Herkes icin genel bir sorum olucakta?(cinsel yol ile geçen mikrop ve hastaliklar hakkinda)?

Beyler bayanlar. Daha once Yaşamiş olduğunuz seks hayatiniz boyunca hic erkek veya bayanin herhangi cinsel bir yerinden mikrop kaptiniz ya da hastalik kaptiğiniz oldu mu?(oral yolla, anal seks , vajinal seks, ağza bosalma, surtunme)

Belirtirseniz ne olduğunu hem bilmeyenlerde bilgilenir hemde deneyim kazanmis olurlar.

Ben prezervatifsiz biriyle iliskiye girmistim kisa sureli gecici bir mikrop kapmistim kizdan 😕 kizda mikrop kapmis megersem wc'lerden falan bana gectiydi direk.
Bayanlar ortak kullanilan tuvaletlerden cok daha kolay mikrop kapabiliyor cunku bunu biliyordum. Ama kizda olduğunu bilmezdim tabikide.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben öyle bir durum yaşamadim ama aids hepatit b vajinal uçuk gibi hastaliklar kolaylikla cinsel yollarla bulaşabiliyor. her önüne gelenle seks yapilmaz diye boşa demiyorlar.

0|0
    0|0
    • İnsallah yasamazsiniz. Ortak kullanim alanlarindaki lavobolara dikkat et tamam mi? 😉 hastane, AVM falan gibi yerlerdeki.

• öyle yerlerde lavabolara sadece ayna için gidiyorum :)

• Aynen cok supersin valla 😉 yoksa cok sikinti sizin icin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...