Neymiş efendim günahmışmışmış?

bakireyim bakirim..yok efendim ilişki günah diyorsunuzda..hadi deyin ona lafımız yok...

por...izlemekde günah..

bir kadının ikinci kez gözüne bakmakda günah..

mastır zaten günah...

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

e sevişin gitsin o zaman..ne kendinize eziyet ediyorsunuzki.etraf abaza bakire kı erkek kaynıyor.yardımcı oluverin..fikrime katılan yokmudur?

0|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• Yani o pisliği yapmayı haklı kılmak adına bin dereden su getirmeye çalışıyorsun. İlişkiye girmekle diğerleri arasında uçurum var, hem günah bakımından hem şeref namus bakımından... Bir de gizli cevaplara izin vermeyip gizli sormayacak kadar dengeli olsaydın ya neyse...

1|0
    1|0
    • gili sorup, gizliye izin vermeynler en başta kendileri ile çelişiyorlar bir,

Saydıklarınızı hafifletmiyor zinanın günahı ne bedeli iki,

Savunma mekanizması geliştirdiğinizi düşündükleriniz sadece kavram kargaşsı üç...

O halde günah işlendi bir şekilde diğer saydıklarınızla diyelim ama asıl sorunuzdaki ''olgu'' yudamübah mı kılar? Nasılsa günahlarız vurun dibin mantığı... Dört...

• Yazdıklarından hiçbir şey anlamadım. Yazım kurallarına uyarak yazarsan daha iyi olur. Hem bana sitem ettin yoksa bu soruyu sorana mı onu da çözemedim.

Erkekler Ne Diyor 33

• İlişkiye girmek zinadır yani Allahın yasakladıgı ve yaptığın taktirde sonuçlarına katlanman gereken en büyük günahlardan biridir.P*rno izlemek bir kadına bakmak aynı şey degil iyi günler.

0|0
    0|0
  • kızlar soruyor abazalar cevaplıyor.net

1|1
    0|0
  • mastır yapılabilir ülkeye faydalı olunur hemde hem isteyen istediğini yapabilir günahıda kendine

0|0
    0|0
  • Sevişmelisin acilen.

0|0
    0|0
  • tercih meselesi dostum.sana bir yere kadar katılıyorum.aslında inanç ve ihtiyaç meselesi.kendini kocasına ve karısına saklayan bakir ve bakire hatunlar yokmudur? vardır elbet.onlara diyemezsin ki; ''gidin önünüze gelenle beraber olun'' diye.toplum ve din baskısı bir yerde patlak verir.sapkın ilişkiler başlar.o yüzden sorunun kaynağı da çözümde insanın kendisinde saklı..

0|0
    0|0
  • Fikrine katılıyorum ama sadece bir kısmı hariç. Bakirelik kişiye özgü bir şeydir. Evlenmeden verilmemelidir. Sevişelim derken çok iyidir ama akıl başa gelince çok kötü bir durumdur.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum sevişelim, bu hayat sevişmeden çekilmez .

0|1
    0|0
  • Eziyet yazık günah onlara çok çaresizler.

Bu arada nasıl yardımcı olalım gizlim kullanıcım.

0|0
    0|0
  • O kadar abazan erkek var, sen de abazansın belliki, ver de sevaba gir o zaman...

0|0
    0|0
  • en temizi sevişmek... hem sağlığına da iyi gelir.

0|0
    0|0
  • amacın ne hiçbişey anlamadım evet günah sevişmemizi gerektiren şey ne

0|0
    0|0
  • gizli oladan bi sor bakalım o zaman görürsün ne kadar abaza ve fikrine katılan var :))

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kızım sen iflah olmazsın. günün sekiz saatini sevişerek geçir.

0|0
    0|0
  • ulan akliniz fikriniz sevismekte gidin sevisinde rahatlayin anasini satayim 10 sorunun 9u sexle ilgili

0|0
    0|0
  • Ya sözde dindarların uydurması sözde din bunu emrediyormusmus ,

kişisel özgürlükdür sex ben hiç bir dine mensup değilim aptal arap geleneklerine karşıyım sevişelimmi ? :P

0|0
    0|0
  • kollarımı açtım bekliyorum

0|0
    0|1
  • aynen katııyorum :)

0|0
    0|0
  • yalvarırım yardımcı ol bana lütfen öğrenciyim ama tüm paramı veririm yardımcı olun ulennnnnnn! :(

0|1
    0|0
  • tahmin ediyorum seni yazıların çok tanıdık geliyor

listemde yoksun ama biliyorum bu yazıyı :)

0|0
    0|0
  • .Saçma.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum bu akıma öncülük edermisin _?

0|0
    0|0
  • savaşma seviş demişler ben de yıllardır aynı şeyi söylüyorum dinleyen yok

0|0
    0|0
  • katılıyorum dogru tespit peki sen nasıl yapiyosun uygulamalımı :)

0|0
    0|0
  • Kim bu kızın atına eşek dedi ?

0|0
    0|0
  • fikrine kasin katılıyorum,kadınlarda erkekler kadar hakkı var cinselliği yaşamaya...

0|0
    0|0
  • soru eklerı ayrı yazılırsa sevınırım

0|0
    0|0
  • ne demek istiyuon sen :D

0|0
    0|0
  • vardır ama zararlı fikirler bunlar deprem olur mazallah

0|0
    0|0
  • bu mantıkla gidersen senin yolun belli :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• azmisin sen kizim carpilacaksin

1|6
    0|0
  • Sen bunu gızlı kullanıcı olmadan sor bence :D

1|5
    0|0
  • insan sevdiğiyle bazı şeyleri yaşayabilir ben buna inanıyorum herkesle bişey yapcan diye bişey yok ama birisi olur senin için özeldir uzun zaman olmuştur insna ne yaşarsa yaşar yaa bunlar normal şeyler. birlikte ilişkiye de girebilirsin mast da yaparsın birlikte öyle filmler de izlersin gayet normal ben buna inanıyorum

0|1
    0|1
  • sana günah değil..sen sevişebilirsin.

1|1
    0|1
Yükleniyor...