Bekaret hakkinda?

Merhabalar ks uyeleri, ben masturbasyon yapmaya cok erken basladim ve eskiden kucukken meraktan elimi vajinama sokmuslugum oldu, yani tam olarak degil tabi ama. Sonra ilk adet olmama yakin bir kere kan gelmisti ama cok azdi. Sonra birkac ay sonra adet baslamisti. Ben o zamandan kizlik zarimin bozuldugundan suphe duyuyorum ama acaba bozulmus mudur, senelerdir aklimda ve bunu muayenesiz anlamanin yolu var mi? Bir de bekarete niye bu kadar onem veriyoruz onu da anlamiyorum ya, yasadigimiz yer sagolsun.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• bak güzel arkadaşım Bekaret diye bişi YOKKKKKKKKKKK!!! ne kadar g*t kafalısınız ya sen delsen ne olucak 1 sn kalınlığı 5-6 santim eni var o et parçasının ne den bukadar takıyosunuz? ayretiyen o vajina mezara görmen için verlmedi çifleşme ve fiziki ve ruhsal zevklerini yaşaman için verildi dinimini salla anca haytını kısıtlar yaşamak istiyosan burada yaşa dğer tarafta çölden başka bişi yok.

0|0
    0|0
    • Ayni benim gibi dusunuyosun ya. Ama soyle bisey var ki ilerde birini seversem o kisi de beyinsizin teki cikip bakire olmami isterse napicam tek korkum bu, kaybedip kaybetmedigim adina bekaretimi

• bak zaten o seviyosa seni öyle kabul eder diyer yönden 1-2 yıl evli kaır boşanırsınız yani emin ol o durumları takmaz tab seni seviyorsa

• Güt jinekoloğa 2 dk da baktır ama büyük ihtimal hala bakiresin

1|0
    0|0
  • Ben takma kafana diyeceğim ama kadın olup bekareti takmamak da mümkün değil ki

1|0
    0|0
  • Acı hissetmiş miydin?

0|0
    0|0
  • Aç aynaya karşı bak anlarsın ama incele biraz
    yani oda ayrı bir tartışma konusu devamlı bişey olmaz yirtildiysada

0|0
    0|0
  • zedelenmiş olabilir

1|0
    0|0
  • Duymak istediğin buysa ilk ilişkinde kan olacaktır.

0|0
    0|0
  • Yapma öyle seyler bidaha ;)

0|0
    0|0
  • Tabikide önem vercen kendini düşünmüyosan ailenin namusunu şerefini düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Özelden yaz bana canim

0|0
    0|0