Bilgisi olan baylar bakarmisiniz ustalasmis bayanlarda bakabilir :) +1 herkese?

Cinsel organımin dudaklarını acip zarıma bakmak istedim üç delik var gibi bir idrar yapmak icin allttadabitanee var üzerinde bir et parçası var gibi onun alt kısmında da var sanki o ortadaki parça kaldirilip o alttaki iki parça birleştirilmis gibi duruyor? Bana kızlık zariyla ilgili ve ilk ilişki sırasında nasıl olacağını anlatirmisiniz? Bilgisi iyi olanlar?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• bunu ben de çok merak ettim.. sordum. demediklerini bırakmadılar.. fotoğraf makinesi farsa videoya çek.. bilgisayardan izle.. aynadan tam göremeyebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kızlık zarında bazı kişilerde tek delik olmaz. bu iki delik bazen üç delik bile olabilir. adı üstünde zar zaten. garip birşey yok. ilişki sırasında yırtılma olacak ve biraz kanama olacak. zaten ilk ilişki görev icabıdır. kanamanın olduğu bölümün kaynama yapması için 2-3 gün ilişkiye girilmemesinde yarar var.

1|0
    0|0
  • canım ne acelen var bunlar için anlamış değilim ilk ilişki sırasında biraz acı duyarsın o kadar ya da korkarsın kendini kasarsın daha fazla acı çekersin hepsi bundan ibaret eğer bu konu da partnerine daha önce bilgi verilmişse bunu rahatlıkla aşabilirsiniz şimdi bunları düşünmenin sırasımı bilemem ama okuyorsan okulunu düşün derim ben

1|0
    0|0
  • Türk kizinin seyiyle imtihani olmus bu :D

1|0
    0|0
  • Konuyla ilgili bu kadar alakasızken kızlık zarını ne diye merak ettin?

1|0
    0|0
  • neden bunu doktora degilde burasi cokmu hosuna gidor?

0|0
    1|0
  • Yeni imalat :D

1|1
    0|0
  • uygulamalı egitim istersen hayır demeyebilirim.

1|0
    0|0
  • Bekle detaylı açıklamyı yapar (lar) şimdi;)

1|0
    0|0
  • o et parcası klitoris tir yuzde yüz bir yeri çiş en altta olanda becerilecen yer

1|0
    0|0
  • konu aşıyor beni
    :)
    bayanlar cevaplasın artık

1|0
    0|0
  • Google Bak Görsellerden ;)

1|0
    0|0
  • kızlık zarı ınce bı tabakadır ve eger yardımcı olabılecegım bı sorun olursa cvplayıp yardımcı olamk ısterım ıstersen profılımde hakkımda bolumumu okuyabılırsın

0|0
    0|0
  • Kizlik. zari tum kız larda farkli olabilir deliği kalınlığı bile genellikle ilk ilişkide faza kanama ve acı olmaz

1|0
    0|0
  • girecek ve yırtılacak bu kadar.

1|0
    0|0
  • Uç delik. yok. iki delik var biri idrar çıkışı biri ilişki için olan ilk gecede o alttakine. gircek işte canın aciycak bir sure sonra zevk almaya baslcaksn içerdeki zar patlcak kanaman olcak. böyle. bakarak. da. zarni goremezsn

1|0
    0|0
  • Cinsellikten soğuttun a.. ::S:S:ASDasdas

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...