Bu soru erkeklere?

Diyelim ki bir kizi sevdiniz evlendiniz evleneceginize 4 vey 3 ay kaldi ve kiz size once anlayisli olup onu iyi dinlemenizi istiyor size mast yaptigini ama bakireligini kaybtmis olabilecegi soyluyor ne yaparsaniz onal birlikte gidip diktirirmisiniz yoksa ayrilirmisiniz

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Deri parçası ile evlenmiyoruz. O kadar büyütecek bişey yok.

0|0
    0|0
    • Ama adet var ilk gece illa ki kizin namuslu olup olmadigina bakiyrlar

• Ben bağnazlık olarak görüyorum.

• Oha artık ya, oha... Benim fikrim beni ilgilendirir. Bana dil uzatacak kadar adam ol öyle gel.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu tip şeyler evlenme gibi muhabbetler olmadan önce konuşulmalı. Bu dönemde yapılıyorsa eğer kız kapak atmaya çalışıyor demektir. Yani hop kaçtım ben. O. o

0|1
    0|0
  • Bak kızım esnek olabilir dikritmiş olabilir esnek olabilir kızlar herşey yapabilir ama bir kız ilk defa direk pozisyona giriyor ve içine gireceğini anlıyorsa hayatında hiç yapmamış biri kendini belli eder onuda ustalar çözer 😘

0|1
    0|0
    • Birde gez toz evlenmeye 3-4 ay kalsın çocuk herşeyi hazırlasın duğun salonunun taksitleri bile odensin iş davetiyeye kalsın sen böyle bir konu açıcan he ben olsam ağzının gam ortasına yaş meşeynen bir geçiririm bana noldu diye 3-4 ayda o gezer

• Allahına gurban abi :))

• Anlatsana nasıl oldu?

0|0
    0|0
  • Beraber dikerdik artık asdjasdks :D

0|0
    0|0
  • adam olan ayrılmaz.

0|0
    0|0
  • evleniceksem niye diktiriym ya. benle birlikte olan hatunu rencide edip o duruma getirmem ben

0|1
    0|0
  • Hadi canım selametle...

0|0
    0|0
    • Niye kiz biriyle beraber omamis ki kazayla olmus

• en basta söyleyecek kaza olur ama mast ile kızlık patlama :) kahkaha ile gülerim

0|0
    0|0
  • Öncelikle git jinekoloğa baktır büyük ihtmal gitmemiştir zar çünkü öyle kolay yırtılan bir şey değil içine bir şey girmeden o zar yırtılmaz en fazla zedelenir tutki yırtıldı diktir gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...