Özel olacak ama bakar misiniz?

Arkadaslar bu bir saglik sorusudur ona gore bakin. Utanarak soruyorum ama baska yerde soramam bunu. Vajinamda yani birlesme yerinde birsey batiyormus gibi bir sizi var bu neden olur bayan arkadaslar sizde de oluyor mu? ya da bilginiz var mi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• temizliğine dikkat et. sanırım sen temizlik konusunu aksatıyorsun ve muhtemelen enfeksiyon kapmışsındır. eğer kokulu akıntı varsa sebep enfeksiyon. hatta idar yaparken yanma da oluşur.
    vajenit için antibiyotik ilaçlar al ve enfeksiyonu durdur. bu arada yapacaklarını söyleyim
    her gün çamaşıını değiş
    asla pis elle orana değme.
    tuvalete girerken önce elini sabunla yıka sonra tuvalete gir. pis elle oranı yıkama
    mast yapacağında mutlak öncesinde elini sabunla
    banyo imkanın kısıtlıysa mutlak gün içerisinde terleyen bölgeni yıka ama mutlaka iyi kurula. ıslak kalırsa mantar yapar.
    toplu kullanılan tuvaletlerdeki kağıtları kullanma yanında peçete taşı
    klozetlere oturma. üzerine kağıt ser

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Burdan saglıklı bilgi alamassın bir jinekologa gozuksen iyi olur burdaki sallama cevaplara bakma.

1|2
    0|0
  • bu bir enfeksiyon, mantar, yumutlama döneminde olabilirsin. bu akıntının rengi pembesi, kahve , kan rengi olabilir, bunların çok nedeni var, ıslak bırakılan vajina, naylon iç çamaşırları, tamponlar, saglıksız petler, daha saya biliriz

0|0
    0|0
  • Regl döneminde isen bunun büyük katkısı var enfeksiyon konusunda , ilaç kullanıyormusun kullanıyorsan adı nedir?

0|0
    0|0
  • Canı penis istiyor

0|0
    2|0
  • Parmagin la kassimissan eger enf. Kapmis olma ihtimalin yuksek sari sari akinti oluyomu? bu arada ben ecz teknikeriyim

0|0
    0|0
  • İltihap, sivilce vs gibi bişey olabilir.

0|0
    0|0
  • Çok zorlamışındır

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • İlişkşye girsinmi enfeksiyon falan kapmışsındır?

0|0
    0|0
    • Girmedim hayir bakireyim

• O zaman geçmezse ihmal etme doktora gidersin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Enfeksiyon olabilir hiç baktın mı aynayla bir kontrol et mantar falan olabilir dr a gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Mantar yok ama enfeksiyon var zaten bende ilac kullaniyorum geri yeniliyor. Birde regl donemimdeyim etkisi var midir?

Yükleniyor...