Evli barklı insanlar?

Evliler neden bu sitede takılır ki ben istemm kocamın burada zaman geçirmesini. bir de niye burada sorunlarını anlatıp çözüm ararki neymiş kocasını azdırırmış bizene bundan biz senden iyi mi bilcez bunu

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben evliyim. üstelik iki evli. hem türkiyede hem yurtdışında evliyim. burada bulunma nedenim yanlış donanmış gençlerimize bilgi vermek. doğru sandıkları yanlışları düzeltmek. bunda ne var ki. altında bir şey aramaya gerek yok. benim cinsel açlığım da yok. ben sadece bilgi paylaşımı yapıyorum.. insanlara bilgi vermek evlilikle ne alaka. bazı şeyleri eşlerime soruyorum. eşimin birisi jinekolog ondan bilgiler alıyorum ne var bunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cinsel sağlık olarak olabilir. Sonuçta derdine derman bulmaya çalışıyor. Haa diyeceksen buradakiler doktor mu? sonuna kadar haklısın. FAkat kocan cinsel sapkınlık adına buralarda dolaşıyorsa oda senin sorunun elinde tutamıyorsun. Aynı şey erkekler içinde geçerli. diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • okadar dürstsün madem sen git dersine çalış evli degilim ama saygı durmalısın , bu senin sorunun degill , sende git ailenle vakit geçir,

1|1
    0|0
  • Kimsenin hayatı hiç kimseyi alakadar etmez.

1|0
    0|0
  • Haklısın bende bu şekilde düşünüyorum ve artık cidden kızlardan korkuyorum hiç sevgilim olmadı ve burada sorulan sorular beni çok korkutuyor :(

0|0
    0|0
    • Benide :(

• Olur olur herkesin bir nasibi vardır benimde olmadı hiç

• Ama sorun nerde herkes gunluk değiştiriyor sevgili bizim hiç olmamış bizim suçumuz gunahımız ne tip mi karakter mi ne eksiğimiz var ki :(

• Evlilerin de bu sitede olması çok da saçma değil
    Ama gerçekten saçma sorular geliyor bazen

0|0
    0|0
  • Azdırmanın evlilikle ne alakası var? Evli olan iyi mi oluyor bu işte

0|0
    0|0
    • Hayır ama kaç yıldır tanıyosun yatıyosun öğrenemedin mi kocanın huyunu

• Hmm.

0|0
    0|0
  • Aferin mantıklı.

0|0
    0|0
  • Benim gibi evsiz bakir insanlar var bir de

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Sen niye takılıyosun git kocanın yanına bir posta kaysın kendine gel

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İki es bir adres kullanıyorsa veya şifreler varsa sorun yok eğlence amaçli kullanilir. Ama bende evlileri iğrenç sorularla görünce anlam veriyorum.

0|0
    0|0
  • Haklisin BACIM.

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • yedek parça bulmak içün

0|0
    0|0
  • . seviyeni bildikten sonra çok faydası oluyor bu sitenin. tabi amacı dışında kullananlarda var

0|0
    0|0
  • bence de

0|0
    0|0
Yükleniyor...