Travestiler hakkında?

travestilerle birlikte olan erkekler hakkında ne düşünüyosunuz ? çok merak ediyorum bir erkek neden bi kadın varken erkekten dönme veya tam olarak dönememe biriyle birlikte olur? gay olduklarını söyleyebilirsiniz belki ama gay olmayıpta birlikte olanlar da var.. siz ne düşünüyosunuz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• ihtiyaç sadece 1 delikten ibaretse travesti-gay-köpek-ördek-tavuk farketmiyo

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gaylık sapkın bir düşünce olabilir lakın normal ilişki yaşayan insanların bazı iğrençlıklerını gayler bıle yapmıyor bir ınsanın adı cıkmıssa dokuza ınmez sekıze herkes kendı namusuna baksa mesela kukusuna pipisine nasıl olur! Amaaaaaaaaaaa yokkkkkkkkkkkk toplumun günah keçilerine ihtiyacı var..Emin olun gayler bir çok normal insandan daha insanı kusura bakmayın arkadaşlar..Olayın sadece cinsellik boyutunuda düşünmek oldukça hayvani bir dürtü..

1|2
    0|1
  • Aynı ruhdan olduklarını.

0|0
    0|0
  • Kalan Sağlar bizimdir.gerisinin tercihi beni yada kimseyi bağlamaz

0|0
    0|0
  • düşünemedim midem kaldırmadı

0|0
    0|0
  • düşünemiyorum, hata veriyor

1|0
    0|1
  • kendi tercihi kendi yolu

0|0
    0|0
  • birincisi ucuza yatıyorlar

daha snra bazılarının erkek olduklarını anlamıorlar ilşkiden snra görebilenler var

ben geçn aile ziyaretnden gelirlen yolun ortasına bi travesti fırladı çıplaktı adam basta erkek oldunu anlamamıs yptıktn snra sanırım tam bilmiorum erkek oldunu görünce caddelerde kovalıyordu çok üzülüorum vllaha onlarn haline:s

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Travesti olan bir kişi hala erkektir.Sadece kılığını değiştirmiş kişilere travesti denir.Transeksüel ise cinsiyetini değiştiren kişiye denir.Soruna gelecek olursak, sanırım bu cinselliği yaşayanlar kadın bulamadıkları için paralı ya da parasız bu nedenle bu birlikteliğe giriyorlar.

1|0
    0|0
  • Travesti ile Gay arasında dağlar kadar fark vardır. hı tek ortak noktaları 2 side şaşırmıştır. yatacak yerleri olmamakla beraber sapkınlıkları da gözden kaçmamaktadır. Alayına Rest Alayına İsyan.

1|2
    1|0
  • Allah kimseyi o hastılığa ve sapıklığa düşürmesin.

2|2
    0|1
  • İsteyen travesti ile isteyen kendi cinsi ile olur

yargılamak bana düşmez.

2|1
    1|0
  • Bazıları para istemiyormuş sıra bende diyormuş bir arkadaşı kovalamış öyle.

0|1
    0|0
  • Nefret ederimm...

0|0
    0|0
  • Merak

Abazalık

Eğilimli olmak

Kadınlara göre daha kolay ve ucuza vermeleri

0|0
    0|0
  • adam bakıyor at gibi travesti birçok kadından daha güzel adam deneyim yaşamak istiyor. Değişiklik arıyor işte.

0|0
    1|0
  • tamamen cınsel aclıkdan yanı abazanlıkdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...