Birinin lezbiyen olduğunu nasıl anlarım?

Lezbiyen olduğundan şüphelendiğim birkaç arkadaşım var ve pek bilgim yoktur böyle şeylerde birinin lezbiyen olduğunu nasıl anlarım hareketlerinden giyinişlerinden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir lezbiyen olarak konusuyorum bilgini benden al :D seni olup olmayan senyden kıskanır erkek arkadasın varsa süphelendigin kızıda cagır eger sizin yanınızda normal bir sekilde oturursa lezbiyen degildir sadece sevdigi bir arkadasısındır ama kıskanclık hareketleri gösterirse ozaman seni seviyodur yada sana hediyeler alıyorsa duruü dururken ortada birsey yokken yani yada romantik biriyse sana siirler okuyabilir yada sana sözler yazabilir fotorafını ekran üstünde tutar defterlerine adını yazar giyiniş konusuna gelince bir taraf erkek baskını olması gerekir buda biraz erkeksi giyinir sacını kısa kestirede var bol kıyafetler giyende yada konusması erkek gibiyse futbol dinleyip pembeyi sevmıosa o kız zaten lezbiyendir. Bu kadar bilgi simdilik yeter sana :D :D

Erkekler Ne Diyor 15

• öyle ise nolacak

• başbaşa ücra bir yerde kalana kadar anlayamazsın herhalde kızlar böyle birbirlerine yapışıp samimi olma konusunda erkeklerden daha farklıdır o yüzden ayırt etmen biraz biraz zor ancak erotik çağrışımlar karşsında davranışları değişiyorsa anlarsın

• turnusol kağıdıyla.

şimdi şöyle oluyor;

turnusol kağıdını şüphelendiğiniz bayanın diline koyuyorsun. renk mavi çıkarsa penis, kırmızı çıkarsa vajina yalamıştır dolayısıyla lezbiyendir.

ben denemedim daha bu teorimi. uygulayıp olumlu sonuç alırsan benle irtibata geçebilirsin.

• Anlayamazsın.

• internet arama geçmişine bak :D

• Bir kızla opşurken yakalarsın encak.

• neden bu kadar ilgini cektiki birak neyse odur erkek olsa tamam derim sevgilindir gay felandır ama kızdır sende lezmsin yoksa:)

• ya senin arkadaşın eğerki hareketlerinde bir sakınca ğördünmü uzaklaşırsın

• erkekler nasıl gaylerle yakın olmaktan kaçınıyorsa bende o anlamda kaçınırım bana yanlış bir şekilde bakmasını istemem

• Lezbiyen oldunu ögrenince nabacan kızla ilişkimi yapacan ala ala

• Öğrendiğinde napcaksın ben de onu merak ettim şimdi...

• sadece merak

• Özellikle bel altı şakaları çok yaparlar, bir de bayanlara bakışı tuhaftır:Biraz gözlemlersen belli eder kendini zaten

• Senle konusurken gögüsünü kalcanı felan ellerse o kız lezdir :d

• teklif et kabul ederse anlarsın

• çok basit ben uzmanım bu konuda düşündüğün kişiyi görmeme lazım

• hiçbir fikrim yok :) daha once hic bi lezbiyenle karsılasmadım:)

• sana dokunurlarsa şakayla karısık veya buna benzer sözlü bi ima olursa tamamdır

Kızlar Ne Diyor 11

• butch ise giyiminden anlayabilme ihtimalin var ama femme ise işin çok zor. Ayrıca tırnak uzatmayıda pek sevmezler. Konuyu eşcinselliğe getir; davranışlarına dikkat tedirginlik falan var mı bak...

• sana ilgisi varsa anlarsın yoksa anlaman çok zor

• İtiraf ederse.

• Hem de birkaç arkadaşından şüpheleniyorsun.Nerde yaşadığını merak ettim.

Büyük ihtimalle sana öyle gelmiştir.Onlar söylemeden anlaman zor

• istanbul zor şehir :D

• amann sacma seyler

• Ben bilmmem

• konuşmasından ve hareketlerinden.giyim kuşamla alakası yok.

• Valla sanırım böyle şeyler büyük şehirlerde daha çok çünkü buralarda hiç yok öylesi o yuzden bılemıcem..

• Gereksiz bir bilgi,mesafeli olman kafi gelir galiba.

• Yakınınsa bilirsin.Değilse bilmene gerek yok.

• yapış dudağına sonra izle tepkiyi,bakalım naapıcak?

• Bende erkeksi bir kizim sevdigimi istiraf ettim kiza solugu mahkemede aldim

• tamam işte o zaman lezbiyen değil

• tokadı yersem kötü olur :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...