Neden sütyen sırt ağrısı yaptı?

Ben çok zayıfım fakat göğüslerim büyük. Gittim bir tane kahrolsun destekli sütyen aldım daha güzel görünsün diye, o kadar para verdim bin pişman oldum. Verdiğim paraya yanıyorum yemin ederim. Fakat sütyen bende bel sırt ağrısı yaptı. Sanki sütyen göğüslerimi desteklemiyordu bende desteklesin diye sütyenin ipini biraz kısalttım. Fakat ağrı yaptı.

Neden sırt ağrısı yaptı? Destekli sütyen kullandım diye mi? Bana küçük mü geldi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• her şeyi sebebi ile bilip neden sordun? memişlerinin büyüklüğü ile ego tatmini yapmak için mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cok zayıfsın ve göğüslerin büyükse ağırlık yapıyodur göğüslerin o yüzden sırtın ağrır tabi :DD

0|0
    0|0
  • Beli kucuk gelmistirr uygun almamissindir

0|0
    0|0
  • Rahat bırak bazan

0|0
    0|0
  • Madm buyul neden desteklı?

0|0
    0|0
    • Çünkü daha dik görünsün istiyordum genelde toplayıcı sütyenler göğüsleri tiparlar fakat yinede aynı şekilde gösterir. Onlardan evde varda hayatımda ilk kez destekli aldım bana paha patladı :D

• Demek ki sarkık

• Ağrı yapar sırf bunun için ameliyat olup göğüs kucultenler var. Boyun fıtığı yapio çünkü

0|0
    0|0
  • Cok sıkmışın sanirsam geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin soyluyorsun ya zaten pini kisaltmissin damarlari sıktirdigin icin agri yapar biraz gevset gecer

0|0
    0|0
  • Kaç beden kullanıyorsun? Büyükse neden destekli kullanasın ki. içi boş kullan daha rahat edersin. Sırt ağrısınında onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Senin ipin askılarını küçültürsen omuz sırt her ağrıyı yapar, tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...