Erkekler anlar mısınız?

Bilindiği gibi ilişkiye girerken kızlık zarı yırtılır ve kan gelir. Fakat kızlık zarının da özellikleri vardır ve bazen çok esnek olur yırtılmaz bazen de yırtılır. Ama kan gelmeye de bilir.
Sormak istediğim şu:
Kan gelmese bile siz kızlık zarını yorttığınızı anlatabiliyor musunuz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzelim, bir kere bozarken altta ki bayanın gözleri korku heyecan artık ne diyosan de kendini belli eder bakire kız bacağı filan titrer hadi onu geçtik gözle görülür bir yerde o dediğin ve çok net anlaşılır google yaz hymen tipleri diye iki kez denk geldim birde bozuk olanına denk geldim oral muhabbetine baktım gayet ortada ve apaçık anlaşılıyor tamam ve zamanın erkekleri bunu bilmeyecek kadar çoban değiller o yüzden çok kız evde kalıyor biliyormusunuz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hiç kızlık bozmadıgım için bilemem ama illaki hissedilir

1|1
    0|0
  • Görende buradaki herkes günlük kız patlatiyor sanir

2|1
    0|0
  • Bazı zarlar esnektir.. Ne kadar Benim ''pensim'' güçlü deselerde Bazıları çok Esnek olabiliyor Ama bu çok nadir Bildiğim kadarı ile.. ama kan gelmezse Genel ön görü. daha önce ilişkiye girdiğinzden Yanadır bilginize. Çünkü ilişkide %95 Zar yırtılır.. Dediğim kadar esnek değilse.

0|0
    0|0
    • Evt ama zar yırtılsa bile kan gelmeye bilir. Bu kişinin zar yapısına göre değişir. bunu doktorlar da diyor. İllaki kan gelecek diye bir şey yok yani.

• Şunu Söylemek İstedim.. Tecrübeli bir erkek Zarolup olmadığını Hisseder ve Anlar zaten.

• 2 kere kızlık zarı bozdum ve anlıyorum kızlık zarının olup olmadığını yırtılıp yırtılmadığını

1|0
    0|2
  • b*k var o zarı yırtmakta ne saçma bir anlayışımız var ya bizim. yıl 1715 sanki anasını satıym. bir zara feda ediliyo ilişkiler

0|0
    1|2
    • Ozaman hesapla ortalama 15cm ve sayinede 2 devir dakikada ortalama 100 devir ilişki süresi ortalama 15 dk ayda iyi niyetli 4 ilişki x15 =60dk 60x100devir=6000 devir başa donelim 15cm ve 6000 devir giriş çıkış yapsın 90000 cm yani 900 metre 12 ayda 10800 metre eder bu küçük hesaba bakarsan boğaz köprüsünden geçmş gitmiş şimdi anladınmı burdan talşhsizlikler yaşayan bayanları tesuf ederim o hariç ama çeşitli ilişkiler yaşayıp anne olacak biri olamaz ona kimse onay vermez mide meselesi

• hayır anlasılmaz

0|0
    0|1
    • Ne yani kan gelmezse önceden yapmış mı diyeceksin.

• Ama bakire bir kız için önemli bir şey bu.

• orası oyle tabı ona ınanan erkegın sorunu ama o da kızın deıl

• Nasıl anlaşılmaz? Gayette anlaşılır malmısınız nesiniz

0|2
    0|0
  • Doktor dışında anlaşılmaz.

0|0
    0|1
  • test ile ortaya cıkıyor bakarak ya da yaparak anlasılmaz :) esneklikde herzamn olan bır sey degıl nadıren :)

0|0
    0|0
    • Ama bir kız kendi zarının yapısını bilmediği için ya bir sorun çkarsa diye korkar.
      Ve evlenmeden önce test yaptırmayı düşünen bir çok kişi tanıyorum

• ilginçmiş esnekse önceden yapmasına gerek yok evlenince zaten yırtılmayacak tekrar test yaptırmak zorunda kalıcak yanı :)

• Anlaşılır...

0|1
    0|0
  • Ben anlarım

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun anlıyorum yasadıklarım bır tecrube oldu bana...

0|1
    0|0
  • anlarım ve zar ne kadar esnek olursa olsun aletime güveniyorum o zarı patlatır

0|1
    0|0
  • Zaten zor giriyosa cok aci cekiyosa elbet yirtilmistir

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz.

0|0
    0|1
    • Ne yani kızdan kan gelmezse daha önce ilişkiye girmiş muamelesi mi görecek.

• Anlayamazsınki :/

0|0
    0|0
    • Ne yani kan gelmezse önceden yapmış mı diyecek :-\

• İşte bu o kadar kötü bir şey ki ben evlenmeden önce bunu doktor raporu almayı düşünüyorum.

• Rapor olayını bilmiyorumda git jinekoloğa zarımın yapısını öğrenmek istiyorum de işin kötüsü ben kıza ikanamazsa soramamda kırılmasın diye sevmişim etmişim oda kötü :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Kastettiğin şey penisle hissedilir mi ise evet bir engele değdiği ve onu zorladığını hissederler.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz diye biliyorum esnekse dr kontrolünde belli olur

0|0
    0|0
    • Beni takip edin

• Ya işte bilmeyince ya gerdek gecesi bir sorun olur ve kan gelmezse?
      Yıllardır kendini koruyup saklamışsın ama karşımdaki buna inanmayacak.
      Ne kadar kötü bir şey..

Yükleniyor...