Her şey cinsellik midir?

Erkeklere özellikle soruyorum. Sürekli uçuş modundalar😀
Özellikle bu sitede çoğunluk gördüm ve soruyorumm. Aklınız hep uçkurunuzda ya bir çoğunuzun.
Her şey cinsellik midir?
Kızlar sızın için cinsellik ne kadar önemli?

Güncellemeler:
Evet
Buyrun

0|0
9|47

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar En cok sevgi ister
    erkeklerse cinsellik peşinde. ..

Cinsellik kadının aklına haftada bir geliyorsa
    Erkeğin hergün aklındadır.

Ergenlerin ise her saniye :))

Erkek ön sevismeden çok seks düşünür ve acele eder.

Net ve dolaysız anlatır. Ne demek istediğine değil ne dediğine odaklanır.

Erkek sever korur konuşmaz anlatmaz çok düşünür az konuşur anlaşılmak ister.

Kadın içinse sevgi, dokunuş, hissediş, aşkın fisiltilari daha değerlidir. Sözcüklerin sihrine vurulmustur. Sevgiyi hergün yepyeni ifadelerle duymak tekrar yaşamak hergün aşık olmak sımsıkı sarılmak sırılsıklam olmak ister. Aşkına sadiktir. Beyefendisine sadece ona aittir.

Kadın güzel sözcükleri nezaketi zerafeti temizliği sever. Duymak ister
    dokunulmak görülmek farkedilmek sevilmek begenilmek biraz şimartilmak ister. :)

Olgunluk bilgelik akıl güç ister.
    Fazla düşünmeden konuşur dolaylı anlatır direk söylemez dediğine değil anlatmak istediğine bakilmasini anlaşılmayı ister. Ayrıntılar çok önemlidir.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• genç, her şey cinsellik değilde; bu facebok, ks, ve diğer sitelerin temeli erkek ve kadın ilişkileri üzerine kurulmuş...
    bana ne ilk okul arkadaşımdan; hem ilk okul arkadaşımı bulup ne yapacağım?
    kadın ile erkeği bir birine çeken tek nokta cinselliktir... ikisinin anatomisine bak anlarsın zaten...
    beyaz atlı prensler, kül kedileri hep masal..
    masallar çocukken güzel...
    büyüyünce gerçekler başlıyor;
    benden sana abi tavsiyesi;) çocuk değilsin artık... masalların peşinden koşma...
    son delikanlılar çanakkale cephesinde tarihe karıştı..
    şimdi her kez 2 değil 22 yüzlü :(
    ben de dahil...

1|1
    0|0
  • Yani asik oldugun kizin ayak bilegine bakmaya bile utaniyordum insan sevince duygu aleminde kayboluyor aklina gelmiyorki 100 gramlik et parcasi yani bir karis bir et parcasinin kendinden gecmesi her an her dakika kalbin ruhun kendinden gecmesinin yaninda cok sonuk kaliyor

3|0
    0|0
  • herşey cinsellik değil tabiki önce insanlık. sevgi gerek yaşam için. sonrasında kendiliğinden gelişir herşey. ama önce insanlık. seven biri karşısındakini mutlu eder kendide mutlu olur. dahası bazen sevdiğine dokunöak bile yakar insanı. sizde de böyle değilmi. seks te lazım evet ama önce sevgi gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • Cinsellik önemlidir sonuçta kadın ve erkeğin birbirinden etkilenmesinde büyük payı vardır ilişkilerde direkt cinselliği düşünen ve onun için çabalayan insanlar hormonlarının onlara hissettirdiklerini bastırmayan insanlardır olgun bir insan amacı sadece cinsellik dahi olsa bunu direkt belli etmez.
    Benim içinse sadece evlendiğim kadınla yaşanacak özel birşey kadın-erkek fark etmez cinsellik önüne gelenle yaşanıp konuşalamayacak kadar özeldir.

1|0
    0|0
  • kısa ve öz cinsellik olmasaydı Dünyada bu kadar insan olmazdı :) evet temel prensiplerimizden bir tanesi cinsellik.

0|1
    0|0
  • Her uçuşun bir pişti vardır ben genelde kule olarak yanlız takılmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • herkes tatava yapıyor :) seks önömlö döğöl, önöğmlö olağn sevgöö kajcjgx.
    seks İLİŞKİYİ GÜÇLENDİRİR BUKADAR BASİT.

0|0
    0|0
  • hayır hemcinslerımden utanıyorm.. uckuruna sahıp cıkamayanlra ıthafen.

1|0
    0|0
  • Ya öyle diyonda hem cinslerine hiç dikkat ettin mi giyiniş tarzlarına bir çoğunuz vücudunuzun nerdeyse herşeyini sergiliyonuz ondan sonra erkkler sapık bir bırakın ya alayınız ağır sapık

1|1
    0|0
  • Hayır değildir tabiki. Sitede ergen kaynıyor oyüzden cinsel yoğunluk var.
    Lakin cinsellik olmazsa olmazlardan biri tabi.

0|0
    0|0
  • cinsellik ihtiyaçtır yani amaç değil araçtır.
    nasıl acıkırsın ve yemek isterin buda öyle bişi
    vücudumuzda öyle bir organ var ki başka hiç bişi de olmayan, kendi beyni olan ve düşünen bir organ... :)
    ama seninde düşündüğün gibi değil yani nefes alsın yeter mantığıyla hareket etmez
    hissiz oldumu bunun zevk değil eziyet verdiğinide bilir... ;)

0|0
    0|0
  • Her şey cinsellik değilse neden profilinde sevgi ise seviseceğiz seninle yazıyor?

1|1
    0|0
  • Her şey cinsellik değildir Elbet.

0|0
    0|0
  • cinselik peşinde koşanlar erkeklerin totolarını kaldırmayın sizdew

0|0
    0|0
  • Aslında her şey meme, yani cinsellik değil. O tüm insanlığın hayatında ilk tanıştığı şey olduğundan.

Hakiketen buradaki yorumlara bakınca bende garipsiyorum. Erkekler uçmuş gitmiş.

0|0
    0|0
  • yooo hersey cınsellık deıldır insanlıktır

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/5pvENq.png allah seni kahretmesin

0|0
    0|0
  • Karşındakinde başka birşey yoksa ne düşünebilirsin?

1|1
    0|0
  • Kızlar sizde her erkeği sapık sanmayın da adam gibi tanışıp konuşmak isteyenlerle konuşun bir kerede...

1|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • Benim icin degil ben seks sevmem zaten o beni sevsin iyi gunumde kotu gunumde yanimda olsun yeter

0|0
    0|0
    • Tabi ki de harika evlenebilirsek harika evlenemezsek nereye harika oluyor ki eger evlenirsem kendi kendimi gazeteye cikarticam dunyanin en iyi cift adayi diye kendi haberi mi kendim yazicam :))

• Cinsellik için bir başka hissetmem lazım o kişi ile ilgili.

0|0
    0|0
  • Ne onsuz Oluyor :)
    Nede olmuyor bilemedim simdi ne desem :)

0|0
    0|0
  • Bizi yargilamayin bu bize verilen bir istektir yaratilisimizda var uremek butun canlilar icindir biz dahil en cok ciftlesme istegi erkege verilmistir butun hayvanlarda dahil... sen hic esi icin carpisan disi geyik gordunmu?

0|0
    0|0
  • yetiştirme tarzından kaynaklı

0|0
    0|0
  • yok be her şey sarışındır <3<3<3

0|0
    0|0
  • benim icin kalbi daha önem tasir

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Sen buradaki kızların yazdıklarına baksan sorunu drğiştirirdin

0|1
    0|0
  • herşey cinsellik değil ama kalbi ahlakı iyi olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 9

• Her şey seks

0|8
    0|1
  • Sanal ortam olduğu için bu kadar rahat davranıyorlar. Reelde yapamadıklarını burada yapıyormuş gibi gösteriyorlar. O kadar

2|3
    0|0
  • Kiz erkek degilde insanlarin oncelikleri farkli ben her erkek icinde ilk oncelik oldugunu dusunmuyorum. Ergen yas gruplari icin 1. planda yasi oturmus belli olgunluga gelmis insanlar icin daha geri.

0|3
    0|0
  • Önceliğim cinsellik değil tabiki

0|1
    0|1
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • biz erkeler kadr diüliz ya sevilmek isteriz erkelerse sırf g*t gögüs içnin sveer

0|0
    0|0
  • Benim için önemli. Ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • bana göre duruma ve olaya göre degişir her erkekte de cınselık bakısı farklıdır burada abaza erkek cok canım normal yeteneksızzler sıtelerde kızlara yazar zaten :)))

0|2
    0|0
  • İstedikleri gibi takılabilecekleri ve kızlarla rahatlıkla konuşabilecekleri tek yer burası ondan dolayıdır. Yinede biraz boş gezenin boş kalfası tiplerin olduğu bir site çok da bir şey bekleme. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...