"Sevişti bir bakir ile bakire. Erkeğe milli dediler kadına fahişe. Adalet mi bu?

"Sevişti bir bakir ile bakire. Erkeğe milli dediler kadına fahişe. Adalet mi bu?

0|0
9|33

En İyi Kız Görüşü

• Islamı erkek dinine çeviren cahiller utansın.

1|0
    0|0
    • 👍👍👍👍

• Zina cinsiyeti ayrımı yapmıyorum.

Senin ağzından çıkanı kulağının duymamasından şikayetçiyim neyse boşver.
      Anlayana sivrisinek saz Anlamayana Davulu s... az

• Cahille münakaşa etme diye boşa dememişler.
      Terbiyesiz.

Erkekler Ne Diyor 33

• Bak şimdi "ikisi de namussuz" diyenler var ya, onların oğullarının sevişmesine verecekleri tepkiyle, kızlarının sevişmesine vedrecekleri tepkiyi çok fena merak ediyorum..

3|1
    0|1
  • dini bu kültürel kayma hep yanlış anlamaya sebep olmuştur
    dinen her iki cins de evlilik dışı ilişkisi haramdır. ama zaman aşımında erkeğin zinası örtbas edilmeye çalışılmış. bu dinin arızası değil insanların arızası.

1|0
    0|0
  • İslam dini erkek dinine çevrilmemiştir. ve yazdıklarınıza dikkat ederek yazın lafın nereye gittiğini iyi düşünün öyle yazın. o konu tamamen farklıdır Peygamber efendimiz s. a. v da birden fazla kadınla evlilik yapmıştır ama savunmasız oldukları için kendini savunamadıkları için evlilik yapmıştır. ve kadına leke gelmesi onu koruyan erkeğin kabahatidir kimse kusura bakmasın. senin burada kalkıp bu şekilde bir soru sorman ve bu yorum attığım görüşün sahibinin bu şekilde bir görüşte bulunması aile terbiyesiyle alakalıdır. Sizin babanız sizin peşinize düşüp daha iyi daha terbiyeli büyütseydi şu şekilde olmazdınız. YAZIK sadece acıyorum.

1|0
    1|0
  • Ah arkadaşım ah acıyorum bu ülkedeki bayanlara.. Erkek yapar "Aslan oğlum becermiş kızı"derler kız yapınca vay o... olur aslında kız o... dur evet ama erkek de o... çocuğudur bence... Bence milli yerine yeni tabir or. spu çocuğu olmalı toplum hep birlikte bu tabiri kullanmalı o kişiler için

1|0
    0|0
  • kesinlikle değil..
    kız kadar erkekte namusuz oluyor.

3|0
    0|2
  • Yanlış bir algı. Erkeğin o.. su oluyor oda.

1|0
    0|0
  • Cemal Süreya güzel söylemiş ülkemizin zihniyetini. Değişmesi gereken zihniyeti.

1|1
    0|0
  • Bir bayan arkadaşımız yorum da söylemiş hep millet neder diye düşünürüz ya Rabbiniz ne diyor bu konuda Günah tabi bu inananlar için geçerli

0|0
    0|0
  • dünyayı siz yönetin size de milli desinler

0|0
    2|0
    • dünyayı sizin yönettiğinizi zannettiren zihniyete bak. bu ne cehalet yaa sikinle mi yönetiyon dünyayı oranla düşündüğüne göre? senin egondan daha büyük sorunlar var.

• Sen git taş devrinde erkeğe yürü hayvan öldür avlan ben evde yemek pişirecem dersen öyle kalırsın dünyayı erkekler yönetiyo tabi.

• kimse sik demedi orada? nerden çıkardın onu

• Adalet değil :D Oha buradan fizana kadar giderin var :D

0|0
    0|0
  • @agresifiniz kiz senin slogani calmislar 😄😄

0|0
    0|0
  • Or*pulugun cinsiyeti yok

1|0
    0|0
  • @YunBetty sana @darkofaqua gereken cevabı zaten vermiş fakat sadece mülümanlarda değil dünyanın her yerinde aynı deyim kullanılıyor.

0|0
    0|0
    • Benim eşim yabancı ve onlarda kadına verilen değer Türkiye de verilmiyor. Ki islam kadını baştacı yapan bir din olmasina ragmen. Neden mi dersiniz? Erkek sevgilisi olduğunda pohpohlandı kadın ezildi. Islam da kadina da erkege de zina da ayni ceza varken venim cok bilmis dindaşlarım kadını cezalandırdı erkeği ödüllendirdi. Ben bu tarz insana cahil derim kardeşim. Bana tek bir ayet göster kadına zina haram erkeğe helal diyen. Özür diler susarım. Gösteremiyorsan sen özür ile sus.

• Ben de zaten dini erkek dinine çevirenlere cahil dedim. Yani erkek yapınca helal kadın yapınca haram diyenlere. Aslında aynı şeyi farklı kelimelerle anlattık sadece.

• Eşin nereli?

• Namus sadece kadına özgü bir şeyse, Hz. Yusuf’un sakındığı neydi?

2|1
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • Bence sende haklisin

0|0
    0|0
  • Namus cnsiyet meselesi değil ki bence yanlış düşünülmüş bir söz

1|0
    0|0
  • İki kişinin gönüllü olarak yaptığı ve zevk aldığı işte adalet aranmaz. Ve yargılamak bizim de haddimize değil kimseyi.
    Namussuz diyen arkadaşlar namussuzluğun birden fazla çeşidi vardır. Bu ülke ve insanları bunu benden daha iyi bilir aslında

0|0
    0|0
    • Nasil adalet olmaz. Adam gününü gün etsin. O kadin senin bu kadin benim. Hayati boyunca istediklerini yapsın. Bir kadın bunlari yapti mi kötü kadin imajini yaratiyolar. Sacma sapan. Erkek yapicak edicek. Ama evlenicegi kizi el degmemis gonca gül istiycek. Bende bunun mantigini çözmeyorum

• Demek istediğim bu değil demek istediğim kadın ya da erkeği girdiği ilişkiyle yargılamak bizim haddimize değil. Söylediklerinde haklısın hemde sonuna kadar.
      Allah tan dilerim ki ölüp gittiklerinde o adamlar namus kavramının düşündükleri gibi olmadığını anlarlar.

• Haklısın inşallah

• azına sıçayım öyle diyenlerin

1|0
    0|0
  • Bence ikisi de milli oluyor.

1|0
    0|0
  • O zihniyeti... ben o kız ilk yapmış hatasını çeker katlanır devam ederse namus ayağına yatıpta yaparsa falan doğru erkeğede milli diyince sanki büyük bişey başarmış gibi sanıyo sonra o. ç doluyo etraf

0|0
    0|0
  • Adalet buysa adaletini skim dünya!

0|0
    0|0
  • adalet artık bakış açısına göre değişen bir olgudur

0|0
    0|0
  • hala bunlarımı konuşuyoruz!
    erkeğin ırıspısıda kadının irispiside birdir

1|0
    0|0
  • bunu sormuşlardı, Üstad yanlış kelime etmemiş bugüne kadar... bu da sonuna kadar doğru...

0|0
    1|0
  • Sevişmeyecektinn

0|0
    2|0
  • Güle tekerleme
    ama erkekler Köpekle milli olmuyor!

0|0
    0|0
  • Takma kafana doğruları biliyoruz!

0|0
    0|0
  • kafalar zihin yapısı işte napcan

0|0
    0|0
  • Güzel beyit kim yazdı?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• milletin dediginin ne önemi var ikisinede günah yazdi ALLAH

3|1
    0|0
  • Bu zamana kadar pek bir değişme olmadı bu zihniyette bundan sonra olur mu bilmem. He olsa biz görür müyüz Meçhul 😂

1|0
    0|0
  • Welcome to turkey

1|0
    0|0
  • Türkiye de bu

1|0
    0|0
  • Dünyayi erkekler erkekleride kadınlar yönetir :)

0|0
    0|0
  • Gel kız öpcem alnından :))

0|0
    0|0
  • kesinlikle hak veriyorum namusu hep kadından sorguluyorlar. s

0|0
    0|0
    • Evet sefasıni erkek çeker hayati boyunca. Ama iş evlenmeye geldi mi. Bakire olucak aga. Gibi laf ederler mantiksiz çözmeyorum. Hic bir erkekde bunu mantikli birseklilde aciklayamadi aciklayamazda

• İşte bu aptal düşünce yüzünden kızlar kızlık zarı dikimi yapıyo sonrada diyolar ki dikimede karsıyız yok böyle bişey.

1|0
    0|0
Yükleniyor...