Erkekler sorum size?

Sevgiliniz, Eşiniz, nisanliniz vs. Regl ağrısı var ne yapardınız onun için? Ne gibi yöntemler? ya da hic birşey yapmayıp banane mi dersiniz?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• çikolata
    sıcak su torbası
    azcıkda ilgi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 1-Ağrısının şiddetine gore yapabıleceklerım degısır..(her kızda aynı yontemler ıse yarayamayabılıyor)
    2-Duygusal durumuna gore anlayıs gosterebılırım
    3-bır sekılde onu aklından cıkartmaya calısırım ( biraz adrenalin iyi geliyor dıye bılıyorum ama fazlası regl ateşlediğini de biliyorum..)

0|0
    0|0
  • annenin çocuğunu kucağına aldığı misal alır. Saçlarına dokunurdum. Olmadı dizime yatsın. başına masaj yapıyım. Bir ömür yapılır mı bu orası meçhul tabi :)

0|0
    0|0
  • karnını oksarım

0|0
    0|0
  • Alıp kucağıma seviyorum :)

0|0
    0|0
  • ne yapabilirim ki içsin majezik otursun aşağı

0|0
    1|0
  • Yapılması gereken ona iyi gelecek her şeyi yapardım çikolatasından tur su torbasına kadar hayat müşterektir :)

0|0
    0|0
  • Banane.

0|0
    0|0
  • sakinleşmesini saglar yanında olurum

0|0
    0|0
  • Masaj yapardım herhalde geçermiydi bilmiyorum ama ağrı kesici içilmiyomuş bende masaj yapardım..

0|0
    0|0
  • Ne istiyosa onu yapardım napam

0|0
    0|0
  • ağrı kesici verirdim karnına ayaklarına sıcak su koyardım ovardım

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici bulunur çantamda , apranax

0|0
    0|0
  • Yapacak bisey yok her genc kizin basina geliyor katlanacak

0|0
    0|0
  • Elimden gelmeyeni

0|0
    0|0
  • siz kadınlar, vücudunuzu bilmiyorsanız; biz erkekler napabiliriz ki?

0|0
    1|0
  • bilgim olmadığından ne yapmam gerektiğini sorarım, oda hormonları yüzünden bağıra bağıra anlatır ve ben ona yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden o kadar yakın olmayacağım için eşimse yardımcı olurum ağrı kesici falan veririm olmadı alığ doktora giderim masaj falan ne gerekiyorsa yardım ederdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizimki yatagi isitiyo beni yatirip cay yapmaya gidiyo ictikten sonrada sarilip yatiyoruz karnimi oksuyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...