerken inanılmaz acı veriyordur. zamanla atlatırsın ama doktor yardımı alman gerekebilir canım .

0|0
    0|1
  • Neden gidemiyorsun doktora?

0|1
    0|0
  • Bana ulaş ;-)

0|0
    1|2
  • Böyle olmaz rahat ol kasma

0|0
    0|0
  • DOKTORA GİT

0|1
    0|0
  • Alkolle aran nasil bilmiyorum ama 2 kadek iceceksin ve acacaksin p*rno ve iyice on sevismeyi uzatacaksin ki sorun cozulsun.. istemsiz hareket bu.. iste mast yapmayan ve kizlarin beyni yikayan aileler yok gunah yok yasak derken bu hale geliyolar. erkekler sanki öcü

0|0
    2|3
    • hee a mk heee sensin. ne p*rnosu ne mast. bu psikolojik bir sorun ya da idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanır. 30 yaşına gelmişsin ama daha bir yarrraaam bilmiyon abazalık peşine koşuyon.

• Kızını salarsın başka erkeklerin altına o zaman

• Aptalsin sen ablana bak.. ben bekarm

• Bize sevdanın yolları, sana Haydar hoca..
    Haydar Dümen bu konuda iddialı, öyle diyor kendisi.

0|0
    0|0
  • birlikte olamam sebebin nedir tam olarak

0|1
    0|0
    • Kasiyorum kebdimi ve izin vermiyorum

• iyide kasarsan zor olur tabii ön sevişme olayını bşraz uzun tutsanız genemi olmuyor

• doktora git bacım. alkolle falan olmaz. her zaman alkol mü içeceksin.

0|1
    0|0
  • mecbur gidiceksin dokora bir sürü bayan doktorda mevcut

0|1
    0|0
  • Sorunu yazarmisin

0|0
    0|0
    • Birlikde olamiyorz kasiyorum

• Ise yarar mi

• Ya bunlari da yapmazsan git eczadneeen kas gevsetici al 3 saat oncesinden redbul ondan sonra ver coskuyu

• Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • Ama olmaz ki doktora gitmelisiniz... Bu psikolojik bir problem.

0|0
    0|0
  • İç rakıyı bul kafayı al içine malayı

0|0
    2|8
  • Yazik valla

0|0
    0|0
  • kas gevşetici kullan iğne. o ise yarayacak

0|0
    0|0
  • Nasıl bir yardim

0|0
    1|2
  • Boşa sen onu

0|0
    1|2
  • Gel. önce. sanaldN. konusak alisirsin ben. oyle. birini gevsettim

0|0
    6|6
    • kız evliyim diyo bu da ne diyo töbe estafurullah allah akıl versin

• Haydar dümen tedavi ediyormuş :)

0|0
    0|0
  • Vajinusmus olan arkadaşım. Bir vajinusmus vakası yaşayanlardanım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Nİye boşasın onun için mi evlendiniz sanki zamanla açılırsınız rahat edersiniz sorun etme sorun ettikçe gerilirsin bana kalırsa

0|0
    0|1
    • Evet srtik olmadigi zaman agliyorum esim sakinlestrmeye calisiyo 😔

• doktora git bir

• Taktigi bilmiyonuz. :) Derin nefes al diyicek sana alıcan. Ver diyicek vericen. Al derken lapadann halledecek. Dene bakk nasıl işe yarıyo görcen. :)

0|1
    1|2
    • Gercekden olurmu

• tersden düzden oooo hayırlı işler

• Sagol canım @ece_e_e

• Doktor şart

0|0
    0|0
  • Kayganlastirici?

0|0
    0|1
    • Kasiyorum o ne kadr fayda ederki?

• Nasil hic sokamiyor my eniste

• Yaa kasiyorum kendimi izin veremiyorum bazen oldu gibi oluyo ama bu seferde sokcagi yeri bulamiyoz 😔

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktora gitmeden çözülebilecek bir şey değil ve tedavisi de kolay birşey değil. Zaman vermek anlayışlı olmak doktorunuza harfiyen uymak gerekliyor. Altında çok derin psikolojik nedenler olabilir eğer vajinimus iseniz. Çoğunlukla çocuklukta yaşanmış bazı şeyler bilinçaltında tetikliyor ve cinsel ilişkiye izin vermiyor. Doktor yardımı olmadan çözülebilecek birşey değil malesef.

2|1
    0|0
  • Evet çok zor bir durum o durum bendede vardı. Şimdi azda olsa korkuyorum gizliliğin açık olsaydı sana yardım edebilirdim edebilirimde

1|2
    0|0
  • Ya simdi ya hic öyle düşün eğer olmazsa bida olmaz ve boşanmak zorunda kalırsınız bence alkol al sen sarhoş ol esin olmasin

0|1
    0|0
  • mesaj st bana canım bişey tarif edicem bendede vardı doktora gitmeden aştim mesaj at çoook kolay

1|0
    0|0
  • Canım doktora gitmeden bu sorunu çözemezsin. Çok iyi doktorlar var, kısa sürede bu sorun çözülüyor artık. Doktora gidemiyorum eşim gitmemi istemiyo diye bişey yok, gerekirse ondan gizli git evliliğini kurtarmak için. Eşinin desteği önemli bu süreçte. Benim de sanırım var vajinismus, evlenmeden kısa süre önce gidip halletmeyi düşünüyorum :S

0|1
    0|0
  • Seni cok iyi anlıyorum ama bir doktora gitmen ben de tavsiye ediyorum bir sağlıkçı olarak ilk vaka sen değilsin sonuçta yadırganma fikri varsa unut bunu. Eşini al konuş karşına bir şekilde ikna et derim ben alkol hep bir yere kadar.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...