Orgazm degil ama?

Merhaba. Lutfen dalga gecmeyin, normal cevap verecekler versinler, digerleri yorumlarini kendine saklasin. Ben tahrik oldugumda, p•rno ya cinsel icerikli bir sey izledigim zaman bacak bacak uste atma ihtiyaci duyuyorum ve kendimde olmadan siktigimi fark ediyorum bir sure sonra rahatlik geliyor.. Bunu nasil coze bilirim?

Güncellemeler:
Yorumlar icin tesekkurler

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Bu yaygın bir mastürbasyon yöntemidir... Elle tatmin yerine baskı uygulayarak orgazm olmayı alışkanlık haline getirmişsin...

Rahat olduğun ve rahatça mastürbasyon yapabileceğin ortamlarda p*rno izlersen bunu yapmaya da ihtiyaç duymaz, elle tatmin olmayı tercih edersin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Islanma oluyor mu dediğin durumda?

1|0
    0|0
  • sanslisinnn bak hep 30 ve uzeri 25 altii yok gibii hep tecrubee soyle bir soru gelsede atlasak der gibiler

1|0
    0|0
  • Demek öyle zevk alıyorsun

1|0
    0|0
  • Kendini sıkarak orgazm oluyosun bacak bacak üstüne atıyon ve kendini aşırı derece sıkıyon ve orgazm oluyosun

1|0
    0|0
  • Daha rahat ve yalnız kaldığında bacaklarını iyice açıp okşayarak yap daha zevk alırsın ve böyle böyle buna alışırsın sen kendini kasarak sıkarak yapıyorsn farklı şekilde yani..

1|0
    0|0
  • bunu çözmene gerek olduğunu düşünmüyorum. sonuç olarak senin içinden gelen davranış biçimi bu.

1|0
    0|0
  • Normal bir tepki, okşama gibi alışknalığın yok sanırım o yüzden. Belli bir akıntı geliğ kan dolaşımı yavaşladğında rahatlıyosun.

1|0
    0|0
  • sıktıgımı sanırım o :) bacaklarınla kendını kasıp vajınana baskı kurmaya calısıyorsun bu normal

1|0
    0|0
  • neden çözme gereksimini duyuyorsun ki? insan kendisi için yaşamalı bence...

1|0
    0|0
  • Böyle rahatlayabiliyorsan daha ne istiyorsun. Yormuyor seni işte :D

1|0
    0|0
  • Boşalıyosun işte

1|0
    0|0
  • Senin gibi kız arkadaşım olsun var ya... hayat benim üzerime yıkılsın

1|0
    0|0
    • Neden?

• Çok çabuk orgazm yaşarsın sen. Kadınlar erkeklerin aksine ard arda orgazm yaşayabilir ama erkek mutlaka 2 orgazm arası mola vwrmelidir.

• Ben de zaten iliskide orgazm yasamada sorun yasarim diye endiseleniyordum

• inanır mısın bunu bende yapıyorum çocukluktan beri kimseye de soramıyodum sizede oluyo mu

1|0
    0|0
  • Zevk aliıosn bence o yüzden bacakalrini kağatma ihtiyaci duyuyorsun

1|0
    0|0
  • buda orgazm başka bir şekli sanırım sıkıntı ne?

1|0
    0|0
  • aşırı arzulu birisn ondan. sevişme isteği duyuyorsun o an da. her istekli kişide olur böyle şeyler

1|0
    0|0
  • normal bir durum bendede buna benzer oluyo

1|0
    0|0
  • çok değişiksiniz ya

0|0
    0|0
  • ilginçmiş.

0|0
    0|0
  • normal bişey çözmene gerek yok.

1|0
    0|0
  • Hic ilişkin oldu mu

1|0
    0|0
    • Hayir

• Ben de onun icin endiseleniyorum zaten, boyle orgazm pek bilinen degil, iliski durumunda sikinti yasarim diye :/

• Istegin gidiyorsa sikinti olur tabi ama pespese orgazm olabiliyorsan bise olmaz. Hatta cok iyi denebilir o durumda

• Cozme oyle kalsn

1|0
    0|0
  • gayet normal bu genelde vajen dudağı kalın olanlar sıkıştırma ile içe baskı yaptırır sanırım bu zevk hissini 8-9 yaşlarında keşfettin ama farkında olmadın buda ergenlik sürecinde vajen dş dudağı büyümesine sebeb oldu, dışa doğruda iç kayması oluşmuştur buda biçok yabancı p. acrisin vajeninde böyledir, anatomik bir değişim, hekim olduğum için görmeden bunu anlıyabiliyorum, hatta ağız yapın ve ayak bileği yapın bile bu gizemini bilenler için seni ele verir fakat ihtisasi bilgili olanlar anlar endişe etmene gerek yok iyisin fevkalade hatta :D

1|0
    0|0
    • Yo pek kalin degil normal. Peki iliskide, orgazm sirasinda bir sorun yasamam umarim?

Kızlar Ne Diyor 5

• Gayet doğal canım orgzm oluyorsun işte bunu neden çözmeye çalışıyorsun

1|0
    0|0
    • Oksamadan falan sadece anlattigim gibi mi?

• Evet sadece okşayarak orgzm olunmazki, yani burdan tam soramıyorum bazı şeyleri

• İgrenc sorunuda sen kendine saklasaydın sapık

0|0
    1|3
    • Sapiklikla ne alakasi var? Gereksiz yorumunu gereksiz kisiligine saklasaydin !

• P*rno izlemek suç değil mi?

1|0
    0|0
    • Suc mu?

• Bir ara öyle haber vardı girenlere para cezası vs diye

• Normal demekki öyle tatmin oluyorsun. Bu bir sorun değil, herkesin orgazm olma şekli farklıdır

1|0
    0|0
  • bendede oyle normal birsey galiba

1|0
    0|0
    • Bana normal gelmedigi icin sormusdum, ama rahatladim :)

Yükleniyor...