Güzel ayrılık mesajı hazırlamam lazım. Hiç böyle bi tepki aldınız mı?

iki yıllık sevgilime çok zor görüştüğümüzü artık sıkıldığımı söyledim. o da ne yapalım dedi ben de hep bize geliyosun yada ben size geliyorum artık biraz dsarı çkalım farklı anlar paylaşalım farklı heycanlar yaşayalım dedim. cevabı şu oldu sen işin hangi tarafındasın len halen çıkmak kes sesini... inanamıyorum sana dedim, yatayım ben dedi, bir daha da konuşmadık. güzel bi ayrılık msji hazırlamam lazım

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• seninle sadece cinsellik yaşayıp diğer şeylerden yapmayan biriyle ne işin var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güle güle sana başarılar

0|0
    0|0
  • dedi haa bunu vay anasını lann ağızımı bozacam şimdi en iyisi susuyum

0|0
    0|0
  • Nasil birisini sevmissin. Harcadığın emeğe yazık. Bazıları ne kadar uğraşsan da insan olmakta zorlanıyor. Gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • manyakmış bu valla ben olsam balıklam dalarım

0|0
    0|0
  • belki bi nedeni vardır bir daha konuşmayı denesen kardeş

0|0
    0|0
    • nedeni gerikafalılık. yani bu iyice sapıttı tarikata falan baglandı anlıcagn dşarı faln çkmak gezmek hayatla baglantısı koptu

• aradaki sevgi bitmiş olabilir ayrıca cemaatteyse görüşmeniz zor olur zaten bırak gitsin

• aynen öylee braktm

Kızlar Ne Diyor 14

• Tam hıyar ya.Bence ne mesaj at ne birşey,tüm bunlar onu taktığını gösterir,numarayı engelle.Seninle hiçbir şekilde iletişim kurmasına izin verme.

0|0
    0|0
  • 2 adam tut temiz bi dayak atsınlar.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kişilik böyle ya bırak tek bir harf bile ona fazla canım.

0|0
    0|0
  • O hangi tarafındaymış sevgilisiniz geziceksiniz birlikte eğleniceksiniz tabiki?

Başlığa cevabım hayır böyle bir tepki almadm.

0|0
    0|0
  • öncelikle soru başlığına cevap vereyim böyle bir tepki ne aldım ne de duydum.

sen ayrılık mesajı hazırlamam lazım diyorsun bırak ayrılık mesajını falan nedüşünüyosun böyle birini tanımadım de geç alla alla hala daha ayrılık mesajı ne yazsam diye düşünüyor.

0|0
    0|0
    • yazmıyorum bile.. ama hani hala onun oldugumu sanmasın diye..

• o zaman tek kelime ile BİTTİ yaz.soru cevap niçin hiçbişeye yanıt verme kapat telini açma 2 gün kendi dövünsün dursun.

• mümkün değil bana böyle diyen biriyle hayat geçiremem kesnlkle bitti ben böyle bi kroyla oldugumu bilmiyodum içindeki kroyu gösterdi bana kurtuldum

• hiç uzun birşeyler yazma, sana katlanamıyorum artık ,yaz . ne kadar kaba bir cevap ya . kes sesini demiş. keşke o zaman ayrılmanız gerektiğni söylesydin

0|0
    0|0
  • Direk numarayı engelle...:=))

1|0
    0|0
  • değiştiğini düşnüyorsan önceden böyle değilse bunu vurgulayan bişi yaz :)

0|0
    0|0
  • neden böyle bi cevap verdi ki yani dışarı çıkmaya tepkisi neden böyle oldu?

0|0
    0|0
    • tarikatcı olmuş canm ya iyice sapıttı valla

• ciddi msn ya .s sen ona uyum sağlayablio msun ki canm ?

• hıçbısey hazırlama ayrıldıgınızı onun aklı basına gelıp arayınca pat dıye soyle kalsın oldugu yerde

0|0
    0|0
  • Daha arama sorma, ona birsey demeden ayrıl. O bunu hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Mesaj falan atma bence . Daha fazla muhattap olma

0|0
    0|0
    • atmıyorum hala şokun etkisindeym. atarsam çok kötü konuşucam o yzden kalsn böyle

• Eger bole yapmasinin bi nedeni varsa vs vs o mesaj atar zaten

• ilk defa sana hayatta değer veren biri olmuşta konuşuyosun adam seni sakınmış snn ettiğin lafa bak

0|0
    1|0
  • şahsen ben anlatımından bişey anlamadım... Ama sende açıkçası pek hoş bi dille konuşmamışsın tatlı dille aşkım evde ruhum daralıyor biraz dışarı çıkalım belki ii gelir gibilerinden konuşabilrdin.. Ne yani farklı heyecan farklı anlar bilmem ne çocukta haklı olarak kes sesini der ayrılmak için acele etme derim

0|0
    0|0
    • yok o anladı anlıcagını.. yani ha öyle demişim ha başka türlü onun dünyayla bağlantsı kopmş yani dşarı çkmak falan yok diyo artk. tarikatcı oldu değşmez sanırım bu saatten snra

• ya bişey sorcam evli değilsiniz ne işi var onun sizde? ve senin sürekli onda? onda biraz çelişkide kaldım. Ve şu da var sürekli evde diz dize bir ömür geçmez gezmek görmek yaşamak lazım benim seni uyardığım sadece hitap şeklindi ama şimdi düşününce ii yapmışsın

Yükleniyor...