Yardım lütfen :( ?

Arkadaşlar ben adet dönemindeyken çok rahatsız oluyorum pedim rahatsız ediyor beni vajinam yanıyor gibi hissediyorum bu yüzdende tüm günüm zehir oluyor. Çözüm var mı buna? Biliyorsanız lütfen söyleyin...


0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

  • Farklı marka kullan. Alerji yapıyor olabilir.

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

  • Farklı ped markalarını dene. Tahriş oluyor olabilir cildin. Bir de pedlere eklenmiş parfümlerden kaynaklı alerjik reaksiyon gösteriyor olabilir cildin. Parfümsüz ped kullanmayı dene. Bakire değilsen tamponda kullanabilirsin. Türkiye'de pek tercih edilen birşey değil genelde ama artık karar senin canım.

    0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar hassas olur yani ped, e karşı alerjik reaksiyon gösteriyo demekki yanma yapıyo önce markasını değiş dene

    0|0
    0|0
  • Tovbe tovbe. Ped koyma birak suzulsun o zaman asagiya dogru

    0|0
    0|0
Yükleniyor...