Kizlik zarindna anlayan arkadaslar acil?

Arkadaslar ben aralik ayinda 2 gun regl oldum ve bitiginden amin oldum mesela banyoda idrara baktim kan yoktu sonra masturbasyon yapmaya basladim ve vajina bolgemde bir sicaklik his ettim kan geldi acaba bzulmusmudur parmakla yaptim yanliz birde bu sabah yaptim ve banyoya gitigimde ic camasirim da yine kan gordum bu sefer biraz ileriye gittim rengi pembemsiydi arkadaslar cok korkuyorum bozuldumu?

0|0
626

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayanlar yardımcı olsun şu kıza

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Aç bir bakim:/

0|1
    0|0
  • Zedelenmiş bir zara sahip oldun. Unutmaki çok fazla uğraşırsan bozulur. Bu yüzden tehlikeli sulara girmemeni tavsiye ederim. Yüzmeyi çok istersen kıyıda köşede yüzüp fazla derinlere girmemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Peki evlenince ilk gecede sıkınti olurmu

• Eğer dediğimi uygularsan gaza gelipte derinlere dalmazsan sıkıntı olmaz

• Regel kanidir. oyle masturbasyon yapmayla kolay kolay bozulmaz. birde parmagini ne kadar soktugun omemli yani parmak bogumuna kadar girdimi. birde aynanin karsisinda kendin konturol edebilirsin. eger doktora gitmek istemiyorsan.

0|0
    0|0
    • Ama uzun suredir 56 ay belki bilemiyorum o suredir masurbasyon yapiyorum

• Arkadas bozulmamistir dedikya. emin olmak istiyorsan pazartwsi doktora git sor. masturbayon yapma suresi i ile kizligin alakasi yok isterswn saatlerce yap...

• Tamam umarim oyledir

• Çok sokmadiysan parmağını bişey olmaz. Belki zedelenme olmuştur.

0|0
    0|0
  • Sanmam eski kız arkdaşımında böyle bir problemi vardı ama bozulmamıştı doktora gitmen daha iyi olur yinede

0|0
    0|0
  • Açılın ben doktorum

0|0
    0|0
  • Buradaki erkeklerin çoğu hayatında canlı kadın görmedi daha sen ondan anlayan diyorsun asdf

0|0
    0|1
  • büyük ihtimalle zedelemişsindir bu aralar pek oralara uğramazsan daha iyi olur

0|0
    0|0
    • bir cok kisi boyle soyluyor neden pembemsiydi googlede arastirdim kizlik zarinin kani hafif pembe olur diyo

• e zedelediğin için bir miktar kanamıştır zaten kanamasaydın zedeleşsin demezdi kimse herkez ne güzel rahatlamışsın yak bir sigara derdi heralde :D bişey yoktur merak etme olmadı aç aynadan kontrol et yav çok içerde değilse görmen lazım zaten

• bu senin vajina genişliğine ve iç kısım yapısına göre değişiklik gösterir

0|0
    0|0
  • Umarım bişi olmamıştır

0|0
    0|0
  • nekadar girdin vajinaya kızlık zarı esnektir öyle hemen bozulmaz ki

0|0
    0|0
  • bozulma yok hymen yapından kaynaklanan dışa değil-içe salınım olmuş. ege tıp-hekimim

0|0
    0|0
    • Ama 2 kere ayni sey olmaz ki bide 2 tane piti kan geldi ya

• Turleri soylerseniz eger soyleyebilirim

• burdan incele ayna ile rahm ağzını bazı şeyler sormam gerekir tanım ve tetkik için bana diğer taraftan yazman gerekir, özl. soru kişiye mahsus olduğu için: en. wikipedia. org/wiki/Hymen

• Ya yapma ya da sonucuna katlanacaksun

0|0
    0|0
  • Parmağımın ı soktun mu

0|0
    1|0
  • Eğer 3 cm içine soktuysan parmağını büyük ihtimal bozuldu ve gelen kan az miktarda mıydı?

0|0
    0|0
    • 1 cay bardagi

• Özelden bana bir yazarmısın dostum

• Tamam

• kardeşim kan azmı geldi çokmu onu söyle önce bana

0|0
    0|0
    • Ilk olduuda aralik ayinda az gelmisti simdi ise 1 cay bardagini dolduracak kadar

• neden rezil olucaksın kardeşim kızlık zarını bozdun diyemi rezil olucaksın mesaj atarsan bana kardeşim rezil oacak ne yaptın ki onuda anlamış deilim zar bozulmayla rezil olunsa ozaman burdaki herkes rezil ne insanlar var sen insanlıgı düşün saygıyı düşün seni senden başka kimse iyi bilemez unutma

• Haklisin ama en iyisi buraya yaz veya ben sana mesaj atayim

• Emin olmak için bidaha parmakla

0|0
    0|0
  • Çok mu soktun parmağını?

0|0
    0|0
    • Yok orgazm olana kadar iste yeni olanda biraz zorladim dediysem sey orgazm olduktan sonrada devam ettim

• Ya arkadas bilmiyorsaniz niye cevap yaziyorsunuz zar 8-10 cm icerdeymis yuh cahilligin bu kadari

• Yok artık :))) kardeş aynadan baktığında görülüyor o zar ne 8-10cmi :)))) bozan parmakla da bozuyor

• Parmakla içinemi soktun yuh git doktora belkide bozdun :/

0|0
    0|0
  • sorun yok
    önemli olan cinsel ilişkiye girmemendir
    erkekler zara bakmaz namusa bakar
    erkek ellemişmi ellememişmi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• bebeğim parmağınla bozsaydın bozulduğunu parmağında hissederdin merak etme bozulmadı

0|0
    0|0
    • Olabilir aslinda cunku orgazm olduntan sonra soyle biraz daha devam ettim sagol olabilir :)

• Aralık ayından sonra regl olmadın mı anlamadım şimdi

0|0
    0|0
    • Oldum tabi ki bu ay ki regl 2 gun once bitti

• Sana şöyle diyim zedelenmenin kanaması sadece bir k damla olur geçer ama bozulmada 2-3 gün sürer ve adetin son günüymüş gibi kan gelir

• yok korkma bişey olmamış

0|0
    0|0
  • Canım o kadar kolay bozulmaz o ama sen yine de parmak sokma bir daha

0|0
    0|0
    • 2 kere oldu 5 6 ay kadar suredir yapiyorum :(

• Aynen :))) doktor ince demişti esnekmiş

• Rşin parmaklamı bozdu neden

• Doktora bacım

0|0
    0|0
  • Bozuldu tabi!! Parmak penisten küçük diye bozmıcak mi sandın normal bir kızda parmak girmesi yeterli! Arkadaş zevke gelir sevgilisiyle olur anlatımda parmakla kızlık bozanlara gerçekten üzülüyorum gitti yok yere güzelim zar😌

0|0
    0|0
    • 2 kere niye geldi zedelenmis olamazmi

• Çok az bir leke olsa zedelenme ihtimali yüksek ama kan çok geldi diiyorsun bu normal değil... Yinede emin olmak için yaşın dolduysa doktora git 5dk da öğrenirsin

Yükleniyor...