Sarkik gogus iticimi resimdeki gibi?

Sarkik gogus erkekler icin iticimi?

Güncellemeler:
Hepiniz beni sikayet edin.!

0|0
6|64

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşım 37 barmen be dj lik yaptım turizm de 20 yılım geçti okumadım alaylıyım mesleğim gereği ne fizikler ne ruhlar gordum ama benim son tezim şu ki ne dik goğusler uzun bacaklar süper kalcalar gordum ruhu sarkık ama ne sarkık foğusler gordum bir guluşune halı serersin bayan bayan olmadıkça goşusleri manken olsa ne ondan pattaya da 10binlerce var çok 4000 tl yegider adam orda nasılsa mutlu olur bence bayanlar azcık alçak gönüllü olmalı gulmeyi oğrenmeli ben güzelim diyen benliğini kaybediyor buda inanın hiç zevk vermiyor 😃

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 63

Kızlar Ne Diyor 6

• Hem goguslerim sarkik mi diyosun hemde cevap veren erkekleri tersliyosun.. Madem erkeklerin cevap vermesini istemiyosun o zaman sorunda sadece kizlar diye belirt.. Madem elestiriye acik bir kiz degilsin neden soruyosun? soruya gelince Resmi gormedim cunku yok sarkik gogusu ben sevmem ama maalesef her kizin zamanla sarkacak o yzden yapacak birsey yok

1|0
    0|0
    • Sanane dombik

• Ben gizli degilim kizim hosuna gitmiosa yorum yapma.!

• Canim eger yorumlar batiyosa sana soru paylasmayacaksin.. Burasi millete acik bir yer hep guzel seyler soyleyen kisilere canim cicim aksi yorum gorunce dombik mombik :) gizlidesin derken resmin yok anlaminda kendini gizli tutuyosun anlaminda kullandim o cumleyi. Ya he he kes tamam xper kapma seviyesi vol bilmem kac :D

• Sen mutluysan gerisi önemli değil. Bazı arkadaşların dediği gibi burada beğenmezler, reelde bulsa anasını ağlatırlar. Takma kafana :)

0|0
    0|0
  • Zamanla her göğüs sarkiyor diye biliyorum..

0|0
    0|0
  • erkekler için gögüs olsun yeter, itici bulacaklarini sanmam. Eger kendin begenmiyorsan spor ile toparlayabilirsin

0|0
    0|0
  • İticii itici diyorlar göster kendilerini şaşırırlar

0|0
    0|0
  • Yaptırırsın çok kolay ama silikon koydurtma toparlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...