Ne yapacağım ya?

salı günü sevgilimle buluşcam sevişme felan olacak ama bikini bölgemdeki kılları kremle almaya çalıştım ama tam almadı kısa kıllar kaldı ağda yapamam o zamana kadar ne yapayım?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak öyle kalsın.

0|0
    0|0
    • sevgilim sevmiyor.

• tüy dökücü mü kullandın? aslında jiletle tertemiz olur.

• evet tüy dökücü kullandım tam almadı jiletle almak istedim ama kökten almadığı için batar diye düşündüm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• buldu da kılına mı bakacak!!!

0|0
    0|0
  • sevgilin kıl tüy seviyordur umarım :D

0|0
    0|0
  • Jileti vur veya usturayı

0|0
    0|0
  • sevgiline durumu izah et malum bölgemdeki kılları alamadım buluşmayı erteliyelim

0|0
    0|0
  • Sevismek guzel. Sevgiline gosterecenmi orayi

0|0
    0|0
  • Direk kuaföre canım

0|0
    0|0
  • Sevişmemi seks mi?

0|0
    0|0
  • Sevgilinin yerinde olsam o kılları pek düşünemezdim senin gibi (a-M bulduda kılsızsını mı arar)

0|0
    0|0
    • düşünüyo işte hem ilk olacağı için temiz olsun dedim :D

• Öyle düşüneceğini sanmam, ama sen ona karşı temiz çıkmak istediğini belli etmişsin. O gece veya gündüz ne zaman ilişkiye gireceksen güzel bir banyo yap Orayı da Güzelce yıka yalamasını istiyorsun sanırım akışına bırak yalar yutar merak etme

• peki

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu temizlik işlemi günlerce sürmüyor madem birlikte olacağın konusunda kararlısın salıya kadar kaç kere alırsın yani. Canın tatlı değilse eğer epilatör kullan, kökten al. Krem, jilet vb şeyler kısa zamanda traş etkisi yaratıp kıllanmanın çoğalmasına ve kıllarının sertleşmesine sebep olur. Sonradan sana da zorluk çıkartır temizlik açısından. Dediğime yönelmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Savaşmayın sevişin :D

0|0
    0|0
  • Seksten bir önceki gün jiletle halletmek en mantıklısı aslında ama almışsın daha küçük kıllar içinde eldiven öneririm canım

0|0
    0|0
    • eldivenle uğraşamam ben ya jiletle almak aklımda ama kökünden almadığı için batar diye almadım

• Pardon merakımdan sordum jilet krem ağda onları anladımda eldivenle nasıl alınıyor?

• Eldiveni giyip cımbız gibi çekiyorsun

• sevgilinle neden sevişiyorsun

0|0
    0|0
    • öyle bir sevişelim dedik ya

• sadece sevişme olacak ileriye gitmeyiz.

• tamam anladım ama bunu küçüğü büyüğü olmaz sonuçta haram zina bilmiyorum dinle aran ne ama bence onu da yapma

Yükleniyor...