Arkadaşım bana ilgi duyuyor, ne yapmalıyım?

benim özel gay bir arkadaşım var,özel gay dediğim önüne gelen her yakışıklı erkeğe yavşamıyor, ben de öyleyim, en iyisi o zaten

neyse, konumuz gaylik değil arkadaşım bana ilgi duyuyor, benimle sex yapmak, benimle öpüşmek istiyor, ben onu refüse ediyorum, bana çok sinirleniyor, aşık olmuş bana yani kendisi sen de benden hoşlanmıyor muydun? hoşuna gitmiyor muyum yoksa diyor

kimseler bilmesin yasak aşkımız olsun filan saçma sapan şeyler dalga geçiyor sandım ama 6 aydır bana aşıkmış,sex yapmayı teklif etti(bahane olarak şaplar kuşu öldürdü yapamam dedim)senin kuşuna ihtiyac yok,dedi kabul etmeyince çok sinirlendi zorla yapıcam görürsün deyip çekti gitti. oof of

Arkadaşım bana ilgi duyuyor,ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
ben erkeklere ilgi duymuyorum ben de öyleyim derken özel gayim demek istemedim
bn arkadaşımı hiçibir şekilde umutlandırmadım sevgilisi var zaten ama...

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşın sana tecavüz edeceğini söylediği için, doğru olan bu arkadaşlığı bitirmen. fakat insanın sevdiği bir arkadaşını bırakması da kolay değil, anlıyorum seni.

bence sen içinden geldiği gibi davranmalısın bu konuda. buradan alacağın cevaplar senin açından ne kadar tatminkar olabilir ki? bu önemli bir konu çünkü. ayrıca aradan 29 gün geçmiş, neler oldu bitti bilmiyorum ama cevaplamak istedim sadece. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşım dediğin kişi seni tecavüzle tehdit etmiş, farkındasın değil mi? o kendini toparlayıncaya kadar sert biçimde tepki verip görüşmeyi kesmen en iyisi gibi görünüyor şu anda...

0|0
    0|0
    • kendini toparlaması için yardımcı olmaya çalışmayayım mı?

• doğru,sevgilisine söyleyeyim mi peki bu durumu?

• bence söyleme, ispatlayamayacağından kötü olan sen olursun. bırak bu onların ilişkilerinin çarpıklığı olarak kalsın.

• Arkadaşlığını bitir,görüşme başka ne yapacaksın ki

1|0
    0|1
    • başka bir çözümü yok mu?

• O zaman git konuş adam akıllı böyle böyle de eğer böyle devam edersen arkadaşlığımıza son verelim de...Eğer gerçekten aynı şeyleri yaparsa bence kendini kaybetmeden arkadaşını kaybetmen senin için iyi olacak

• ya sacmalamayin millet...ona gaybarlara gitmesini tavsiye et ,kesinlikle sana yaklasmasini istemiyorsan belli bir tavir sergile,arkadasligimizin bitmesini istemiyorum,sen benim icin degerlisin ama o tür iliskilere hic bir ilgim alakam yok de bukadar,zorla birsey yapamaz sana herhalde ,helede sevgilisi varsa :) kirici olma ama düsündüklerini acikca söyle

0|0
    0|0
  • Sen sadece acıdığı için mi bu konuya ters bakiyorsun?

Evet bence öyle, yoksa bunun düsüncesi sana igrencik vermiyor gibi. Ama vermeli, yapmamalisin bence. Ona yardımcı olmayı deneyebilirsin. halinden memnun ise, yapıp yapmamak sana kalmis, yapmayacaksan ise aranı sogutsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • ondan mümkün olduğu kadar uzak dur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anladığım kadarıyla gay değilsin, ama bu fikir sana çok ta itici gelmiyor, olabilir demişssin hatta belki de böyle bir ilişki denedin diye düşünüyorum. Şimdi biz seni nasıl yadırgamıyorsak sen de bizi yadırgama, bana göre bu bi hastalık sapıklık değil. Sapıklık insana özgü cinsel dürtülerin kontrol edememesi ama gaylik tamamen farklı, yaratılışımıza aykırı,doğaya aykırı. Ama yinede arkadaşlığını bozmak istemiyorsan sarılık falan olduğunu söyle,bulaşıcı bir hastalığa yakalandığına onu inandır. Ayrıca sen neden kızlardan uzak duruyorsun ki, muhteşem yaratıklar.

1|0
    0|0
    • hmm muhteşem yaratıklar.yaratıklar kısmı doğru ama muhteşem?

• arkadaşım sen aseksuel misin, bidesksuelmisin, heteroseksuelmisin, yoksa homoseksuelmisin! sen bu soruyu dalga geçmek içinmi, sana fikir olabilcek bi cevap bulabilnek içinmi yoksa sizin gibi birini denk getirebilirim mi diye sordun. Yani diyorsinki gay değilim, erkek arkadaşım beni istiyor ve ben kadınlardan hoşlanmıyorum.

• gay gibiyim

• karşı cins varken gaylik nedir ya iğrenç

1|1
    0|1
    • karşı cinsle arası iyi değil

• bolaf iyi güldürdün beni .d güzel cevaplar

• ba rut allah hepimizi güldürsün :) kardeşim sana gelincede madem arkadaşı ver gitsin o zaman mide bulandırmayın milletin nasıl insansınız bea:(

• onunla otur konuş konuşma konusunda

sevgilinden bahset onu ne kadar cok sevigini onu üzecek hiçbirşey yapmayacagını

ondan başka kimse ile cinsellik yaşamak isteigini arada bir irdele

bir anda arkaaşlık kesme sakin tehlikeli olurlar gaylar haberin olsun

0|0
    0|0
  • kusmak üzereyim nasıl bir iş bu gaylık biri arkadaşımda olsa böle bişey söliyecek dişlerini söker...

1|1
    1|0
    • iyi b*k yemis olursun ozaman sanki. insan düsmanlari,birakinsana milleti herkes istedigi gibi yasasin kimseye zarar vermedigi sürece ,senle ne alakalari var sanki D:

• banane isterse lahanaya tapsın kimseye zarar vermediği sürece demişssin yazıda resmen tehdit etmiş sen olsan ne yaparsın anlayışlımı davrancan bi yerden sonra saplantı haline geliyo ondan sonrasını insan düşünmek bile istemez erkek erkeğe cinsel ilişkiyi normal karsılayamıyorum bi erkek olarak tiksiniyorm. hiç gayla karsılasmadım karsılassamda hiç bişe yapmadan geçerim çevremde filan

• uzak dur

0|0
    0|1
  • Asik felan degil hic bosuna kendisini kandirmasin resmen seninle sex istiyor. Ask'i böyle konulara alet etmeyelim lütfen. Arkadasini horgördügümden degil, eger gercekten asik biri sex teklifi etmez. Sadece abazandir veya maceracidir okadar.

0|0
    0|0
  • titre ve kendine gel

0|1
    0|0
    • bu sefer ben kendimdeyim,arkadaşım değil

• peki ben farkında olmadan ne yapmış olabilirim ki umutlandı?

• bir insana uçmak nasıl bi duygu demek gibi bişey bu soru :))

gey olmak lazım bunu cevaplamak için

• Uzak dur arkadasım. Sap kullanımın da fazla basına olmadık şeyler gelecek. Sap kullanmayı azalt bence. Zor olsa da sayan. Yoksam, bu cocuk pesini bırakmayacak. Daha yorum yapmıyorum. Basına bır sey gelmesin. Dikkat et kendine.

0|0
    0|0
  • ver gitsin :) sinirlendirme :) şeyini meyini keser sonra :)

0|0
    0|0
  • Midem bulandi kusacam galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...