Bayanlar bu vajina islakligi hakkında yardimci olur musunuz?

Sevgilimin vajinasi o kadar islaniyor ki girip çıkarken sürekli dışarı çıkıyor pipim bu islakligi azaltmanın bir yolu var mı su dolu kase gibi ya :(lütfen küçükler yazmasin bilmeyende rahatsız etmesin rica ediyorum

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Var onsevisme yapma direk yap

0|0
    0|0
    • Olur mu ya zevki onu sevismede bunu unut lütfen

• Kalkiyor merak etme sen

• Kızma ya ilerisi için dedim enisteye saygilar

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok ya aynı sorun bizde de var biz bazen siliyoruz da 2 dk sonra aynısı oluyor:-(

1|0
    0|0
    • Ne yapiyosunuz bunun bir çaresi olmalı pipimi içine sokmaya çalışmaktan gına geldi

• Normal bir peçete ile siliyoruz ama çözüm değil gene islaniyor

• Söylediğin care değil anladigim kadari ile bir krem gibi bişey lazım bana

• Islaklik azaltilmaz ki. Onu senin ayarlaman lazim acemisin heralde

0|1
    0|0
    • NasiL ayarliyacam kişiden kişiye değişiyor acemilik kişiden kişiye değişir onu bilemem

• O zaman cok uzatmadan dene birde ne diyeyim. Ilk defa bundan sikayet edeni gordum :\

• Bayan anlatamadim derdimi partnerim aşırı islaniyor çok ıslak ya bir kaç tanesi hafif islakti onlarda iyi zevk aldım bunda çıkıp duruyorum ufff ya :(

Erkekler Ne Diyor 5

• en iyi görüş seçtiğin yanlış bilgi vermiş kıza acı çektirme.

bak kardeşim sabırlı davran sevişerek elle ya da dille bir kaç kaez sevgilini boşalt. skene ve bartholin bezleri artık az sıvı salgılayacaktır. sorun kalmaz. yani bir ya da 2 kez sevişerek orgazm olsun sonra gir içine. ama şuna dikkat et. son orgazmdan sonra ayakları düz halde yatsın içi boşalsın. sonra gir içine

0|0
    0|0
    • O ilgilendiği için eic verdim o benden beter bilmiyor zaten :)

• Salak mısınız ; yoksa yazdıklarınız mı sizi böyle gösteriyor. Maymun musunuz ; yoksa yaşam şekliniz mi sizi böyle yapıyor.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kendini siralamissin sanırım bosalabildin mi

• sorun partnerinde çabuk zevke geliyor ve sen yanlış bir şekilde giriyon partnerine yoksa gene atmaz

0|0
    0|0
  • olum sennki pipi tabi çıkar

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
    • Nedir kardes

• Bende yukarıdaki bayanın dediğini söyleyecektim önsevişme yapmadan gir diye

• Ondan ben zevk almıyorum ama

Yükleniyor...