Odanızda eviniZde veya cüzdanınızda prezervatif bulundurur musunuz?Eve KS NİN hijyenik erkeklerini görelimKimin seks yapılabilir merak ettim?

Soru başlıkta oldugu gibi
Cinsel sağlık açısından iyi birseydir korunmak.

Güncellemeler:
Yoksa balon yapıp oynuyormusunız yokluktan:D
Güncelll

0|0
2|76

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Kadınların çantasına, erkeklerin cüzdanına bakılmaz lafı bu anlamda kullanılır zaten, aklınızda bulunsun.

Cüzdanımda bir adet bulundururum.

Kullandığım birşey değildir, ancak ani sürprizlerde yaşanabilir. En azından tedbir amaçlı bulunması yeterlidir. Bana lazım olmaz, bir dosta lazım olur. Bunda da utanılacak, çekinilecek birşey yoktur. Her zaman önce tedbir !

Acemiliğe gelmez bu işler. Öbür türlüsü profesyonellik değil, aşırı özgüven problemidir. Yiğitlik tanımaz bu yol. Ertesi gün hapı veya prezervatif, bir ilişkide kesinlikle olmalıdır.

http://i.hizliresim.com/39O2k0.png

3|2
    0|0
  • hijyen insanın yapısındadır prezervatifte değil. ben hem kendim hem partnerim açısından kondom kullanmam. hisleri azaltır. hijyen konusuna gelirsek.
    asla duş almadan sevişmeyiz. tüy temizliğimize dikkat ederiz. temizliğimize o denli güveniriz ki oral sevişme ile bir kaç kez orgazm olur ondan sonra normal ilişkiye geçeriz

0|0
    0|0
  • Evet cuzdanimda ve evimde bulunduruyorum, hayatim boyunca en az bir adim sonrasini dusunen bir tipim. Kisisel bakimima dikkatte etsem partnerimde dikkat etmis olsa, kendimi kontrol etmeyi bilsem de kullaniyorum cogunlukla. Erkeklerden kimse hissedemiyorum zirvalamasi yapmasin gayette guzel hissediliyor. Banka, damacanaya, essege tevavuz ederseniz ya da masturbasyon yaparken okuz gibi abanirsaniz tabi daha narin dokulari hissetmemeniz normal...

Isine gelmeyen tayfa, hadi gururunuza yediremyip eksileyin...

0|0
    0|0
  • Gaz maskesiyle gül koklanmaz...

0|2
    0|0
  • böyle tipleri hangi kadın kabul eder? her an seks yapmaya hazır gibi? kime denk gelirse? taşımam taşımamda kullanmamda...

1|0
    0|0
  • Torpıdo gozunde DAİMA bir kutu bulunmalı neden mı?
    -Evden aceleyle cıkmıs olabılırsın..
    -cuzdanında 1 tane tasıyabılırsın.. ve Partnerın doymamıs olabılır..
    -Belkı kazaya ugrar... Yedek oyuncu sart..
    -Bir sonrakı sefer nezaman kestıremezsın ve aceleye gelmesını ve hasta olmanı ıstemeyız :)

0|0
    0|0
  • Prezervatifle seks mi olur ya. O aptal şeyi kullanmaak için her önüne gelenle yatmassın olur biter.

1|1
    0|0
  • çoğunlukla arabamda olur ancak sıkıntı değil ki artık needeyse bakkalda bile var... çözüm bulmajk istendimi kolay... tek istensin...

0|0
    0|0
  • Et ete diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Milattan once bir arkadasim iki yane vermisti al yaninda bulunsun diye cuzdana attim 8-9 ay sonra cuzdadaki gereksiz kagitlari atarken cuzdanin derinliklerinden cikageldi sizin bir ise yaradigibiz yok bosuna cuzdani kabarik gosteriyorsunuz millet zengin sanacak dedim attim cope

0|0
    0|0
  • cüzdanımda yatağımın altında dolapta arabamda ve montlarımın gizli bölmelerinde her zaman bulundururum benim için sexin zamanı ve yeri yoktur

1|0
    1|0
  • Satılıyor niye tutayım evde?

Asılırken ortalık batmasın diye takanlardan mı olayım :D

2|0
    0|0
  • Hiç cinsel birleşme yaşamadım hayatımda bir kişiyi sevdim ondan sonra da iki kişi girdi hayatıma ve son 10 yıldır hayatıma kimseyi sokmadım

0|0
    0|0
  • Cüzdanda var ama kimse prezervatifsiz sevişmem demedi :D bende kullanmadım

0|1
    0|0
  • taşımıyorum , hergün züküşmiyoruz ki :D

1|0
    0|0
  • Evde bulunduruyorum. Öyle anlık fantaziler için her yerde satılıyor zorluk çekmeden çabucak bulunur. :)

0|0
    0|0
  • Her zaman cüzdan da 2 tane bulundururum prezervatif kullanmak kendine ve partnerine olan saygıdandır.

0|0
    0|0
    • evet çok saygılısın önüne gelene sokmak için taşıon yanında demekki

• Ne zaman nerede ihtiyacım olacağı belli olmadığı ve ihtiyaç anında partnerimin ya da benim sağlığım açısından lazım olacağı için taşıyorum sen hayatın boyunca hiç ummadığın biranda kimseyle sevişmedin mi

• Sürekli çantamda mevcut...

0|0
    0|0
  • Hayır bulundurmam.. Korunmayı hiç bir zaman tercih etmem..

0|0
    0|0
  • Hıımm en son prezarvatif alalı Milattan önceye dayanıyor arkadaş orası örümcek ağı tuttu yuhhh.

0|0
    0|0
  • ergenmiyim yanımda prezarvatif taşıyım; komidinin çekmecesinde vardı geçen hafta aldıydım

1|0
    0|0
  • ben takılı geziyom

1|1
    0|0
  • Cepte bir tane ewde bir kutu ayda iki , yılda 12 kutu hesabını sen yap :) ama o olmazsada olur sorun yok

0|0
    0|0
  • Bunu soran arkadaşımız balondan bahsetmiş halbukı patlak lastikler için üretilen bir yama oldgunu unutmuş o prezervatıf denılen cısmın :)

0|0
    0|0
  • hayatta kullanmam zaten uzun sürüyor boşalmam. bir kere denedim prezarvatif kullanmayı onlada yapamamıştım çıkardım devam ettim. hiç gerek yok öyle şeylere önüne gelen erkekle yatan kadınlarla birlikte olmuyorum zaten..

0|0
    0|0
  • Hayır bulundurmam..

0|0
    0|0
    • Kötü

• Haklısın aslında bulundurmak lazım. Lakin önüme gelen herkesle de yatmadığım için gerek duymadım hiç. Lazım olunca alıyorum.

• Lazım oldukça alırım bulundurmam ben :)

0|0
    0|0
  • Genelde boxerimda gezdiririm

0|0
    0|0
  • şu an da yok ilişkiye girecegim kimse olmadıgından taşımıyorum ama yurtdışında iken sürekli cüzdanda bulundururdum bulundugun yere göre degişiyo yani :D

0|0
    0|0
  • Guvenmedigim kişi ile ilişkiye girmem prezervatif kullanmam birlikte olduğum kadınlarda kullandirmaz zaten kondom ne ya siz işi bilmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...