Ben hasta mıyım ne yapabilirim bilmiyorum?

Küçükken 4 5 yıl kadar bir süre cinsel anlamda tacize uğradım ve şimdi sürekli öyle bir hayat yaşamam gerektiğine inanıyorum elimde olmadan birilerinin bana acı çektirmesi kötü davranması gerektiğine bunun hayalini kuruyorum kabuslar görüyorum kacirildigima tecavüze ugradigima dair ne yapacağımı bilemiyorum bundan nasıl kurtulacagimi erkeklere yaklaşamiyorum en ufak bir olayda bir erkek bağrınca hemen korkup susuyorum bu geçer mi psikiyatriye gitsem aileme anlatır mı

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam gibi bir adam erkek gibi bir erkek yiğit cengaver birini bul kendine benim gibi biri bak o zaman kendini nasıl görürsün bütün erkekleri sinek gibi değersiz bütün insanları küçük kendini büyük yücelmiş görürsün.
    sana özgüven verecek bütün korkularını yenecek seni bir savaşçıya dönüştürecek heala süt emmiş biri olmalı

0|0
    0|1
    • Ben bir erkeğe yaklaşmaya konuşmaya cesaret edemiyorum kötü şeyler yasayacagimdan korkuyorum nasıl bilebilirsin ki öyle olduğunu

• haklısın zaten bakıyorsun herkes uçkuruğunu düşünüyor kimsede ciddiyet kalmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• bence git aileni nereden bilcekte anlatıcak kötü durum geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Hayır ailene anlatmaz olurmu öyle şey bu olay travmalara bağlı kesinlikle uzmandan yardım almalısın böyle kendi başına başa çıkabiliceğin birşey değil...

0|0
    0|0
    • Ama bana hep eğer birine anlatirsam onunda bana aynısını yapacağını ailemin beni sevmeyecegini böyle şeyler söylüyordu ben küçüktüm ve buna ınandim yani hala ya öyle olursa diye çok korkuyorum aileme söylerse ben nasıl bakacağım onların yüzüne

• Teşekkür ederim yardimci oldugunuz için

• Psikologa bir görün

0|0
    0|0
  • bir psikiyatriste gidebilirsin hayır kimseye anlatamazlar eğer ki reşitsen bu çalışma izinlerinin ellerinden alınmasına neden olur

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun acil terapi alman gerek, ücretsiz yapılıyor. yakın olsan burdada yapardık, ege-tıp ta. devkletin mecburi hizmeti bu. ben hekimim. geç kalınmış çok. aile bilinci ne? bana ayrıntı geç. ihmal etme lütfen

0|0
    0|1
    • Teşekkür ederim profil resminiz size anlatmamam gerektiğine ikna etti beni yine de yardımız için teşekkür ederim

• önyargı yerine bu prfilin nedenini sorsan anlardın, burada yazamycam geçmş olsun

• Teşekkür ederim

• Cinsel tacize ugradini ailen bilmiyomu

0|0
    0|0
    • Böyle birşey nasıl söylenir aileye

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı durumları yaşamışız bu gerçekten psikolojik bir travmaya neden oluyor...
    Kesinlikle bir psikiyatrise tedavi olman gerekiyor güçlü olmaya çalış ve kendini motive et büyük korkular yaşadığını biliyorum fakat dilersen bunları kısa sürede atlatabilirsin..
    Kâbuslar görmen yaşadığın olayları çok ciddiye aldığını gösterir artık bunları atlatma zamanı çok büyük geçmiş olsun geçecek de inşallah inanıyorum buna,,,

0|0
    0|0
    • Geçer mi gerçekten sizde geçti mi gitmeye korkuyorum anlatirsam bana ne tepki verilir bilmiyorum eğer birine anlatirsam hep benden nefret edeceğini o kisilerin bana kötü gözle bakacaklarini söylerdi ailemin beni sevmeyecegini birine anlatirsam onunda bana aynılarını yapacağını ben bunu unutamıyorum ya daha kötü olursa diye korkuyorum

• Çok teşekkür ederimm çok sağolun umarım dediginiz gibi olur

• Rica ederim canım benim sadece inan insan istesin yeter ki olmazlar oluveriyor sende sağ olasın iyi bak kendine lütfen...

• Git elbette tedavi olunacak bir durumsa ol.

0|0
    0|0
    • Geçer mi bende onu bilmiyorum işte birkaç yerde okudum ruhsal bir sıkıntı olduğu için kucuklugume dair geçmezmiş böyle şeyler

• Psikiyatrist tabiki de ailene anlatamaz. Kendi ailesine de anlatamaz. Anlatması bir suç. Psikolog ve üta psikiyatriste git.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...