Çok zor durumdayım bilgisi olan var mi?

Klito risim çok kotu durumda. Tam ağrı denilmez ama acayip kasiniyor. Gece çok artıyor sabah boyle uyaniyorum.. Lütfen dalg a konu su yapmayın. Mast la bir ilgisi yok çok uzun zamandır yapmıyorum zaten daha önce boyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Mantar olabilir. Ozel gunlerde de cok oluyor. DDoktora gitmelisin ve kullandigin temizlik maddesine dikkat etmelisin. Ph seviyesinin degismesi de yapar

0|0
    0|0
    • Evet regl yeni bitti birkaç gün sonra boyle oldu

• Mantar ya da mikrop kapmistir. DoKtora gorunmelisin. Cunku yayilabilir

Erkekler Ne Diyor 14

• Bölgenin florasını bozmuş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • mantar?

0|0
    0|0
  • tatlım gunluk vajıananı sabunla yıka sonra kurut saç kurutma ile ve kremle arkasındna çocuk pudraıs 1 hafat devam et çiçek gibi vajınan olur

0|0
    0|0
  • doktara gıt bıt yda mantar olabılır

0|0
    0|0
    • Bt zannetmiyorum çünkü öyle bir kaşıntı değil.
      İçten içten gelen bisey çok fena

• bır jınekolaga gıt derım ıltıhaplanma da olabılır

• mantar falan vardır, git bir göster

0|0
    0|0
  • bitli git de yıkan

0|0
    0|0
    • Ne alakası var ya gerektigi gibi temiz zaten ama regl den sonra oluyo bazen

• geçmiş olsun şaka yapıyorum zaten git bir hekime bence cekinme öyle şeyden ;)

• Yarin gideceğim

• Bendede oluyorsu sancı yapıyordu Bol su içip çiş yapıyordum bir kaçgün bol su içtim ve geçti

0|0
    0|0
  • İltihap olabilir

0|0
    0|0
  • tam olarak kaşınan kısım klitorisin mi?

0|0
    0|0
    • Evet iç kısım iste. Kafayı yiyecegim ya

• bazı tavsiyelerim olabilir ama bazı sorular sormam lazım istersen bana yazabilirsin

• Sen azmışssın biyere sürünerek boşalt kendini iyi gelir

0|0
    0|0
  • Klitorisinmi yoksa içinmi kaşınıyor.

0|0
    0|0
  • ben onu bir güzel emsem dilimle iyileştiririm

0|0
    0|0
  • doktora gitsen daha kesin çözüm olur canına yazık çekme boş yere acı

0|0
    0|0
  • mantar olmuş olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yarin hastahaneye gideyim ben en iyisi
      Korkuyorum

• en doğrusu

Kızlar Ne Diyor 3

• Evrim geçiriyor olabilir. Zira erkekler dişiden evrilmiş canlilardir, bizim penis dediğimiz şey evrilmiş klitoris. Erkeklerde işlevi olmayan meme de bu sebeple var.

Şakayla karışık verdiğim bu bilgiden sonra gelelim senle ilgili tavsiyeme; doktora görün. Agrilarin pek cok farkli sebebi olabilir hele ki gential bölge çok hassas. Burada en fazla tahmin yürütebiliriz. Geçmiş olsun canım.

0|0
    0|0
  • Sıcak suya sirke döküp o bölgeye dökekibilirsin geçen kardeşimdede olmuştu öyle yaptık geçti. Ama doktora gitmen daha faydalı kaş yaparken göz çıkarmayalım

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir. Doktora görünmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...