Kapat

Geç boşalma sorununuz mu var?

Evet beyler yanlış duymadınız.. :)
Şu sanal alemde en çok dikkatimi çekenler arasında erkeklerin geç boşalmak konusunda atıkkıları nutuklar, yalanlar, hikayeler vs. vs. vs... :)
Artık geç boşalmanın mağrifet olduğunu bazı erkeklerimize kim söylediyse :) sürekli ben çok geç boşalıyorum, hatta kadın 3 kere boşalıyor , bende hala tık yok diye ballandıra ballandıra övündükleri o zavallı durum, (şayet doğrusa) gerçek bir fiyaskodan ibarettir... Zira , mağrifet geç veya erken boşalmakta değil, kadınıyla eş zamanlı boşalmaktadır...
Herkese sağlıklı sevişmeler diliyorum... ;)

Güncellemeler:
Sevişmek bir sanattır.

0|1
1|58

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatı en iyi icra edenlerdenim
    Kadının bosalacsgini anladigim anda bende kendimi bırakıyorum

1|0
    0|0
    • İşte buna nirvana denilir :)

• Ve en çok dikkat ettiğim şey
      asla yatakta kadına sirtim i dönmem. O rahatlama sonrası sarılıp öpüp koklamak, göz göze bakmak gibisi yoktur

• Evet bu da çok önemlidir, sevişmenin ardından kadına sırtını dönmek, en ağır hakaretlerdendir...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 57

• profesyonel bilgiyi ve tecrübeyi herkesten beklemeyin. ayrıca burada nutuk çekenlerin çoğu hayatında ilişki yaşamamış ve tüm cinsel yaşamları filmler ve masttan ibaret.

ben yalamayı ve emmeyi severim. yalayarak partnerimi bir kaç kez boşaltır öyle içine girerim. içindeyken de tepkilerini nefesini kontrol ederim. orgazma yaklaştığını tepkilerinden anlar kendimi de heveslendiririm. aynı ana denk getiririm. en fazla 1 saniye fark olur onu da ancak ben bilirim partnerim değil. çünkü kontrol bende

1|0
    0|0
    • Sizde sevişmeyi bilenlerdensiniz, tebrikleerr...
      Ben herkesten aynı tecrübe ve bilgiyi beklemiyorum zaten ama doğru sandıkları yanlışlıklarla övünmelerinin trajedik bir durum olduğunu belirtiyorum saadece...

• haklı söz karşısında ancak susulur :) bu arada ben de sizi tebrik ederim. sorunları iyi gözlemliyor bekllentileri açıkça dile getiriyorsun. bu arada arızalı insanları tespitlerinde güzel

• Teşekkür ederim :)

• ki en buyuk yanlıslık seks anını ıkı bacak arasında arayanlarda ve boylece bayan hıcbısy anlamdan erkek en fazla 2. orgazm dan snra bayanı bı kenara bırakır ya da elıyle orgazma ualastırma cabası ıcıne gırer bunun nedenınde orgazm olmus erkegın bazı duyguları korelmıs olmasıdır... aslında kadın erkekten herzaman daha gec orgazm olmaktadır ( yapı geregı ) bu yuzden en saglıksızı uzun bı sevısme suresı yasayıp ıkı tarafında yaklasık aynı anarda orgazm olmasıdır boylece ıkı partnerde ıkıncı hatta ucuncu orgazmı ıstıycek hersey daha guzel hale gelıcektır benım dusuncem bu... soru içinde ayrıca tesekkurler iyi bir tespit yapmıssın

1|0
    0|0
  • ya da geç boşalıyorsun ama eşini partnerini mutluluk vermedikten sonraaa , istersen 5 saat boşalma o işlevini kaybeder ve makine gibi olur gidip gelmekten başka bir işe yaraman robot olur önemli olan iki tarafında has alması kısa olsun ama zevk almak en güzeli.

1|0
    0|0
  • Benim goruşumde şu ki biz erkek olarak karşı cinse her anı doyumsuz geçirtmek istiyoruz ama bazı bayanlar var l*n kızım hiçmi filimdemi seyretmedin yediğin malın toplam uzunluğu edirneden karsa kadar 3 kere gelmiş gitmiş abi bir şozisyona girememek bir bilme, aplamalar inlemeler gulmeler gıdıklanmalar arkadaşım nezsmanki yabancı bir hatun seks yapınca sanki sörf yapıp gondola biniyorsun yaaa hakkını verin yaaa devrilip bir yapmayın sıkıp bırakmayı öğrenin bir artık el çırpar gibi şap şap olmuş dudaklar temizlik eksikliğinden kararmalar bazısı tuvalet kadar iğrenç sağınk solunu korseye gerdirip dar pantolon uzun topuk 250 gr bırayla dişi olunmaz

1|0
    0|0
    • Maalesef haklılık payınız var, aynı şekilde kadınlarımızdan da sorun kaynaklanabiliyor...
      Ama asıl sorun erkeklerimizin doğru bildiği yanlışlar ve üstelik bu yanlışlıklarla övünüyor olmalarıdır...

• türklerin işi atmak zaten

2|0
    0|0
  • Evet erken boşalmada geç boşalmada tedavilik durumdur. Marifet olan bunu kontrol edebiliyor olmaktır.

1|0
    0|0
  • Ben geç boşalıyorum partnerim önceliklidir. Partnerim 3 dk da boşalıyor ben de mi 3 dk da boşalayım. Kız orgazma ulaştığında ben vajinada olmayı seviyorum. Zevkten kıvranırken vajida da kasılıyor penisimi sıkıyor. 1 buçuk saat sevilirim partnerim 3 kez boşalır. Halsşzlikten kucağıma düştüğü an yüz ifadesi beni bitirir. O an da ben boşalırım.

1|0
    0|0
    • O durumda siz sevişmiş olmuyorsunuz, sevgilin senin yardımınla mast. yapmış oluyor...

• Şayet sevgilin bu durumdan memnunsa, olabilir tabiiki... :)

• Sadece ertesi gün çişini yaparken acıdığını söylüyo.

• ne zaman istersem

1|0
    0|0
  • Seksi sevmeyen ölsün diyim bari herşeyi yazmışın :)

1|0
    0|0
  • ortalama bir boşalmaya sahibim ama bazen uzun tutmak için şu geciktricili prezervatiften takıyorum yarım saat lanet olsun dostum canım çıkıyor birde kız acemiyse sıçtıkk

1|0
    0|0
  • İki tarafında aktif olduğu ilişkide bir kadın erkeğe oranla 7 kat fazla boşalırmış, atıp tutanlara ayrı acıyorum ya :)

1|0
    0|0
  • ben hep aynı anda karşılıklı olarak boşalırım zaten, genç ve deneyimsiz arkadaşlar için yazdıklarınız çok anlamlı ve değerli..

1|0
    0|0
  • Hee oldu mnkym sizin keyfinizi yapcaz sizi beklicez bosalmak için

1|3
    0|0
    • reisss güldürdün gece gece helalin var

• Sevişmeyi bilmesem yatakta seni seviyorum'u bu kadar çok duymazdım sanırım.

• Peki... :)

• Ben erken bosaliyoruk ya :(

1|1
    0|0
  • Yalana gerek yok Benimki uzun surmuyor ama düzenli ilişkim olmadıgından dolayı farkındayım yanlıs yorum atanlar kendılerını kandırır anca

1|0
    0|0
  • Hepsini geçte seviştiğimiz insanla aynı mutluluğun tablosunda bir karede yer almak..
    Yüze beliren o mutluluk sexin efendisidir..

1|0
    0|0
  • Bunuda bu yaştamı keşfettin

1|2
    0|0
    • Sanırım yazdıkları mı okumadın :))) Erkekler hala keşfedemedi :)

• Napıcan tatlım el alemin erkeğini elindeki sapa bak onunla ilgilen katılıyorum sanattır

• Hımmmm işin uzmmanı olmuşsun :D dedıklerıne katılıyorum :D erkeğin boşalması beyninin s. kini yönettiği orandadır tam olarak yonetiyorsa istediği zaman boşalabilir ve bu da partnerı ıle eş zamanlı boşalmasını sağlar

1|0
    0|0
  • tamam

1|0
    0|0
  • birincide erken ikincide her iki cinsde boşalır offf süper olmuyor ya penis vajinanın içinde ve kadın orgazm olurken pıt pıt atar ve bunu ben penisimden hissediyorum kalın olmasından galiba

1|0
    0|0
  • Anti depresan ilaçları kullanın göreyim sizi kolay kolay boşalabiliyor musunuz !!!

1|0
    0|0
    • O ayrı bir konu, sanırım anlatamadım... :((
      Geç boşaldığı için övünenlere ithafen yazdım...

• Cok dogru , eger taraflardan biri erken orgazm olursa. Partnerine bencillik yapmadan orgazma ulastirmali , memnun etmeli.

1|0
    0|0
  • benim sanalda geç boşaldığım doğrudur :)
    Ziraaaaa, fantezi ve hayal kabiliyetim oldukça yüksektir. ve partnerımle telefonda seks yaparken 10 dk içinde boşaldıklarını söylüyorlar :) ki bunu da hissedebılıyrsnz zaten :D

1|0
    0|0
  • Hep tersi söylenir zaten. 😇

1|0
    0|0
  • O marifet dediğin kişiye göre değişir

1|1
    0|0
  • Soru nerde?

1|0
    0|0
  • Peki tecrübeli teyze o tam aynı anı nasıl ayarlayacaz?

1|0
    0|0
    • Zaten asıl mağrifet orda yeğen :)

• Şimdiki nesil her konuda iyi olmuş olsaydı, geç boşalıyorum diye hava atmazdı ve bunun hava atılacak bir yanı olmadığını bilirdi :))

• Geç olsa nolacak erken olsa nolacak teyze :) erken olsa 2 yi atar yine devam eder. Geç olsa isteğini kaybetmez daha eğlenceli olur. Yani böyle şeylere takılmayın. Gençler işte millete göre problem üretip övünecek şeyler buluyorlar kendilerine :)

• yok sorun

1|0
    0|0
  • teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Sen baya fılozof olmuşssun maşallah

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı anda çok zor gibi. Türk erkekleri erken boşalıyor ayrıca kimse yemesin bizi inanmıyoruz :D

1|0
    0|1
    • Zaten erken boşalmakta, geç boşalmakta sorun... :)

• Marifet Değil Ama İstesem De Belli Bir Sürenin Altında Boşalamıyorum Vücudumun Deri Hassasiyetinden Dolayı Hele Prezervatif Takılı İken Hiç Boşalamıyorum Izdırap Oluyor Hem Bana Hem Karşımdaki Kişiye, Hep Karşımdaki Kişiden 5 dk veya 10 dk Sonra Boşalıyorum Her Yanım Ter İçinde Kalıyorum (Bu Yüzden Prezervatif Kullanmayı İstiyen Kişilerle Birlikte Olmak İstemiyorum)

• Anladım...

Yükleniyor...