Kapat

İlk cinsel ilişkiyi flörtte yapmak ne kadar doğru?

Gene o tanıdık soru ama bu sefer farklı? sizce ilk cinsel ilişkiyi flörtte yapmak ne kadar doğru.yani bunun para karşılık sex yapmaktan farkı var mı.hadi erkekler doğuştan torpillide ya siz kızlar böyle bir durumda erkek arkadaşınız sizi bırakırsa kocanızla olan cinsel ilişkiniz nasıl olcak.bunu illa hymen-kızlıkzarı olarak değilde psikolojik olarak düşünüp cevap verin

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• e erkekler bakir dğil onlar nasıl devam edecekse evliliklerinde o kız da öyle devam edecek.olaya kızlık zarı olarak bakmadan soruyorsan bu soru çok saçma.

0|0
    0|0
    • şöyle diyeyim samimi cevap ver kızlık zarı olmasaydı yada sen erkek olsan herkesle cinsel ilişkide bulunur muydun not:soruyu yanlış anlama seni tanımıyorum bile herkes derken de anladın işte sen?

• öss sana ufkunu genişletmeyi öğretemez anca deneye ya da araştırmaya dayanmadan ezberlersin bir şeyler.o ezberlediklerin de anca sınavdan sonraki birkaç sene çevrendekilere beyin omurilik sıvısı gibi espriler yapmana yardımcı olur.(bos u tıp okuyan birine anlatma güdün başlı başına bi espriydi) ama ufkunu genişletmek yaşamını değiştirir. ufkunu genişletmeyi ben öğretemem;zaten bana düşmez. umarım üniversitede doğru arkadaş ortamına girersin ve bu yazdıklarının gülünçlüğüne kendin şahit olursun.

• yok şimdi komite vakti artizlik yapmaya gerek yok tıp okuyorum diye ben de okuyorum ama bişey mi dedim (artık elini nereye sallasan sobotta atlaslı tıpçılar var yani. sende galiba şöyle böyle 2. 3. sınıf öğrencisisin değil mi)şimdi espiride komikti yani tutup da beyin zarlarını dura materden pia matere kadar sayıp saymak dediysem arada aracnoid mater var sub aracnoid boşlukkızlık zarı dedin madem tıpta okuyorsun sana ben bir soru sorayım. Hymen in fizyolojik veya biyolojik bir yararı var mıdır?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz nasıl devam ediyorsanız, biz de öyle devam ediyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...