Erkek olduğunuza şükrediyor olmalısınz?

Adet sancısı felaket bir şey. 1 gün ayaklarım cıbıl gezdim evde sonraki gün ağrıdan ölüyordum :'( erkek olduğunuza sukrediyor olmalisiniz :))

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Şükürler olsun Allah böyle yaratmis. Kasıklara gelen darbeyi anlayamazsınız.

1|0
    0|0
  • Ne biz kadın nedir biliriz, ne siz erkeği bilirsiniz. Anlatılanlar biyere kadar. Belki mavi yakalı olmayı o sancıya değişecek çok kişi vardır. Erkek olmanın, adam olmak gibi bir d mecburiyeti var. ve bunu da taşımak istemeyen erkeler d mevcut hatta taşıyamayan.

0|0
    0|0
  • Ayda 4 5 gun cekiyosun o agriyii , her tahrik olup icindekileri atamadigi zaman erkegin cektigi aciyi dusun bideee:/

1|0
    0|0
  • Birde şöyle bir söz var dünya kadar malin olacağına fındık kadar a olsun yeter tamam sizde her istediğinizi yaptiriyirsunuz eti kesilen biz eve bakan biz aksama kadar dedi kodu yap karpuz büyüt ohh bunları niye soylemiyorsun

0|0
    0|0
  • Allah kuvvet versin sizlere gerçekten

0|0
    0|0
  • kalsın sizin dırdırınız bize adet sancısından daha agır valla o geçiyor 5 ya da 10 gün sonra sizinkisi ömür boyu.. abooovvvv...

0|0
    0|0
  • Evet kan görmeye dayanamam zaten allahtan kız olmamısım:) allah yardım etsin bisey olmaz hadi dayanın onlar olcakki saglam olcaksınız:)

0|0
    0|0
  • O ayaklar cıbıl gezince bizede oluyo. ama bayan olmak zor tabi. :) Sizde hep kötü yanlarını söylüyosunuz ama. İyi yanı yok mu bu cinsiyetin acaba?

0|0
    0|0
  • Ayaklar cıbıl gezmek nedir? bizde sünnet oluyoruz ama o da zor

0|0
    0|0
    • Her ay mi cekiyorsunuz o acıyı? Doğum meselesinden bahsetmiyorum bile

• Olsun bir kere oluyor tam oluyor fakat erkek olduğuma sukrediyorum tabii.:)

• Her halimize elhamdulillah

0|0
    0|0
  • Şükrediyoruz, ama durumunuzu görerek değil, her haliyle şükrediyoruz, ,)

1|0
    0|0
  • Erkekliğin'de zorlukları vardır.

0|0
    0|0
  • her iki cinsinde kendine göre zorlukları ve avantajları vardır

0|0
    0|0
  • Haaaaaaa

0|0
    0|0
  • Evet bu konuda sukrediyoruz tabiki sizede sabırlar gecmis olsun dikkat et biraz :((

0|0
    0|0
  • Her güzelliğin bir bedeli vardır tabi.
    Erkek olmakta kolay değil bak öyle görme. Siz o sancıyı çekerken bizde sizi çekmek zorunda kalıyoruz.
    Her halukarda birlikte çekiyoruz acıyı:)

0|0
    0|0
    • Valla bizi çekmek isteyen sizsiniz burada sovgolom yoook diye zırlayanlar Kizlar değil erkekler kendiniz kaşınıyorsunuz :)

• Yok teşekkürler

• Peki o zaman sıkmayayım çok.:)
      Bu güzel sohbet için bende teşekkür ederim.

• şükrediyom :)

0|0
    0|0
  • keşke kız olsydmm değişelm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...