Arkadaşlar bazı arkadaşlarım dalga geçiyor göğüslerimle?

sizce çok mu iğrenç estetik mi olsam sormadan edemedim çok mutsuz oluyorum? http://i.hizliresim.com/Yvd7Ga.jpg

0|0
11|75

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• İyi aslında ama bu fotoğraf çok açıklayıcı olmamış hiçbirşey belli olmuyor ama başkalarının her fikrini de dikkate alma derim ;)

0|0
    0|0
  • karnını çekmişsin

0|0
    0|0
  • Berbatlar

2|1
    0|2
    • teşekkürler senin adını da sürekli rus uşağı olarak okuyorum allah allah vardır bir hikmet belkide

• ben okuma yazma bilmiyorsam sende kelimelerin gizini bilmiyorsun sevgili rus uşağı

• rusasiği kıskanma çok güzeller

• galeri8.uludagsozluk.com/.../...çıkalım_636470.jpg Sosyal mesajdan sonra hani yav seninkiler görünmüyo belli olduğu kadarıylada sankim dalga geçilecek gibi değil ideal ölçülerde gibi ama görmeden kesin bişeyde diyemem :))

0|0
    0|0
  • şahsen ben büyük göğüslerden hoşlanmam ama çoğu türk erkeklerinin arayıp da bulamadığından var sende. hayat arkadaşınla mutluluklar size :)

0|0
    0|0
    • banane türk erkeklerinden veya erkeklerin memeyle olan mutlu ve bahtiyar hayatlarından. lezbiyenim

• seninle tartışmaya girmeyeceğim, zaman ilerledikçe çoğu şeyin değiştiğini göreceksin.
      öyle ya da böyle senin hayatın, senin seçimin. Sevdiğin Hayat Arkadaşınla Mutluluklar Sana

• sağ ol tatlı kız

• Biraz kıskanıyor olabilirler mi acaba?

0|0
    0|0
    • sanmıyorum

• Tamam biraz bolca vermiş veren. Ama bence tam tersine, herkese kısmet olmaz. İlerde birlikte olacağın kişinin çok hoşuna gidecektir.

• Çekmiyorlar... boşver onları

0|0
    0|0
  • ooooopsss o ne

0|0
    0|0
  • Çoğoş

0|0
    0|0
  • Sana şunu söylemek istiyorum harika çok iyi bence
    Dalga geçen arkadaşlarına söyle göz doktoruna gitsinler :-)

0|0
    0|0
  • Ben eşcinsel biriyim kimin seninle dalga geçtiğine burdaki yorumlara bakma sen memnunsan senin hoşuna gidiyorsa sorun yok demektir... Hiç düşünme bence...

0|0
    0|0
  • Estetik değil

0|0
    0|0
  • Bu resmi buraya atarak yeteri kadar düşmüşsün adını gizlemene gerek yoktu mahlum sen o konularda tavan yapmışsın zinakar

0|0
    0|1
  • Gayet iyi moralini bozma

0|0
    0|0
  • Fazla büyük görünüyorlar. İlerde daha fazla sarkabilir. Ama iğrenç dediğiniz kadar kötü değil.

0|0
    0|0
  • dalga geçmeyin şu kızın cincikleriyle :)

0|0
    0|0
  • Herkesin görüş açısı farklı ne çok iyi nede çok kötü duyor ama buraya atmasaydin resimi o senin kendi ozelin mesala sadece soru ollarak sorsaydin bence daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • kiskaniorlar ondan

0|0
    0|0
  • Daha ayrıntılı goremem mi

0|0
    0|0
  • çift airbagli araba gibisin :D

0|1
    0|0
  • Süperler

0|0
    0|0
  • dalga geçilecek bişi yok gibi ama tam belli değil

0|0
    0|0
  • bu ne yaa. Teklif etsen çıkmam senle

1|0
    0|1
  • normal gibi ya :)) Almanlarda da böyle hep :D

0|0
    0|0
  • Dalga geçiyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • O tip göğüslü bir sevgili isterim

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. Olmayanlar catlasin

0|0
    0|0
  • Kendilerinde olmadığı için kıskanmışlar bence, gayet iyiler

0|0
    0|0
  • sonra ksnin erkeklerine suç buluyorsunuz

0|0
    0|0
    • görende seni po rno izlemeyen akıllı uslu mükemmel bir insan sanacak

• yani tam bile gözükmeyen bir göğüs gördüğün için böyle bir yorum yapabilen zihnine gerekli göndermeyi yapmaya çalışıyorum

• konunun benim zihnimle alakası yok. ks erkeklerine abaza diyenler şu senin durumunu gözardı edip öyle insanları yaftalıyorlar. ben bundan bahsediyorum.

• neyi kötü ben anlamadım yani ne deyip kötü diyorlar ki?

0|0
    0|0
    • aşırı büyük diye estetik değilmiş

• banane erkek nasıl seviyorsa sevsin ben lezbiyenim zaten

• bilmiyorum onlarda sever belki bence iyi

• Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 10

• inektede meme var mk nedir bu meme göstermenin amacı arkadas rahatsızsan ameliyat olursun hoşnutsa kalır öyle niye burada teşircilik yapıyosun?

2|0
    1|0
  • Ben olsam bende çok pis moralini bozardım bel ince gögüs maşallahhh:)) dalga geçilcek biyer göremedim..

0|0
    0|0
  • Kızım göstermek için bahane mi ariyorsun

1|0
    1|0
  • Arkadaşlarınamı gösteriyosun hiç yakışmıo

0|0
    1|0
    • nerden saçmalıcağınız şaşırmışsınız efendim :D

• Tamam senin memen bizimkinden buyuk.

0|0
    1|0
    • ne kadar alışmışsınız her şeyi yarış olarak görmeye :D

• senin anne ve baban her şeyini biliyorlar mı? böyle bir söyleme ihtiyacı duyuyormusun. ben 22 yaşındayım kendi işim evim hayatım var gerekli oldukça hesap veririm bu tür şeyleri neden rapor edeyim manyak mıyım

• Rahatsız oluyorsan estetik ol ama belinde ince kötü durduğunu zannetmiyorum. Ama kendin rahatsız oluyorsan ol insanlara bırakırsan sende kusur aramak isterlerse bir sürü şey bulabilirler

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim pastavilla çok tatlısın

• Bendede aynı sorun var canım

0|0
    0|0
  • ol bence ilerde sorun yaratır onlar

0|0
    0|0
  • Öküz kadar göğsün var bide hala estetik mi olsam diyosun

0|0
    0|0
  • SabahtAn beri kaçıncı göğüs bu ya Allah tan burası var yani... patlayacak gibi duruyor ayrıca

1|0
    0|0
Yükleniyor...