İlişkilerde geçmiş ve bekaret hakkında.

Merhaba arkadaşlar,

İlişkilerde bekaret ve geçmişin önemsizliğini anlatmanızı istiyorum bu konuda büyük problemler yaşıyorum.. seviyorum ama ayrılma noktasına geldim yardım bekliyorum..

Güncellemeler:
Yapamadım, Yıkıldı... acıya acıya gitti.. ağladı çok kötü oldum.. ama ayrıldım.. geçmiş önemlidir..

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Ayrıl bence sonra kafana takıp hep mutsuz olcaksın

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• sevıyorsan ne önemı var sen onun kanını mı ruhunu mu sevıyorsun önce onu düşün... geçmıste sen varmıydın

3|1
    0|0
  • İnandığın esaslarından bu kadar kolay vazgecebileceğini sanmıyorum

0|0
    0|1
  • önemlidir kesinlikle bencede.

0|0
    1|0
  • önemsiz olduğunu kim söylemiş ama önemli de sayılmaz ama yine de önemli tabi hala önemli sayılmaz

0|0
    0|1
  • kendi yaptıklarını düşünüp empati yaparsan belki işe yarar

0|1
    0|1
  • bakire dgl ve sen kabullenemıyomusun konu bumu?

0|0
    0|1
  • hmm. o zaman koy "götüne" rahvan gitsin

0|0
    3|1
  • Maaaleef anlatamayacağım çünkü bence geçmiş önemli, insan bütünüyle, genel tavırlarıyla duruşuya değerlendirilir.Önceden yaşanmışlıklarını silemez bugünü, yarını.

0|0
    0|0
  • Sen bakir misinki? Öyleyse kafana takıp her seferinde onun yüzünede vurcaksan ayrıl...Değilsen konuşmya hakkın yok

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• hem kafaya takmışsın hem bana önemsizliğini anlatmanızı istiyorum diyorsun, sen aslında bu konuda ikna edilmek istiyorsun o zaman sana şunu söyliyim bu tür konularda insanı en çok rahatlatan bakış açısı islami bakış açısıdır bir insanın önceden yapmış olduğu bir hata ile hüküm vermek kimsenin hakkı değildir ayrıca peygamber efendimizin eşlerinden dul olanlarda vardı yani bakire değillerdi ama eş olarak aldı mesele kaldı ki nikahsız olarak bunu yapmış olması onun tövbe etmesini gerektirir eğer tövbe ettiyse allah tevbeleri kabul eder iken kul olarak bizmi affetmiycez

5|0
    0|0
    • bu konuda bu muhafazakar kafa yapısında olmamızın tek sebebi islami bakış açısıdır ne anlatıyorsun ya! peygamberin eşleri muhabbete bak amk!

• dediğim gibi ikna edilmek istiyorsun vicdanını ve psikolojini rahatlatmak istiyorsun bende sana vicdanın en iyi havuzu olan dini bakış açısını aktardım hoşuna gitmediyse hristiyanlar gibi davran senden önce yada daha önce kamyon girsin isterse bana ne de hangisi işine gelirse ama unutma ilerde kızın olur onunda başına gelir o zaman hangi vicdanı rahatlatırsın bilemem ayrıca muhabbete bak amk. gibi ifadeler kullanmana karşılık şunları söyluyorum "benim peygamberim hakkında düzgün konuş"

• Hristiyanlarda da Müslümanlarda olduğu kadar zina zinadır.! ayrıca şu an Türkiyenin diğer avrupa ülkelerinden farklı olduğunumu düşünüyorsun? ya uyuyorsun ya da karadenizin bir köyünde yaşıyorsun? Senin beğenmediğin avrupalılar kendi dinlerine hem senden daha bağlı hem daha saygılılar..! bunu sakın unutma biz önce kendi pisliklerimize bakalımda ondan sonra isevi topluma dil uzatalım..! çok uzun yazardımda işte karakter yetmiyor.!

• bu tarz durumda kalan bir sen değilsin, takıyorsan ayrılmalısın bence de. En nihayetinde ileride psikopata bağlayıp da kendine de kıza da işkence yapma. Bizzat vakayı yaşamış biri olarak; söylemesi kolay, uygulaması zordur. Ama cevaplayanlar da haklı, en nihayetinde herkes hata yapar. Kimisi az zararla atlatılır, kimisi maskaraların ağzına sakız olur ! Bu tarz ikilemlerde kalanlara üzülüyorum, yazık. Kızlarla oynayıp bırakan şerefsizlere sinir olmak lazım.

1|0
    0|0
    • gebereceğim artık.. gerçekten çok seviyorum... ama çok mutsuzum en kötüsü ne biliyormusun yaşadıkları foto ve video olarak hep kayıt altında maalesef istemeyerek tüm bunları izledim.. şuan gerçekten kaldıramaz durumdayım ama ayrılamıyorum... ve bittiğinde bu aşk, azaldığında sıkıntılar çoğalacak.. :(

• Bakalım umarım aşacağım.. ama iyi değilim.. berbat bir durumdayım...

• Tekrar altını çizeyim; bu işlerde mutlak doğru diye birşey yok. Birisi kimseyle çıkmamıştır, en doğrusu bu der, biri ilkokulda bile flört etmiştir, çok sevgilim oldu der. O da en doğrusu benim yolum der. Bu açıdan içinden çıkılmaz bir tartışmaya girip ancak birbirinizi yıpratırsınız. Sevdiğin birini kırmak kadar kötüsü yok, sonrasında ızdırabı, acısı kötü oluyor.

• seviyosam inanıyosam genelevden alırım gelin diye getirirm aga.kmse de bi skim diyemez !

6|2
    0|2
  • Çok klasik bir sahne, hep yaşanır. Geçmiş olsun, senaryo maalesef değişmiyor. Ben de yaşadığım ve çok canım acıdığı için seni anlıyorum. Tavsiyem bir daha görüşmemendir ki; gönlünü almaya arkadaş olmaya çalışırsan onu daha çok kırarsın. İkiniz adına çok üzüldüm, keşke hiç tanışmamış olsaydınız...

0|0
    0|0
  • PatLak şambReLLerLe işiN oLmasıN !1!11!1

2|5
    4|2
  • gecmisi beni ilgilendirir geleceginede ben karar veririm haci bizde boyle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bi şeylermi saklıyo kız şüphelerinmi var ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...