Onu haketmediğimi düşünüyorum.

Bu önce ki sevgililerime duymadığım bir his,belki hayranlık,belki aşk bilmiyorum ama çok farklı bir şey olduğunu biliyorum.Onu sevdiğimi düşündükçe,beynim "sevme" diyor,çünkü ben onu hak etmiyorum.O çok olgun,ağırbaşlı,orantılı görünümlü,zeki,geçmişinde neredeyse sadece biriyle ilişki yaşamış -cinsellik değil- o da aldatılmayla bitmiş olan mükemmeli hak edecek bir adam.Ben ise,olgunluktan pek nasip alamamış,başkasının hayatıma yön vermesiyle hareket eden,geçmişi arkadaşlarının isteğiyle veya aşk sandığım hatalarla -cinsellik yok,bakireyim.- dolu olan biriyim.

O bana asla bakmayacak yada bakardı ama benim arkadaş isteğiyle onun bir arkadaşıyla ilişkim var.Yani bana hiçbir zaman bakmayacak.Onu sevdiğimi düşündüğümde,kendimden utanıyorum,çünkü onu hiç ama hiç hak etmiyorum.

Bana hiç bakmayacağını biliyorum,peki n'apmalıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini sevmezsen o seni nasıl sevsin. Topla kendini ve onunla konuş.

2|1
    0|0
    • Bu cevabı en iyi cevap yaparsak sevinirim... Tamamen katılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• O zaman onu hak et.

0|0
    0|0
  • benimle çık onu terk et ...dememi bekleme yapmam öyle birşey

0|0
    0|0
  • haketmediğini düşündüğn an gitmek en doğrusu

0|0
    0|0
  • orhan gencebaydan vazgeç gönlüm dinleyebilirsin mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok yakın arkadaşlar mı ;?

0|0
    0|0
    • Çok sayılmaz ama aynı iş yerinde çalışmışlar.

• senin geçmişini umursamıyacaksa ikiniz için bir gelecek olabilir.önemli olan sana ilgisi var mı yokmu?

• Büyük ihtimalle,benden gizli bir şekilde araştıracak,kötüyse soğuyacaktır.Arada konuşuyoruz,herkese samimi davranır,bana da aynı davranıyor işte.

• niye o bulunmaz hint kumaşımı..bence sen olgunsun asıl o seni haketmiyor bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...