Seks bu kadar zevk verirken neden ön yargılılar?

seks bu kadar zevk verirken neden ön yargılılar? bende hep bunu merak ediyorum ya da neden sürekli sevdiği adamla evlenmdeden yatanlara o* diyolar?

0|0
4|29

En İyi Kız Görüşü

• Sevişti bir bakir ile bakire.
    Erkeğe milli dediler, kadına f*hişe...

Cemal Süreya

1|5
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Genelde o* dedikleri kendisine vermeyenlerdir. Yanlış bir kullanım gibi gözüksede bu kişiler para almazlar ama erkeğe hesap kitliyip sonra verdikleri için ücret almış gibi oluyor. bu kişilere söylendiğinde pek yanlış bulmuyorum. Tabi durum böyle ise. Öte yandan Sadece zevk için yatıyor ve sömürmüyorsa denmesi münasip değil.

1|0
    0|0
  • toplumsan bakış açısına göre nedense suratına söyleyemezler. hep arkasından başkalarına söylerler şam babaları...

1|0
    0|0
  • Ben 8 yildir amerikada yasiorm ve bu on yargi burada tamamen kirilmis durumda, bizim turkiyemizde malesef kafalar zihniyet hicbisy degismiyo, kadinlar calisip eve para getirirken hersey esit deniliyo ama olay bu tip seylere gelince erkek yapinca san ve sohreti, kadin yapincada hemen o. Damgasi vuruluyo malesef, bakirelik sadece bir zardan ibaret deildir benim dusuncemde beyinler bakire olmali bence, iki bacak arasinda edep arayanlar, yolda yuruyen bir bayana bile el atmaktan geri kalmiyolar, bence herkezin dedigi gibi Turkiyemdeki tabu değil gerilik... bu lafima kizanlar olucak tabiki ama sunu soyle dusunun bir hatun gelip goz attiginda dahi hemen icinizde su kizi nasil gotursem diye istek dogmuyo mu? ya da iliskiye girdiginizde ben bu kiza hata yapiyorum, girmemeliyim cunku cinsel olarak onu kullanirsam onun icin kotu olur diye dusunuluyomu hayir! Bu yuzden erkrk ne yasiosa kadininda yasamak hakkidir...

0|0
    0|0
  • seksin verdiği zevk başka hiçbir şeyde yok kimse demesin şunun zevki seksten daha iyi

1|1
    0|2
  • ALIN la bunu burdan

0|1
    1|0
  • motor olma yolunda bir adım olduğu için. bir kaçla kalacaksa sorun yok

0|2
    0|1
  • Kadın kutsaldır. Anne olacak kişidir, erkeği adam yapan kişidir. 5 dakikalık zevk için şerefini ayaklar altına almasın.

0|4
    0|0
  • onlar bu zevki bilmiyorlar

1|0
    0|0
  • Bu ne yazık ki güzelim ülkemizin cahilliği, eskilere (yaşlı kesim) verilen büyük önem ve ağızlarından çıkan her söze koşulsuz inanma ile oluşturulmuş güçlü bir pranga... Her zaman olduğu gibi herkes ön yargılara sahiptir ama fırsatını buldular mı (bu çıkarcılar!) hiçte kaçırmazlar. Olur da ömrümüz yeter güzelim ülkemizin düşünce yapısınında özgürlükçü olduğunu görürüz umarım.

0|0
    0|0
  • Bir bakir ile bakire sevisti
    Bakir olana milli
    Bakireye o... Dediler
    Toplum yargilari degisimi zor

2|0
    0|1
  • Boşver sen onu gel biz özel konuşalım :D

1|0
    0|1
  • akıllara oyle kazınmıs :D

0|0
    0|0
  • Insanlar on yargili cunku zevk yasanmasi gereken bisey yeter ki iki tarafli istek olsun zaten zorla bisey olmaz evlenmeden yasanmasi lazim yoksa sonra keskeler baslar icinde kalir tatmak lazim ;)

0|0
    0|0
  • Herseyin bir adabı bir zamanı var. Sen birinin ictigi koladan icer misin :) hayatını paylaştıgın insanında gecmişinde güzellikler olmasını istersin..

0|0
    0|0
  • boşver onları imkanları olsa hiç bir delik bırakmazlar her delikten verirler boşver kendi baslarına ahlşak bekcisi onlar

0|0
    0|0
  • Ben öyle demiyorum. Seks yap :)

0|0
    0|0
  • Dünyanın neresine gidersen git her yerde durum aynı :(

0|0
    0|0
  • o* diyenler geçmişlerinde kimbilir kaç kızla yapmışlardır sorsan inkar ederler

0|1
    0|0
  • alıskanlık

0|0
    0|0
  • sadece sevdigi adamla degil o sana ole gelıyo ustunden kac kısı daha gecıyo haberın varmı?

0|0
    0|0
  • seks çok güzel evet. Bunun için evlenmek için 30 yaşını bbeklememek lazım dimi.

0|0
    0|0
  • Evet önyargılısin
    Gel desem olmaz diyeceksin

0|0
    0|0
  • Bu kurallar turkiyede gecerli bu alanda daha cok yolumuz var

0|0
    0|0
  • folloş biriyle evlenmek istemem açıkcası

0|0
    0|0
  • Toplum Yapısı öyle naparsın

0|0
    0|0
  • kimsenin vajinasına zincir vurmuyolar isteyen yapıyo zaten.

0|0
    0|0
  • öbür dünyada göreceksin zevki Müslüman değilsen bilemem zaten cehennme gideceksin direkt zina l*n zina

2|2
    0|0
  • onla bunla yat sonara gel benle evlen yok öyle.

0|4
    0|0
  • Dini önyargı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne istiyorsan onu yap milletin senin hakkında ne düşündüğünün ne önemi var? Bu senin hayatın başkalarının düşüncelerine kulak asarak yaşarsan ot gibi ölürsün sadece cinsel ilişki konusu değil bu. Sen ne kadar mükemmel bir insanda olsan insanlar her zaman yapıştıracak etiket bulacak. Duyma, görme.

0|0
    0|0
  • Din, kültür gibi birçok etkenle oluşan önyargıdır, ama bir ilişkinin seksten ibaret olmaması gerektiğinden saygı duyulması gerekendir. tabi namusu sadece seksten ibaret sanan türk kızlarının var olduğu da bir gerçektir, sen sevişme ama zilyon kişiyi aynı anda idare et, seks dışında herşeyi yap, sonra namuslu ol, oldu canım. 👍

0|1
    0|0
  • Insan istedigin kisiyle istedigi seyinyasayabilir resit oldugu surece buna kimse karisamaz.. Bence on yargi hep.

1|0
    0|1
Yükleniyor...