Evlilikte cinsellik zamanla bitiyor mu?

sonrada uzun süre öyle sürdü. Fakat şu 2 yıldır eşimin yaklaşımı azaldı. Ben ister istemez belki her gün yanaşıyorum ama bu seferde ben uçkuruğuma çok düskün olmuş oluyorum. Aklım fikrim o işlere çalışmış oluyo ona göre. Birçok defada konuştum farklı farklı seyler söyledin ama yinede haftada 2 yi geçmiyor. Cocuğumuz olması bu duruma engel olduğunuda düşünmüyorum. çok kızıyorun haliyle dışarıya kayıyor aklım.

Evli arkadaşlar sizdede durum böylemi? Düşünceleriniz neler bu durumlarda ne yapmayı geçiriyonuz aklınızdan?

Güncellemeler:
blacklabel arkadas dediki sürekli hız. Peki bayan arkadaslara gidiyor o zaman soru ; sex esnasında adeta makine gibi hızlı olmakmı cazip olan?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Erzurumlu İBRAHİM HAKKI hazretlerinin MARİFETNAME adlı kitabının evlilik ile ilgili kısmında bu durumla ilgili bahsi bulup okumanızı tavsiye ederim.

Unutmamak lazımdır ki beş parmağın beşi bir değildir. Bazı kişilerin cinsel iştahları yüksek olabilir bazılarının daha düşük olabilir. Kimseyi cinsel iştahı yüksek diye kınayamayız. Onun yaradılışı böyledir ve laf etmeye kalkmak haddimiz olamaz.

İbrahim Hakkı hazretleri bu durumda ikinci eş alınmasını tavsiye etmektedir.

Bence eşin ile bunu samimi bir şekilde konuş. Onun kalbini kırmadan, gönlülünü alarak konuş. Eğer kendini doğru ifade edersen büyük bir ihtimalle bu fikir onun da hoşuna gidecektir. Hem senin cinsel isteklerine bir çare olacak hem de sen evde yokken bir can yoldaşı olacaktır ikinci eş.

0|0
    0|0
    • twşekkür ederim verdiğin bilgi için. Güzel olmuş. Tabi sende bayansın günümüzde hiç bir kadın bunu kabul etmez. Ama hani çok kızdığımda veto koyup başka kadınla veya kadınlarla yaparım gibisinden yüklendiğim oldu. Üzüldü biraz kafasına taktı ama değisen çok bişey olmadı.

• Ben din alimi değilim yanlışbahar. O yüzden bu konularda bilir bilmez ahkam kesmek istemem. İbrahim Hakkı Hazretlerinin kitabını alır okursun. Kendi kararını kendin verirsin.

• ilgin için saol kumru. ama çok eşliliğin yükünü herkez kaldıramaz. Kafama kazınan ise eşime rekabet güdüsünü dürtüklemem lazım. Yani kendisini tek bilmemesi lazım.

Kızlar Ne Diyor 4

• belliki karın sexse düşkün değil işter eşinizi iyi secmelisin gençler lamba söndürüp sürekli misyoner takılırsan iki üçgünde bi yaparsan o erkek aldatır işte :D

3|0
    0|0
    • ewet sexe düşkün olmadığını oda söylüyor. Bende farkındayım ama ben düşkünüm. Bunun bir hastalık olmadığınıda biliyorum. İliskide herşey inan çok güzel. Hani bir erkeğin yapması gerektiğinden fazlasını yaptığımdan eminim. Oda yapıyor... Tabi ilişkiye girmiş olmamış gerekiyor. demek istediğim startı vermek sorun. Demek istediğimi anlamısındır umarım.

• ne diye burda yazıosun ya madem anlayıslı ol kadının küçük bebeği varmış siz erkekler nekdr bencilsiniz yahu

• yaaaa. Anlayıslıyım tabi bende biliyom arkadaşım babayız nihayetinde. Demek istediğim fırsatlar yaratabilir bizim içinde. Ben üzerine gitmesem haftada bire düşüyo rakam. O günde istemis oluyo artık. Kaçarım kalmıyo yani. Hani küçük kaçamaklar flan diyorum.

• sen sex düskünüsün esin cok normail

%90 bayan haftada iki yapar zaten

vazlasi cinselikte sogutuyor sevisir öper ama her gün sex cogu bayan istemez

ve arastirmalarda bile öyle almanlar genelde ayda bir yapiyor kaliteli sex yasamak icin

1|0
    0|0
    • e ama birbirimizi tamamlamamız gerekmiyormu normalde. Benim ateşimi o söndürmücekse kim söndürcek?

• sen esim isteksiz demissin aldatiyorum demissin e sorun ne iki kadina gerek neki ondada bikacan bir yil icin de

alisan duramaz cünkü bayan oluncada aldatir bayan secer hoslanir öyle aldatir erkekler her delikli tasa dikiyo senin ates öyle basina vurmuski dissiz bir neneye bile yok demesin

• he hee. Yok canım o kadarda değil. Neneymiş. Şeyimi sürmem valla öyle yaşlıya, çirkine flan. Güzel hatun olmalı.

• evet zamanla bitiyormu

0|0
    0|0
  • O çocuğa bakmak ne kadar zor bilir misin haftada iki bile iyi bence şükret

1|1
    0|0
    • ewet cocuk bakmak uğraslı bir durum. Ama budan kimsenin sikayeti olamaz. Hem bence sexede bahane olmamalı. Ben 7 yıldan beri büyük çoğunlukla 3- 3;30 lik uykuyla ise gidiyorum. Bende çalısıyorum sex içinse uykuya öne vermiyorum.

• Uyu sende be adam yakındığın şeye bak

• :)) uyuyalım bari ne diyeyim. Kavga edicez yoksa senle birazdan.

Erkekler Ne Diyor 3

• soruma cevap vermeni tercih etmiyorum hiçbişeyin ispatını yapmalıyım diye dusunme ama sekste her ne kadar iyi oldugunu dusunursen dusun. benden sana bir tavsiye gecşktirici kullan . en basiti mendiller var aktardan alabilirsin. kaç dk suruyorsa 2 katı sureyi uzatıyor. Sen sureyi uzatmak yerine cok daha hızlı ilişkiye girersin sure aynı kalır ama işte onu yaşan hiçbir kadın ertesi gun istemiyorum diyemez. hem duzenli ilişkin olmazsa erken boşalmada başlıyor sorunlar başlamadan dediğimi yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • dostum tavsiyen için saol ama öyle bir sorunum yok. Sexte hersey güzel. Yani elimizi çabuk tutalım dediğimizde bile en az 2 saat sürüyor. Eşim orgazm olmadanda boşalmıyorum. Yani demek istediğim tatminsizlik söz konusu değil. sadece istek azlığı.

• dostum uzgunum ama hem hıza hayır hem istek yok valla bilemiyorum aldatırsan haksız cıkmazsın yerinde olsam ben kesin aldatırdım. Yanlız hızdan hoşlanmayan ilk defa duydum. ben ne kadınlar gordum hızı gorunce bir daha yavaş istemediler. 15 dk max yol alırsın dedin de zaten oyle yaparsan 15 dk yeterli geliyor. bana gore en hızlı araba en iyisidir :D

• dostum sexi yaparken tatminsizlik gibi bir durum söz konusu değil. Öyle bir problem hissetmis olsam söylerim. Sexe yönelik istek azlığı diyebilirim.

• Bir sorun var arkadaşım. sanırım duygusal anlamda.

0|0
    1|1
    • duygusal anlamda sorun olduğunu sanmıyorum. E ama aşk dersen 9 yıllık bir birliktelikte aşk beklemek bence biraz zor.

• Konu aldatmak falan değil,duygusal yönden iletişim yönünden bir eksiklik var sizin düşüncelerinizi ciddiye almaması her ne olursa olsun size karşı olan duygularında eksiklik olduğu anlamındadır, ilişkiniz< monotonlaşmış etkilibir iletişim kurarak daha iyi sonuçlara ulaşırsınız, bu evlilik isteklerinizi eşinizle yapmayıp kimle yapıcaksınız o yüzden küsmek darılmak huysuz davranmak kimseye birşey kazandırmaz diye düşünüyorum.

• güzel söylüyosun eyvh. Keske hadi öyle yapalım dendiğinde hemen öyle olsa. Tabi biraz bende iletişimde sorun olduğunu düşünüyorum. Birzda kişiliklerimizden gelen bişey. Değiltirmek pek kolay olmuyor. Yinede cinsel dürtülere engel olmayacağını düşünüyorum pek. Aama kafamıda kurcalamıyor değil.

• herşeyin fazlası zarardır. pek istemiyorum derse çok fazla üstüne gitmemek gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...