Lütfen sadece bayanlar cevap verebilirimiii?

Arkadaslar bikini bölgesine ağda yapıldığı zaman kararma olmuş sanki yanmış gibi ve kıl dönmesi var aşırı derecede. Ne yapılabilir. Şimdiden. Teşekkürler.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tüyün çıkış yönünde almadıkları iiçin batık olur, agdayı sıcak yaptıkları için kararma olur, normalde kararma epilatörde olur ama son zamanlarda ağdada bu sorunu yaşayanlar var, kıl batıkları için agda yapmadan önce jilet kullanmanı önenerim, tüy kökleri güçsüzleştigi için dışa atamıyor ve kıl batıgı oluyor...

1|0
    0|0
    • Bunu yeni ağda yapan bayanda söyledi. Teşekkürler

• Rica ederim... umarim en kısa zamanda sorununuz çözülür..

Erkekler Ne Diyor 5

• kusura bakmayinn ama bilginin kizi erkegi okmaz, agda zaten basli basina zaten yapilmamali. neden hem vajina da sarkma hem burusma hemde cinsel islev bozuklugu ve kirilma batma yapar en guzeli? bayanlara has renkli bayanlara ozel jilet ler var ondan kullanin hem yapisi itibari ile yumasak kromdur. erkeklerin jiletlerinden cok farklidir. hem siki bir vajina hemde daha saglikli.

1|0
    0|0
  • lazerle alın diyoruz sizinki de pembe olsun ruslarınki gibi güzel görünsün. yok ağda yok jilet haksız mıyım sonra da rus kızlarını neden bizden çok seviyorsunuz tabi severiz.

0|0
    1|0
    • Tamam ya abartma sende. Ruslardan daha güzel olduğumu bilyorum yeni oldu böyle bişey. Ağda yaptığım yeri değiştirdim ondan mı acaba die düşünyorum 😕

• Her gün yıka kanka

0|0
    0|0
  • evde kaldın dostum

0|0
    0|0
  • Akışına bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağda ve jiletten de olabilir tabi ama bazılarında mesela o bölgedki sinir uçları ve kılcak damarlardan olabiliyormuş. Sanırım en sağlam çaresi lazer yine..

1|0
    0|0
  • Alış şeklide önemli ama lazer daha iyi derini zorlama. olmadı doktor eldivenleriyle al onlar daha etkili azaldığını fark etceksin

1|0
    0|0
  • Hava almadığı zaman ve yanlış tüy alımlarında kararma olabiliyor pamuksu çamaşır kullan ki hava alsın beyazlatmak için bazı doğal yöntemler var internetten araştırabilirsin.

1|0
    0|0
    • Gerçekten iç çamaşırları hep pamuklu giyerim dantel falan ağda sonrasi hiç giymem. Ağda yerini değiştirdim ondan mİ acaba. Teşekkürler 🙈

• Öyle derler evt haklısın. Ağda aksine ölü derileri alması lazımken

• Aynen az bir şeyler sür bakalım olmadı gidersin fazla kasmaya gerek yok halledilir :D

• Pudra sür zamanla açılıyor ;)

1|0
    0|0
    • Nasıl yani ağdadan sonra mı?

• Sürekli sürdüğümde açıldı benimde o sorun vardı evet pudra

• Sağol canım 💐🙈

Yükleniyor...