Sorum bekarete önem verenler için.

varsayalımki kız bakire ama ilk ilişkide kan gelmedi esnek zarı olduğu için. Böyle bir durumda hemen şüpheye düşermiydiniz yoksa eşinize güvenirmiydiniz yapmamışdir diye. Yada kan gelmesi dahi bakire olduğunu anlıyabilirmisiniz?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef hala ülkemiz de cinsel konular da ve yahut kadının vajinal anatomisi üzerinde bilgisiz tecrübesiz cahil insanlar oldukça fazla.Bunun nedeni de toplumsal baskılar işte utangaçlık aile ile ya da alanında uzman doktorla konuşamam bilgi edinememe gibi şeyler yer ediniyor.Hadi diyelim aile yapısından dolayı bu konular konuşalımıyor ya da toplum baskısı alay etme dalga geçilme gibi sebeplerden ötürü arkadaşlar arasında da konuşamıyorsun ne diye gidip internetten araştırmaz ya da bir kitap alıp bilgi edinilmez bunu da hiç anlamış değilim.Hepimiz bir çok habere şahit olduk bu durumlarla ilgili yok kan gelmedi diye ertesi sabah kadını ailesinin evine gönderenini mi dersin gerdek gecesinde cinayet işleyenini mi dersin...Önce örümcek beyinlerden beyinlermizden kurtulmak gerek..Hadi diyelim cinsellik üzerine hiç bir bilgin yok kan da gelmedi alıp anasının babasının evine götüreceğine öne kadını bi dinle ikna olmadın mı ya da kuşkuların mı var al doktora götür doktor da esnek olduğuna dair raporu versin sana.. yazık gerçekten bu düşüncelere sahip insanlara çok acıyorum bunca zaman kaç yuva yıkıldı kaç masum kadın kız cinayete kurban gitti ya da ailesinin kendisinin şerefi 2 paralık oldu... Bilinçli Toplum olmamız gerekiyor.Araştırmak okumam öğrenmek konuşmak fikir edinmek önce bunları başarmalıyız sonra uçkurlarımızı ya da başka şeyleri düşünmeliyiz... Bundan 3 sene öncesine kadar çok yakından tanıdığım bir insan yuvası yıkıldı hemde bu zar yüzünden.. Kız esneğim demiş hayatımda senden başka kimse olmadı demiş buna rağmen boşandı.. Ama şimdi de köpekler gibi pişman değerini bilemedi..Kız ise hem işinde yükseldi hemde mutlu bir yuvası var... Herşeyin başı bilinçli olmakta araştırmakta öğrenmekten geçiyor..

Sevgiler..

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 22

• sen bir nane yemişsin ama hadi hayırlısı :) ne güvencem derhal test yaptırmaya giderim.

0|1
    0|0
  • yok öyle ..elastikmis . lastikmiş cimlastikmiş biz anlamaz . :))) herşeyin delili olmalı . belgesi olmalı ... türk kızları gelenegi belgesi iso danmı isa danmı almış görmeliliz .. kenarı dantelli oyalı hazırlanmış kanlı medili görmeliyik:)) mendili verdim eline kaydır verdim delig*ne diye türkü tutturup:)) kanlı mendili alıp halay cekmeliyiz :))) ha bunlar olmadımı . kan cıkarmalıyız . nerdenmi malum :(( alttan olmazsa , üstten ...bakire ise onun için ölürük . degilse . öldürürük ...mizahi bir yaklaşım dı :))) Efendim . hepimiz duygu yüklü yaratıldık .bedenlerden ziyade . ne olursa olsun...! beraberlikler başladıktan sonra ruhun ve vicdanların bakire olması cok önemli ...

0|1
    0|0
  • corba kazanının ıcıne dusen ufacık bır sınek o koca kazanı mundar eder. o durumda kızın esnek olup olmaması onemlı olmaz. cogu ınsanın aklına dusen o kucuk kurtcuk yeter.

0|1
    0|0
  • En sık kullanılan yalandır bu gibi durumlarda esnek yalanı

0|4
    0|0
  • Yaptıysa yaptım desin ; yapmadıysam yapmadım , doktorlara , testlere düşmeye ne gerek var mk...İnsanlara güvenmeyi öğrenmemiz lazım

1|0
    0|0
  • Onu suçlamazdım ama kontrol ederdim.

0|0
    0|0
  • kan gelmezze getirtirdim yani bakireyim derse napar eder o kanı çıkartırdım olmadı doktora giderdik ciddi bi konu çünki

0|0
    1|0
  • kendı ıcatım bı test var kokola testı eger kopururse bakıre cok kopururse bayagı bı bakıre kopurmesse kaşar:D

0|1
    0|0
  • Kızlar yıl oldu 2012 siz hala edeb,haya,terbiye gibi degerlerin ''zar'' da oldugnu düşünüyorsunuz.Bütün bunları anlamak için yataga girmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • güvenirdim ben temizlik zarla belli olmaz ama zarın büyük etkisi vardır. açınca belli olur iki yana ayırınca bakarım zar belli olur yeter bana. yada vajina estetik duruyorsa sorun yok gibidir

0|0
    0|2
  • Kızlar o an nasıl anlamıyor, bende bunu anlayamıyorum :S Çok hassas bir bölge olmasına rağmen..kızlık sanırım 5 cm içeride. 5-6 cm girinceye kadar birşey hissetmiyomusunuz? Yada girmeden dış baskıyla damı yırtılabiliyor ?

0|0
    0|0
  • insanlara güven konusu o kişinin sizin haatınızda ki yerine göre değişir yani güvenedebilrim güvenmemeyede

0|0
    0|0
  • bekaret kemerenin anahtarini babasindan teslim almaliyim. Ve o kilit sandalye kriterini sagladigi gunden beri kilitli olmali.

0|0
    0|0
  • Bügün gördüğüm sonu kanla biten bilemem kaçıncı soru hayra alamet değil.

0|0
    0|0
  • güvenmezdim

0|0
    0|0
  • bana deel o zaman sorun

0|0
    0|0
  • öldürürüm o kızı ligme ligme ederim kafasını koparırım lin.ç ederim onu varya :@

0|0
    1|0
  • o an napardım bilemıyorum ama ne olursa olsun çok kötü olurdu. teste kadar yolu var.

0|0
    2|0
  • Merhabalar,

Bekaretin önemsiz olduğunu savunan erkek ve kadınlar...

Bekaret kesinlikle çok önemli bir kavramdır, bu bizim toplumumuzda medeni olsun taşra olsun her insan tipinde aranmaktadır, ben bekareti önemsemiyorum diyen erkekler öncelikle kendine sonrada karşısındakine yalan söyler...

Bekaret ilk ten ilk temas ilk heyecan demektir, bekaretini teslim ettiğin erkeğe kesinlikle duysal bir aitlik demektir.

Hayat boyu unutamayacağın ilk deneyimin demektir, erkek tarafından bakarsak olaya hayatı boyunca içinde onu bitirecek bir durum demektir, hele bekareti alan yakınlarda tanıdık kendi çevrenden biriyse.. Bekaret önemsiz olsaydı tanrı kadını kız yaratmazdı.. bekaretini teslim etmiş bir kadın ömrünün en büyük parçasını bir erkeğe vermiş demektir..

Bekaretini yitirmiş ve sonrasında bir şekilde terk edilmiş bayanlar önce kendilerine olan saygılarını sonrada ailelerine olan sorumluluğunu yerine getirememiş demektir.!

Sorarım bekareti önemsemeyen kadınlara evlenirken babanız o kırmızı kurdelayı dolarken belinize ne hissedeceksiniz?

Hata yapmak yaptığını hissetmek çok ayrı ve farklı bir kavramdır.. bekaretini yitiren hiç bir kadın yoktur ki onu alan adam aklına geldiğinde tüğleri diken diken olsun..

Velhasıl kelam şimdi bana gerici muamelesi yapacak erkeklerin hepsi bu durumu takan tiplerdir.. sevgilisi bir kere bakire değildir.. unutmaya çalışmaktadır.. doğrular yüzüne çarpınca saldırandır..

Not Sevgilim bakire değil...

0|0
    0|0
  • birileri bişeyi anlamıyor yada anlamak istemiyor yada bunu insanların beynine kazımaya çalışıyor,kardeşim ne demek bakir erkeğe bakire kız,erkek 30 yaşına kadar 30 kez yattı die kadındamı yatmalı?ulan sizin gibilerinin yüzünden piyasada çıktığım kızlar hep bozuk,bekaret önemli aynı zamanda geçmişi önemli,geçmişi bozuksa geleceğinde ortağınız olur unutmayın

0|0
    1|1
  • ben kendi adıma bakınca bakir olup olmadıgını yüzde doksan anlarım ama o zarın esnek olma ihtimali çok konuşuluyor ama çok zayıf bi ihtimal elimde olmaz şüpelenirim...

0|0
    0|0
  • kan çıkmazsa kan çıkar bu zamanda 40-50 bin tl düğüne harca anandan emdiğin sütü burnundan getirsinler aldığın karı 2. el çıksın yok öyle yağma.

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tecrübeli bir erkek anlar

0|0
    0|0
  • yüzyılın yalanı ''benimki esnek'',yemiyor kimse artık

0|0
    0|0
  • ya gerçekten anlayamıyorum burada doktora götürürüm, öldürürüm diyen adamlar olmuş..

evleniyosunuz siz o kızla bu kadarcık mı güvenmiyosunuz ona? karşınızdaki hayvan mı götütüp doktora sağlam mı diye kontrol ettiriyosunuz? ben de bekarete önem veririm ama böyle konuşanları görünce deliriyorum. bu kadar mı saygısızsınız?

peki ya doktora gittiğinizde doktor evet bakire derse? hiç mi yüzünüz kızarmaz o an? nasıl bakacaksınız o kızın yüzüne?

0|0
    0|0
  • kişi kendinden eminse kendisine güvenmediği kişinin bir önemi olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...