Normal Bir idrar ya da kan tahlilinde Bakire olmadığı meydana çıkarmı?

kız arkadaşımda böyle birşey meydana cıkar mı?

Güncellemeler:
bir arkadaşım laborator okuyor ve çıkabilceğini söylüyor

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende laboratuvar okuyorum ve hayir cikmaz. Ancak kiz arkadasin hamileyse bunu anlarsin. E hamile olduguna gire otomatikman bakire degildir zaten.. onun disinda hormon seviyelerinden falan anlayamazsin. Yani bir kiza sirf hormonlari yuksek diye bakire degilsin diyemezsin. Cunku hormonlar regl doneminde ya da baska turlu sebeplerle de artar. Arkadasin sana mantikli bir aciklama yapabildi mi bari.

0|0
    0|0
    • çok samimiyiz ve karşı cins konu hakkında fazla konuşamadık konu cinselliğ giriyor diye

• Yani bekaret dokuyla alakali bisey. Bir insanin bakire olup olmadigini anlamak icin kadin dogum uzmaninin zari kontrol etmesi gerekiyor. Kanla bir alakasi yok ki. Dedigim gibi hormonlarin yuksek cikmadini sirf buna baglayamazsin. Bir suru sebebi var.

• teşekkür ederim :) 2 ay ks ye girmedik coluk cocuk dolmuş olgun insanın düşünceleri başka okuyor :)

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalamayın. açıp bakması lazım anca

1|0
    0|0
  • genler mutasyona uğruyo, çıkar tabii :P

0|1
    0|0
  • Oha 17 yasinda bakire degil mi? Neyse daha fazla bisey demiyorum ben ne kadar degismisiz ulke olarak.

0|0
    0|0
  • Çıkmaz

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Cikar tabi kac kisiyle yattigi kac kere osurdugu bile cikar teknoloji cok degisti minigim

1|0
    0|0
    • çok gitmiş gibi yorumlar atıyorsun ciddi şekilde sormuştum

• Ya ahahha :D +1

• @IDontDoRomance haksiz miyim ama bide bana cemkirmis cocuk:(

Erkekler Ne Diyor 6

• sana kim söylediyse pok yemiş.
    bu bahsettiğin testlerle ancak gebelik öğrenilir bakirelik değil. o ancak gözlemle anlaşılır

0|0
    0|0
  • hayor kardeşim imkansız

0|0
    0|0
  • Hayır. Kadın doğum muayene etmeden çıkmaz.

1|0
    0|0
  • tahlil tüpünü şeyine sokmazsa belli olmaz tabi

0|0
    0|0
  • Çıkmaz o dokusal bişey hormonsal değil

1|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0
Yükleniyor...