Göğüs ucu sorunu?:(?

Arkadaslar yegenim 15 yasinda gogus ucu usudugunde ve oynadiginda cikiyo normalde ice gocuk durumda bu duzeltilebiliyor mu yoksa genetik bisimi. Yardimci olursaniz sevinirim:(

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• özel kalmadı millette

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kızım sen yanlış yoldasın. sen buna endişelenmeyeceksin. esas meme uçları üşüyünce ya da oynayınca büyümüyor ya da sertleşmiyorsa işte o zaman sorun vardır.

yahu bundan doğal ne olabilir.

0|0
    0|0
  • Yaşından dolayı birşey bilemiyorum fakat zaman içerisinde büyük sıkıntılara yol açabilir yinede bir doktora gösteriniz.

0|0
    1|0
  • Bakire kızlar öyle. Yaş 20 olduğumu buyur merak etmesin

0|0
    0|0
  • İyi de 15 yaşında kız küçük değil ki göğüsleri zaten gelişmeye başlamıştır. Bunu dert etmeye gerek yok. Ayrıca her insanın göğüs ucu üşüdüğü zaman sertleşir.

0|0
    0|0
  • Normali bu zaten

0|0
    0|0
  • genetik olup olmadığını bilmen lazım sonuçta yeğenin :S ama büyük ihtimalle bu soruyu soran sensin yani 15 yaşındaki kızsın :) neyse kimi kızlarda böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Bunlar normal şeyler.

0|0
    0|0
  • çıkınca takın yerine

0|0
    0|0
  • nasıl cıkıyor büyüyormu meme ucları

0|0
    0|0
  • normal bişey.

0|0
    0|0
  • benim de öyle oluyor erkek olduğum halde anlamadaım gittim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normaldir sütyen taksın

0|0
    0|0
  • Daha 15 yaşında

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz benim de öyleydi o yaşlarda. Üşüdüğünde falan da çıkmasa sıkıntı olurdu belli ki çok iri göğüslü bir kız olmayacak.

0|0
    0|0
  • O kişi yeğenin değil sensin :D korkma herkesin öyle :D

5|0
    0|0
    • Hayir cok ciddiyim onu boyle gordugumde icim acidi ben de etkilendim annesi ileride soruna neden olur mu diye soyleyince siniri bozuldu agladi ben de buraya sorayim belki bilen yasayan vardir diye sordum

• Hııı tabi ablacım :D

Yükleniyor...