Erkek arkadaşlara sorum ciddi cevaplayın lütfen

beyler hepimiz ilk gece kızların bize bakire rolü yapmasından korkuyoruz ve kendimize göre çözümlr buluyoruz bende sizlerden yardım istiyorum kafanızda hangi tür planlar var ben şahsen evlenirken tanıdığım bir doktora kontrole götürmeyi düşünüyorum ve ilk gece adet dönemine denk getirir düşüncesi ile ilk ilişkiyi ertelemeyi düşünüyorum fikirlerinizi paylsin lütfen

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yok artık ya bu ülkede ne kadar beyinsiz insanlar var... şaka mısın? kafa falan mı buluyosun burdakilerle?

6|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• sen bakirmisin

eger kendin bakir olmayipda kizin bakire olmasini bekliyorsan cok sacma

ayrica kizi doktora götürmen cok büyük bir hakaret sahsen benim evlencegim kisi bunu bana yapsa ondan ayrilirdim bu bakire olmadigim anlamina gelmez bakireyim ama gururum kirilirdi bana güvenmedigini gösterir güvenmeyen insanlada isim olmaz

ayrica gercekden kendin bakir degilsen bide bakire birisini istiyorsan aciyorum sana ins karsina bakire biri cikmaz

eger bakir isen sakin doktora falan götürim deme

7|0
    1|1
  • Bu hakaretten başka birşey değil.Ayrıca baktım da yorumlarına hep yakışıklıyım param var istediğim zaman bulurum yazmışsın.Kimi bulursan bul ister kafasını evinin penceresinden çıkarmamış kız bul bunu dediğin anda biter işin.Ayrıca adet döngüsüne göre düğün planı, gerdek planı sen bence psikolojik destek al.Daha bunlara kafayı takan adam evlilik süresince ne zorluklar çıkaracak deyip vazgeçerler.benden söylemesi..

1|0
    0|1
  • güvenmiyosan evlenmiceksin arkadaşım doktormuş kontrolmuş..sakın o gün gelipte böyle bişey söyleme ona terk sebebi..

1|0
    0|0
  • bende senınle evlenecek kızın aklına sasarım?

3|1
    1|1
  • sen bu düsünceyle seninle evlenicek birini bulamazsin teklif ettigin anda ayrilir kiz senden bu cok kirici birsey ona güvenmedigin anlamina gelir

2|0
    1|0
  • Bi kiz isterse oyle guzel kandirir ki sizin ruhunuz duymaz ;) ayrica sen bakir degilsen hic konusma bence

1|0
    0|1
    • Ya bi kiz erkegi kandikmak istese bunu yapar! :D nasi yapar, sorma bunu bana :D

• nasıl yapıcak onu söyle ya arkadaşlık attım kabul etsene özelden yaz olmadı bana özel çok merak ediyorum

• tercih meselesi saygı duyuyorum. ama kız arkadaşına ilişkiye başlamadan önce bunları söyle. yoksa çok kırılabilir...

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkekler bütün b.ku yesin, evleneceği zaman kız bakire olsun hatta emin olmak için doktora götürsün ?!

O zaman kız da erkeğe doktora gitmesini istemeli ?!

Ruh sağlığı doktoruna ?!

Kız birine aşık olmuştur zamanında sonra yürümemiştir ayrılmıştır ! Olabilir ne var bunda? 30 kişi ile beraber olmuşla bunu zaten sen ayırt edemiyor, o kızı tanıyamamışsan sorun zaten sende olur o zaman..

Arkadaş, önemli olan kızın kafasının bakireliği ?!

Bakire kız bulursun evlenirsin seni öyle bir boynuzlar ki feleğin şaşar !

Yukarda verdiğim örnekteki gibi bir kız bulursun ölene kadar sever seni gözleri senden başkasını görmez...

Allahın takdiridir bu, karışamazsın, sever aşık da olabilirsin...

Belden aşağısına değil, kafasının içine bak kızın...

Gözlerinin içine bak, seni gerçekten seviyorsa koy gitsin hayatın ve aşkın tadını çıkar...

8|0
    1|1
  • Bacak arasında değil, kafada arıyorum ben bakireliği;)

Ama senin dediğin şeyi kabul edecek kız var mı bilmiyorum.

3|0
    0|0
  • şimdiden bu kadar pimpirikli davranırsan mutlu olamazsın kardeş...

2|0
    0|0
  • aaa ööle yapma cok cok ayıp olur. baska yollar dene

1|0
    0|0
Yükleniyor...