Biiii bakıııın?

Bebek varken ılişkiye girdik sevgilimle ona içime boşalma bak zarar versin çocuğa dedim birsey olmaz ondan dedi gerçekten olmaz mı doktorum da bebek zehirlenip düşebilir dedi gerçekten düşerse? ?

Güncellemeler:
Evli degilim çocuğun babası ise sevgilim bunları sormanız için değil bebeğime bir zarar gelir mi diye sordum farkındasanız ona cevap vereceksiniz verim diğer cevaplara bakmıyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen en başta o doktoru değiş.
    bebek zehirlenir falan bunlar boş poktan yalan laflar.
    herhangi bir düşük tehlikesi yokken doğuma kadar ilişki yaşanır sadece karın bölgesine baskı olmayacak şekilde erkek dikkatili olacak üstte yatmayacak.

kızım her şeyi doktora ayılıp bayılmayın. elinizde google var. biraz anatomi öğrenin. vajina ile bebeğin bulunduğu yer arasında bağlantı yok. böyle saçmalık mı olur. o zaman sen vajinandan enfeksiyon oluşsa çocuğa hastalık kaptıracan demektir. ayrıca zehirlenmek ne demek ya. sperm en sağlıklı proteindir.

sen doktorla görüştüğünden eminmisin? hastanede çalışan bir temizlik müstahtemi olmasın bu?

1|0
    0|0
    • Kendi özel doktorum çünkü spermin de bu sefer farklı bir şeye rastlnmiş ve bana çocuk düşebilir dikkat et dedi ve bugün kanama olunca parça düşünce korktum

• sevgilinde bir virüs var ise sana bulaşır daha sonra kan yolu ile çocuğa geçer ama direk alakası yoktur. o zaman sevgilin senden başka işler karıştırıyor olabilir dikkat et

• Aynen olabilir bende bundan korkuyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Veledi beslemiş

1|3
    0|0
  • hiç bir dolktor böyle bir zararı son bir aydan önce söyleyemez kaldıki riskli bir gebelik sözü edilmemiş. ege tıp-hekimim. laf olsun diye hekimleri karalamayın lütfem etik olan 7 aya kadardır, zaruretsiz ise son 1 aya kadar

0|0
    0|0
  • bebegın babası nerde acaba

0|0
    0|0
  • Gelebilir ama ben olayı anlamadım yaptığın kişiyle bebeğin babası aynımı farklımı

0|0
    0|0
  • sevgilin mi eşin mi?

0|0
    0|0
  • Kocan haric biriylemi ilşkiye grdin sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...