Kızlık zarının yırtık olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarının yırtık olup olmadığı nasıl anlaşılır ? Ve Erkekler ilişki esnasında bunu anlayabilir mi ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Burada daha önce bir arkadaş daha sormuştu. Bir jinekolog arkadaşıma yönlendirdim kız bakire olmadığından şüpheleniyordu sanırım. Sağlam çıktı sonra sanırım. burada böyle şeyler yazdığınızda işin ehli olmayan birçok kişi bir cevap verir. Bunlar üzerinden sizde hmm demekki şöyleymiş deyip yanılabilirsiniz. Gerçekten bilgili kişilere danışmalısınız.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• hayır anlasılmaz tabi konusunda uzman degilse :-) ben anlarım ama benden kazmaz

resmen 4 sene iktisat okurken kuzenim tıp okurken 5 yıl onun cinsellik ile ilgili tıp kitaplarını falan okudum. hatta kız arkadaslarım ile ilişkilerimde bakireyim ben laflarına inanmıyorum bakayım falan dedigim cok olmustur. o zaman google nerde meydan louruslar ve kitaplar bizim googlemızdı :-)

0|0
    2|0
  • Bakarak anlaşılır. Başka adı muayene.

0|0
    1|0
  • bir adet büyüteç 1 çift eldiven.veya yüksek pixelli fotoğraf makinesi.eldivenler giyilip dudaklar açılıp delik ortaya çıkarılır büyüteçle kontrol edilir.fotosu çeklip yüksek özellikli pc de foto uzman oktorlar yardımıyla incelenir ve yırtık olup olmadığı tespit edilir...

0|0
    1|0
  • legene otur hava kaçırıyosa yırtıktır kaçırmıyosa değildir

0|2
    6|1
  • Ben çok net şekilde anlarım ama erkeklerin büyük bölümü anlamaz

2|1
    1|0
  • sadece doktor anlar.çünkü her kadında aynı şekil ve aynı yerde olmaz.kimisinde çok esnektir ilişki sırasında yırtılmaz.sadece doğumda yırtılır.kiminde çok daha derindedir.o yüzden jinekolog anlar..

1|0
    0|0
  • deneyimli olan anlar.. ama yeni yetmeyse ve kız deneyimliyse imkansız...

0|0
    1|0
  • bakire değilmisin?

0|0
    0|0
  • erkek anlar çünkü ilişkide çok az bi kan gelir ama bakılarak anlaşılırmı bilmiyorum ve sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yok anlamaz olurmu hiç böyle şey sende

0|0
    0|0
  • doktor anlayabilir sadece

1|0
    0|0
  • evet anlayabilir. o zarı hissediyorsun

0|0
    1|0
  • doktora gıt ılıskı esnasında patlayınca kanaması gerekıyo kanamazsa eger bozuk der ıade ederız

0|0
    2|0
  • bu zmanda her bok bilinir yedi ayvayı

0|0
    1|0
  • herşeyi yapın bir zar kalsın daha sonrada eşinize felan bakireyim ben deyin

0|0
    0|0
  • içine birşey itekleyerek. kan gelmezse yırtıktır, gelirse yeni yırtılmış olur

2|0
    1|0
  • anlamasa yutturucanmı bunu anlamadım

0|0
    3|0
    • hıhııı

• ya benim kastım bide aynadan felan bakınca anlayamadım kendim kalın gibi duryor sanki ya vajinismus hastalığı felan varsa bide hastalık hastasıyım ben o yüzden öğrenmek istedim şeklini felan esnek mi kalınmı kendimi inceliyorum anladın ilerde zor drumda kalmamk için bilgilenmk için

• zor durumda kalacağın bişey yok yapısı farkedebilir esneğini kalınını düşünme,aynada farklı görünebilir,kendine güven yeter

Kızlar Ne Diyor 1

• Yırtıksa zor ya anlaması ilk girdiğin 2 3 ilişki de de kanama oluyor zaten.Az kanadı yaa ne iş diyen bi partnerin olursa bilemem tabii.

0|0
    0|0
Yükleniyor...