Vajinamdan nefret ediyorum ! ?

ya bakireyim ama vajinamın etrafı biraz karasrmış gibi üstüleik vajina dudaklaırmdan birisi diğerinden biraz daha uzun ve morarmış renkte.. ayakta iken vajina ortası hafif ayrık duruyor falan. ya nefret ediyorum sadece mastürbayson yapıyorum o da çok az.. artık yapmicam zaten ama neden böyle ya of?=

0|0
7|43

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi gına geldi her gün yanıtlamaktan bıktım. yahu biraz sağlık sitelerinden okuyup araştırın
    bak kızım. cinsel organlar memeler bağımsız organlardır ve asla simetri olmaz.. erkeğin testislerinden biri yukarıda biri aşağıda olur, memeler biri büyük biri küçük biri dik biri sarkık olur. vajina dudakları biri büyük biri küçük olur bunlar simetrik olmaz

gelelim koyu renge. siz ne kadar mantıksız şeylersiniz ya. neden görünen yerleri merak etmeyip hiç kimsenin görmeyeceği yerleri kafaya takıyorsunuz. neden burun rengin ve göz kapağının rengi farklı bunu neden takmıyorsun kafaya ya da neden yanağınla çenen arasında renk tonu farkı var düşündün mü ya da gıdığınla yanağının rengi aynı mı. bacağınla diz kapağının rengi aynı mı

evladım vajina dudakları erekte bölgesi yani kan dolması ile şişen bir bölge. bu nedenle o bölgede deri yoğun olur yani fazla deri olur. aynı zamanda bacağınızı açtığınızda da rahat olması deri yoğunluğu sayesinde. deri yoğun olunca da renk koyu olur. diz kapağı ya da dirsek gibi. bacağın açıkken diz kapağı koyu bacağını kapadığında deri gerilir açık renk olur. bu da öyle işte.

her şey normal boşa kafa patlatma.
    ayrıca göz önü değil neyini kafaya takıyorsun. haaa sen açık geziyorsan ya da reklamlarda kullanıyorsan bilmem

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Bu tamamen genetik ve gelişimine dayalı bir durum.

Renklenmesi , doğurganlığa giden gelişimde pigment hücrelerinin de faaliyete geçmesinden , öyle ağda ya da başka yöntemle yapılan işler veya mastla alakalı değil. Labiaların birbirinden farkı da benzer şekilde , sol ve sağ taraf insanların yüzde 80inde sağ ve sol taraf farklı zamanlarda geliştiğinden kaynaklı.

Sen çocukluk görünümünü arasan da , kimse çocuk kalmıyor ve genetiğindeki yazılıma göre ilerleyen bir gelişimi yaşıyor. Bundan sadece konuyu bilmeyen kişi veya karşı taraf şikayetçi olur, oysa son derece doğaldır ve 22 23 yaşına kadar bu gelişim , hamile kalmadığın sürece devam eder.

Bazılarında iç çamaşırdan çıkacak kadar büyüyen tek ya da çift taraflı sarkmalarda ise , 20-25 dk süren labiaplasti ameliyatı ile istenen boyutlara indirilir, ancak küçük his kayıplarını da göze almak gerekir. Zira bunların varlık nedeni ilişki esnasındaki hareketlerde çekelenerek clitoris üzerindeki ince dokuyu çekiştirme sureti ile orgazma götürmesidir

1|1
    0|0
  • bu senin nefret etmen için geçerli ve yeterli bir sebep değil. bence olan ile mutlu olmayı bilmelisin. çünkü senin elinde olmayan sebepler nedeniyle vajinal yapın o şekilde. emin ol bir çok insan vücudunun bazı bölgelerini beğenmez. mastürbasyon yapıyor olmanın durum ile alakası yok.

dert etme kendine ve barışık ol bedeninle...

0|0
    0|0
  • biz bamya pipililer ne yapalım?
    kendinle barışık ol

0|0
    0|0
  • bu ne arkadaş !
    vücudunda o kadar çok kusur vardır ki oraya gelene zaman yetmez, böyle şeyleri takıntı yapmayın derslerinize kafa yorun :D

0|0
    0|0
  • doktora git en iyisim sen

0|0
    0|0
  • senin o nefret ettiğin bölge için ölücek insanlar tanıyorum dostum sıkma canını

0|0
    0|0
  • çok seksi.

0|0
    0|0
  • eşin sever merak etme :)

0|0
    0|0
  • ye neden kafana bu kadar takıyorsun ki vajinanın şeklini rengini. Onu sadece özel insan görecek. Hiçbir erkek de vajinasını beğenmedi diye bir kızı terk etmez herhalde:))

0|0
    0|0
  • Cezalandir onu güzellesmessen seni oksamicam de

0|0
    1|3
  • Harika iste niye begenmiyosun.. duymadin mi senmubim olan islevi canm. takma kafana olamayan yerde her zaman en iyisi odur. bence cok guzel.. saka yapmiyorum..

0|0
    0|0
  • Merak etme bizim için sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Burada kizin biri kararan vaginayi elma sirkesiyle ovun diyordu sende dene. Uzunlugu icin Fatih dagdelene git

0|0
    0|0
  • tuhaf geldi bana o kadar takma

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • sor bakalım o seni seviyo muymuş?

0|0
    0|0
  • şişmanliktandir o

0|0
    0|1
  • Ördek , eşek , damacana örneklerini vereyim sana. Bunlarda simetrik özellik aranmamıştır.

1|0
    0|0
  • Iykkkk :( En çirkin ve mide bulandıran vajina türü.

0|0
    0|0
  • ne olacak penisi yamuk olanda var bak keyfine takma kafanı :)

0|0
    0|0
  • gençlikte olur bunlar

0|0
    0|0
  • Ben de asdd

0|0
    0|0
  • :)) o yanaklari biri dudKlarinin arasinda emerken boyle dusunmeyeceksin sakinn ol dostumm

0|0
    0|0
  • Boşver takma kafana herkesin bir kusuru var kimse 4-4 lük değildir unutma...

0|0
    0|0
  • Tras olurken jiletle alma tuy dokucu kremle al morarma veya siyajlasma nedeni o

0|0
    0|0
  • iğrençsin arkadaşım

0|0
    0|0
  • Hızlı Yürürken belli olmaz

0|0
    0|0
  • Kararmasının sebebi jilet kullanman.. Jilet kullanmayı bırakırsan zamanla normale dönecektir...

0|0
    0|0
    • jilet kullanmıyorum ajda kullanıyorum.

• Ozaman ağddan dolayında ola bilir.. Ama sarkık ya da başka birşey düşünme bence... Erkek milleti bunları dert etmez.. Onlar için önemli olan deliktir..

• kafana takma bence bunları

0|0
    0|0
  • Ağdayla alma

0|0
    0|1
    • ağdayla almam gerek ama az çıkartmaya başlıyor diğerleri çok

• Benim de penis rengim ten rengimden farklı aşırı koyu. Testislerim büyük ve sarkık önceleri kafama takılırdı ama parrnerim için sorun diilse hayat yolundadır

• Ağda ile alakası yok. Renk konusunda , sorana verdiğim cevap erkek için de geçerli , konu genetik pigment...

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• kes at o zaman

1|3
    0|1
  • amaannn taktıgın şeye bak. nefes alsın yeter diyen bir toplumda yaşıyosruz tatlım

0|1
    0|1
  • Evlendiğinde eşinle konusursunuz ona göre estetik olma kararı verirsin

0|1
    0|0
  • jiletle ya da ağdayla alırken çekiştirmek filan gerekiyor o ynedenle kararma oluyor sizin yaş nedir

0|0
    0|0
  • sen nefret etsen ne olur etmesen ne olur. Erkekler ona girmek için can atarlar önemli olan o :D Kendinle barışık ol.

0|4
    0|0
  • l*n sen yine iyisin ben bir ara vajinam yok sanip aglamistim. Benimki de azcik kararmis herkeste oluyor sanirim ya da agdadan da oluyor olabilir. O bolgeyi eldivenle al hem ilerde sarkar agdayla alirsan

0|0
    0|0
    • Gerçekten vagina'sı doğuştan olmayan vaka'lar var :)
      Diğer konularda , yorumumdaki nedenler geçerli, yöntemle alakası yok

• Bende vajinami sevmiyorum :"(;

0|1
    0|0
Yükleniyor...